Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziecko28

miłość bez seksu jest najprawdziwsza i najpiękniejsza

Polecane posty

>>> seks jest fizyczną potrzebą czy ci się to podoba czy nie<<< x Ale ja się z tym wcale nie spieram :D . Tak jak dla artysty, machanie pędzlem jest sztuką, tak dla prostego malarza pokojowego, machanie pędzlem, to prymitywna, fizyczna praca. Z seksem jest tak samo :D : prymityw zauważy tylko fizjologię, a człowiek myślący wzbogaci to o uczucia :D i żaden matoł tego nigdy nie zrozumie :( . x >>>co ma inteligencja do duchowości?<<< x Zapewne to, że inteligencja pozwala myśleć abstrakcyjnie, czego kretyn nigdy nie pojmie :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie mylcie Pragnienia z Pożądaniem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty MUSISZ myślec abstrakcyjnie, misiaczku, bo już nie masz co liczyć na najprawdziwszą miłośc, zbyt się pobrudziłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>jestem kobietą i dalej mnie nie przekonałeś, ze mówienie 5tej osobie kocham nie jest smutne...<<< x Nie. Mówienie komukolwiek, że się go kocha :) , w momencie, gdy się to całym sobą czuje, NIGDY NIE JEST SMUTNE :) . & Smutny jest moment, gdy z jakiś powodów, nie możesz już tego powiedzieć. A te powody, przynosi zwykłe, brutalne życie :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>już nie masz co liczyć na najprawdziwszą miłośc, zbyt się pobrudziłeś...<<< Niby w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40-stkę skończyłem :) . x I doskonale wiem, na czym polega fizjologiczna przyjemność z seksu :D :D :D , jeżeli o to Ci chodzi :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że wole taka miłość - mogę kochać kobietę za to jaka jest a z innymi uprawiać seks z czystej żądzy i to mi gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość ,wierność,zaufanie,wzajemny szacunek to fundamenty udanego związku opartego jednocześnie na przyjaźni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorckardt
nie ma miłości bez seksu bo kobiety pochodzą od małpy a mężczyźni od Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks bez miłości to dno, kobietą się staje tania, facet też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli piszesz to szczerze, a nie dla zgrywu to bardzo ci współczuję. To jest właśnie ten brud i jedyną czynnością fizjologiczną z mojej strony byłoby zwymiotowanie na zwyrodnialca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytuję: Jasne że wole taka miłość - mogę kochać kobietę za to jaka jest a z innymi uprawiać seks z czystej żądzy i to mi gra. Do tej wypowiedzi jest moja: Jeśli piszesz to szczerze, a nie dla zgrywu to bardzo ci współczuję. To jest właśnie ten brud i jedyną czynnością fizjologiczną z mojej strony byłoby zwymiotowanie na zwyrodnialca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorckardt dziś nie ma miłości bez seksu bo kobiety pochodzą od małpy a mężczyźni od Boga. Kolejny żartowniś fanatyk, którego ewolucja zatrzymała się na etapie ameby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero kiedy skończyłem z fantazjami seksualnymi na temat swojej dziewczyny, dopiero kiedy przestałem kombinować, jak zaciągnąć ją do łóżka, dopiero kiedy zacząłem traktować ją jak przyjaciela, a nie jak potencjalną kochankę, dopiero kiedy zacząłem z nią rozmawiać normalnie, bez podtekstów i krążenia wokół seksu, dopiero wtedy zacząłem ją kochać. Pożądanie to coś diametralnie różnego niż miłość. Pożądanie uniemożliwia kochanie, bo jest egoizmem” (Łukasz, l. 20).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to tego nie da sie wytlumaczyc w ogole chyba ale tozalezy 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda jest najprawdziwsza i najpiękniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zgadzam się z autorem taka miłość jest najprawdziwsza i najpiękniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×