Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zerojedynka

Kobiece spojrzenie

Polecane posty

Moda na nagrywanie trwa :). Wszyscy wszystkich nagrywają, ba nagrywają sami siebie ;) I tak w sieci można znaleźć wszystko, nie koniecznie stanowiące jakąś wartość artystyczną :p, choć i takie perełki się znajdują. Portale społecznościowe zalewane są falą zdjęć, filmików :D, mamy afery, kompromitacje, bekę. A także darmową reklamę, zwłaszcza po seks-taśmie, która to niby przypadkiem wyciekła :p. Kierowcy też mają swoje filmiki :). A więc mamy różne trasy a na nich wariatów. Czasem służą jako dowód w sprawie gdy młody łoś z benzyną zamiast krwi szaleje po drogach. Niedawno widziałam filmik: kierowca nagrywał podczas jazdy, w pewnym momencie auto jadące przed nim zatrzymało się. Kierowca wysiadł, wyszedł przed samochód i coś podniósł z jezdni. Był to jeż ryzykant :D. Niczym gracz rosyjskiej ruletki ;), postanowił przejść na drugą stronę slalomem między jadącymi samochodami. Zmotoryzowany filmowiec amator stwierdził, iż takie sytuację przywracają mu wiarę w ludzi. Niby nic a jednak bardzo dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerojedynka chodź na nudę do nas jeśli się z tym tematem jeszcze nie związałaś:-) skakanie po tematach nie przynosi nic dobrego.przykleja się gdzieś tam coś do buta i potem trzeba wietrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspresja wyrażana w muzyce jest jednym z najlepszych sposobów wydobycia wyjątkowych uczuć drzemiących w człowieku. Nie każdy utwór niesie w sobie ładunek emocjonalny i nie każdy artysta potrafi wznieść się poza przeciętność ;) Nie oznacza to, że muzyka lekka i przyjemna jest zła. Powinna przede wszystkim sprawiać przyjemność. No i odkurzać się przy niej da :) Na naszej scenie pojawiają się co jakiś czas rokujący młodzi artyści, co świetnie wróży na przyszłość. Polska Muza ma się dobrze, może nie tak jak kabarety ale za to o niebo lepiej niż kino. Niedawno słuchałam wywiadu z Igorem Herbutem, przesympatyczny chłopak o dużej wrażliwości. Oby więcej takich młodych artystów. Lata będą Go szlifować :) Zazwyczaj covery, podobnie jak drugie części filmu, nie dorównują oryginałowi. Oczywiście są wyjątki, jeden z nich: http://www.youtube.com/watch?v=X9gF5fqUgzk Jest to cudowna interpretacja, niesamowita-wyjątkowa. Bije na głowę oryginał. Doskonałość, to tak jak iść obok siebie w milczeniu bo słowa są zbędne................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodynka zapowiadała opady deszczu. Będzie wiało, lepiej siedzieć w domu co by czymś, np. gałęzią nie oberwać w głowę :p To tylko tak, ku przestrodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być o seksie, będzie o sztuce wojennej :) W VI w p n e żył największy starożytny myśliciel Dalekiego Wschodu Sun Zi. Jest On autorem najstarszego podręcznika Sztuki Wojennej. Współcześnie Jego podręcznik traktowany jest jako podręcznik prakseologii oraz korzysta się z niego w dziedzinach wymagających strategii. Podane cytaty pochodzą podręcznika Mistrza Sun: Pocięło mi tekst, nie wiem dlaczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerojedynka, skąd Twój nick. programujesz może coś? :-? albo Yamahę masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być o seksie, będzie o sztuce wojennej :) W VI w p n e żył największy starożytny myśliciel Dalekiego Wschodu Sun Zi. Jest On autorem najstarszego podręcznika Sztuki Wojennej. Współcześnie Jego podręcznik traktowany jest jako podręcznik prakseologii oraz korzysta się z niego w dziedzinach wymagających strategii. Podane cytaty pochodzą podręcznika Mistrza Sun: ,,Wojna to sztuka wprowadzania w błąd.'' ,,Osiągnąć sto zwycięstw w stu bitwach nie jest szczytem umiejętności. Szczytem umiejętności jest pokonanie przeciwnika bez walki.'' ,,Nie szczędźcie obietnic i podarunków, żeby zdobyć wieści. Nie żałujcie pieniędzy, bo pieniądz w ten sposób wydany, zwróci się stukrotnie.'' ,,Jeśli dowódca jest zawzięty i skłonny do gniewu, obrażaj go i doprowadź do wściekłości, aż zirytowany i zmieszany ruszy na ciebie bez planu i lekkomyślnie.'' :) Jako, że relacje między ludzkie, a więc także pomiędzy kobietą a mężczyzną :p bywają budowane na osnowie różnych intencji, a to z kolei umożliwia korzystanie z różnych narzędzi, znajomość strategii i taktyki umożliwia zabezpieczenie się przed wkrętem :p. Tym samym uniknąć niepotrzebnego bólu :). Więc dla własnego dobra uczmy się :D Strategii można zacząć uczyć się poprzez grę w szachy. Wszak to gra strategiczna, no i gra królów. Minęła sobota :) szkoda Dobrej nocy życzę Wszystkim czytającym. No i jeszcze w walecznym tonie, dość dobra napied....ka :) http://www.youtube.com/watch?v=oh83u_AN_8c P.S Tworzę sama siebie i jestem sama sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,powiem szczerze-jestem pod wrażeniem,żeby sztukę wojenną Sun Zi przekładać na stosunki damsko-męskie...,ale może coś w tym jest... Sprawdza się w Twoim życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję i Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Smutek zawsze wypływa'' :) Może nie całkiem smutek ;) Fair play - to najważniejsze wartości jakie powinny być stosowane w każdej grze. Rywalizacja nie powinna być ograniczona jedynie do przestrzegania reguł gry ale powinno się zachować piękno szlachetności i uczciwości towarzyszące grze. Idea fair play ma swój początek w starożytnej Grecji, kontynuowana przez kolejne epoki ludzkości miała wpływ na kodeks rycerski czy też bardziej współcześnie na honor wojskowy. Dzisiejsze zasady Fair play ukształtowały się na stadionach, by następnie przenieść się do innych dziedzin życia. Uogólniając - idea ta określa pojęcie uczciwej walki-gry. Świat stworzony, nierealny ma swoje własne reguły, ale czy to oznacza, iż fair play nie ma tu zastosowania? Nic bardziej błędnego, gdyż to gracze określają własną postawę a nie warunki w jakich jest gra toczona. Jednakże mając na uwadze środowisko tworzone wyobraźnią uczestników, nie można oczekiwać sprecyzowanego finału, gdyż środowisko to podlega ciągłym przemianą-jest bardzo dynamiczne, wręcz nieprzewidywalne. Mając tą świadomość uczestnik wyposaża się w dodatkowe kreski życia :). Kreski te jednak nie pozbawiają gracza emocji- o nie. Wręcz przeciwnie, cóż byłby wart pojedynek bez odczuć? Jeśli pomiędzy aktorami odgrywającymi scenę miłosną iskrzy, ta scena jest bardziej realna. Czyż nie? W świecie fantazji nie cel gry jest istotny, gdyż jest obarczony zbyt dużą niewiadomą a postawa graczy. No i sama gra. Warunek jest jeden: uczciwość, chęć uczestniczenia i wzajemny szacunek. Trochę to utopijne, ale dlaczego nie? Zasady są czyste i intencje też. http://www.youtube.com/watch?v=y6Sxv-sUYtM&feature=kp Mam zasłużony urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia rogata bestia
Cześć 01 :-) Wpadłam się przywitać i poczytać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lafi tego nie znałam. To jest przykład jak z lekkiej piosenki wyciągnąć więcej (lubię Britney, żeby nie było). Trochę przypomina mi wizualnie Rojka z początku kariery :) Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×