Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Modaland

Co sądzicie o lumpeksach?

Polecane posty

Kupuję ubrania oprócz bielizny bo można znaleźć na prawdę wiele fajnych ciuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam lumpeksy! Ale bielizny bym tam nie kupiła, co do butów, to jeszcze mi się nie zdarzyło, ale nigdy nie mówię nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś kupiłam majtki, ale były z metką (btw. to majtki najlepszej jakości jakie mam, wiele lepsze niż z sieciówek), buty metek nie mają więc brzydziłabym się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lumpeksy zrobiły się drogie, wolę sklepy internetowe a w nich przeceny ! nie ma problemu ze zwrotem towaru, jak mi coś nie pasuję, ostatnio kupiłam ciuchy na sklepie outletowym factoryprice.pl , nie mają tam chińskich ciuchów , tylko dobrej jakości odzież :0 więc mogę polecić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, lumpy czasem są drogie.Jak są rzeczy po 2-3 zł to straszne szmaty, ewentualnie nadajace się do jakichś prac domowych, ale porządne kosztują np. 3 dychy. Niby dalej niedużo, zwłaszcza jak w dobrym stanie albo nowe, no ale sorry, po to chodzę do lumpa, żeby było naprawdę tanio, za 3 dychy mogę kupić nową rzecz na wyprzedaży, allegro czy szafie. Jeszcze tylko na wagę opłaca się kupować, ale ja widzę coraz mniej takich sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że to żadna wiocha kupować w lumpeksach...Można ubrać się tanio i modnie. Wiocha to kupowanie nowych drogich ubrań których produkcja kosztuje grosze ... za przykład można użyć sieciówki grupy Indi... nabijamy hiszpańskiemu właściecielowi gruby hajs w dobie "kryzysu" gdy tą samą rzecz można kupić za 5 zł... Kiedyś jak się coś zepsuło to się naprawiało a teraz się wyrzuca, tak samo jest z ciuchami, założysz raz i wyrzucisz ale nie za 250 zł tylko 5 zł. Jest różnica?Wolę kupić za 5/10/15zł i założyć raz i kupić za 300 zł i kupić raz choć satć mnie na to. Dzieki forum znalazłam stronę www.modaland.pl gdzie możecie znależć wszystkie second-handyz całej Polski, mnie to pomogło odszukać nowe miejscówki z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem fajny sweter za 30 dychy czy płaszcz za 50 zł to i tak nie dużo. Często się ubieram w lumpeksach "na zimę". Spróbuj kupić za taką cenę kurtkę albo płaszcz w normalnych sklepie. Oczywiście jakąś przecenioną, brzydką czy podartą pewnie znajdę w lutym na wyprzedażach. Ale czy to warto? Tym bardziej, że w second-handach naprawdę jakość ciuchów jest wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio kupiłam w lumpeksie : - 2 płaszcze ( jeden elegancki, jeden super do kaloszy - na jesień) - tunikę ( niespotykaną, bez żadnej metki ala indyjską) - spodnie trekkingowe - 3 sukienki ( jedna mała czarna, druga śliczna za kolano, trzecia - prosta czarna - super materiał) - kombinezon ( super materiał, francuska firma) KOSZT WSZYSTKIEGO 7 POLSKICH ZŁOTYCH nie muszę chyba przekonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję w lumpie, bo lubię . Nie kupuję tylko : staników, majtek, strojów kąpielowych, rajstop, skarpet i butów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie kupuję. Po to zarabiam pieniądze, żeby by mnie było stać między innymi na kupowanie nowych rzeczy w normalnych markowych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham

Wręcz uwielbiam i całe życie chodziłam do tych w moim mieście a ostatnio przekonałam się w końcu po paru latach i już 3 razy zamawiałam z lumpeksu Odstawieni.pl. niech każdy mówi co chcę, ale ja uwielbiam takie zakupy. Za bluzkę płacę 5 zł a nie 100 i przez to mogę sobie pozwolić na większe i częstsze zakupy a nie tylko chodzić ciągle w tym samym bo szkoda kasy na nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też kocham. Moja szafa w 99% jest z lumpeksu. Mam same super rzeczy, świetne gatunkowo, wełna, kaszmir, jedwab. Bieliznę kupuję tylko z metkami, mam chyba z 15 biustonoszy typu Freya, Fantasie za grosze. Buty też kupuję, ale tylko te co wyglądają na nowe i tylko skórzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×