Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mark19242

Moja żona nie chce mieć dzieci...

Polecane posty

Gość gość
Wiesz zawsze możesz włożyć jej tabletki do mikrofalówki, pod wpływem temperatury tracą wlasciwosci i nie będzie widac ze cos zrobiles. I nagle zaskoczenie bo ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 32 lata i nie che mieć dzieci, związałam się z partnerem który ma takie samo podejście jak ja. Nie lubię dzieci i tyle,mam pracę , szczęśliwe życie i żaden balast mi nie jest potrzebny. Mój partner myśli to samo, co ja. Wiem, że nigdy nie zmienię zdania na ten temat. Nie dla mnie rodzenie dzieci i męczenie się przez 9 miesięcy a potem pieluchy i inne obowiązki z tym związane. I jeszcze więcej potem. Powinieneś uszanować decyzję swojej żony, tym bardziej że mówiła Ci przed ślubem jak sprawa wygląda. Była z Tobą szczera. A jeśli Ty chcesz a ona nie chce, no to w pewnym momencie się rozminiecie w życiu bo każde chce czegoś innego. I zapewne się rozstaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A braliście Ślub Kościelny? On byłby nieważnie zawarty przy wykluczeniu potomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma inaczej. Jak zaczynaliśmy się spotykać to jasno powiedziałem, że dzieci nie chcę. Dziewczyna na to przystała a teraz po 4 latach związku stwierdziła, że chce mieć dziecko. Ja ma prawie 40 lat ona jest trochę młodsza. I co zrobić. Ja kocham, chcę być z nią i co. Wiem, że jak się ugnę to zmarnuję Sobie życie, bo dzieci po prostu nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×