Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zerojedynka

Kobiece spojrzenie

Polecane posty

W Trójce ten Travis często leciał, swego czasu :) Ale niektóre covery tak mają... wstyd się przyznać, ale np. "L.A. Woman" pierwszy raz słyszałam w wersji Billy'ego Idola http://youtu.be/ef3mFZzGM4M i do dziś wolę to wykonanie, niż oryginał Doorsów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Lafi pamiętam Jennifer dość dokładnie. Ona jako jedna z pierwszych wokalistek zaprezentowała swój wyjątkowy głos (nota bene odziedziczony po mamie) w muzyce popularnej. Później czarowały Houston, Carey czy moja ulubiona Dion. Utwór jest świetny i dobrze brzmi w wykonaniu rożnych artystów Dzięki Senior. Ostatni wymiata :) Jeśli chodzi o Careless Whisper, wolę oryginał-cudne wspomnienia :) Życzę udanego piątku, ja mam dzisiaj w planach fajne zakupy. Do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest różnica między amatorem a doświadczonym? Amator jest szczery w swej naiwności. Stara się kreować, buduje swoją postać. Jednak z pomiędzy przenika naturalność. Posiada jeszcze wiarę :). Stara się. Lecz nie ma szans, chyba, że szybko się uczy. Wówczas w zależności od intencji przybiera określoną maskę. Doświadczony to lis przez duże L :). Doskonale rozpoznaje teren, umiejętnie się dostosowuje do sytuacji. Sam ją też tworzy :) Jest niebezpieczny. Autor książki ,, Samotność w sieci" jest psychologiem. Doskonale zna pragnienia kobiet. Pod te pragnienia napisał książkę. Nic dodać, nic ująć. Zastanawiając się nad treścią książki bez większych problemów można wywnioskować, iż była napisana pod określoną grupę odbiorców. Osobiście uważam, że nie jest to do końca uczciwe. Tak samo było z Greyem, nie bez kozery była okrzyknięta jako powieść dla gospodyń domowych :). Moi drodzy, dla Wszystkich Amatorów http://www.youtube.com/watch?v=LFRm2srRC64 Choć jeden z aforyzmów mówi, iż naiwność jest najgłubszą stroną głupoty, to ja lubię tą naiwność. Jest taka czysta, nie wyreżyserowana. I nawet, gdy jest czasem śmieszna w swej prostocie, to zasługuje tolerancję i opiekę. Buziaczki dla Nowych Uczestników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jedynka 😘fajnie piszesz, pisz więcej. Dzięki za pozdrowienia i ja Cię też mocno pozdrawiam ;) Cześć Ewka Marchewka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa spojrzenia :) Mamy sezon urlopowy :), pogoda piękna, a więc i wypoczywamy na łonie natury-oczywiście :) W ostatnich latach wzrasta liczba Ojców zajmujących się dziećmi. Widok taty z maluchem w parku już nie zadziwia, ale Jego sposób podejścia do opieki już tak. Jest to zdziwienie z pełnym sympatii przeświadczeniem, że Mama to Mama :) Oddając się przyjemności przypiekania ;) promieniami słonecznymi byłam niezamierzonym świadkiem scenki, która rozgrywała się nieopodal mnie. Otóż swój kocyk rozłożył Tata wraz z trójką swych synów. Chłopcy byli mali, najmłodszy z nich miał ok. roku. Obrazek, który wspólnie tworzyli, był słodki. W którymś momencie Tata karmił malucha butelką, po czym beztrosko wrzucił ją niedbale do torby. Nie przejmował się wcale ani tym, że smoczek jest niezabezpieczony ani tym, że może coś się wylać. Nie jest to absolutnie krytyka, ta butelka tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia :). Jest to jedna z tysięcy maleńkich różnic między facetem a kobietą. Ona na pewno zabezpieczyłaby butelkę. Inna scenka: tym razem Tata z małą córeczką. Większość czasu pobytu na plaży spędzili na usilnych próbach zrozumienia się. Dziewczynka była w wieku ok. 2 lat i doskonale miała wyrobione własne zdanie na wiele zagadnień. Między innymi, jej punkt widzenia całkowicie odbiegał od tatusiowego na temat przebywania w mokrym kostiumie. Dziewczynka z wielkim zaangażowaniem próbowała wytłumaczyć Tacie, że nie chce siedzieć w mokrym ubranku, na co Tata równie emocjonalnie przekonywał Ją, że na plaży to normalne. Potem doszedł płacz z powodu niewłaściwego miejsca na kocyku, kolejno była szyszunia podstępnie włażąca pod maleńką stopę itp. Tata się nie poddawał, choć korzystał z telefonu do przyjaciela (żony) :). Walka trwała do końca :) Obserwując tą dwójkę, nasunęła mi się myśl. W sumie nie odkrywcza a w ręcz całkowicie banalna :): jak facet ma zrozumieć kobietę skoro nie rozumie dwuletniej dziewczynki? :) Lubię podpatrywać mężczyzn w takich to właśnie sytuacjach :). Nie zmuszeni do przybierania głupich masek są naturalnie fascynujący w swej inności :) Panowie z dedykacją dla Was http://www.youtube.com/watch?v=btPJPFnesV4 Aby starczyło Wam sił w dążeniu do zrozumienia kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i może dlatego właśnie tak bardzo nam zależy abyście Wy nas rozumieli :) Ja się doskonale rozumiem, jestem prostą kobietą :) Witaj Toledo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma prostych kobiet. Łatwiej znaleźć jednorożca niż nieskomplikowaną kobietę. Ale skoro niektórzy wierzą w jednorożce, cóż, może i są takie kobiety? Ja w każdym razie wymiękam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzasz Toledo :) Jak ogrodnik na wiosnę a mamy już lato :) Co najwyżej czasem są zakłócenia na linii przesyłowej i antena odbiorcza się psuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×