Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happymummy257

DO MAM KTÓRE NADAŁY DZIECIOM OORYGINALNE IMIONA...

Polecane posty

Gość gość
Ale tu głupota panuje haha orginalne imiona a dzieci cierpią przez puste łby rodziców. My daliśmy naszym synom, normalne polskie imiona, nie wyróżniają się i bardzo dobrze, bo dzieci mają się wyróżniać czym innym, nie imieniem. Brat męża z żoną dali córce okropne, wiejskie imię. W ich mniemaniu orginalne, zresztą cała rodzina twierdzi, że jest piękne, a za ich plecami śmiejemy się z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka takie imie nosi :)Kiera My nie mieszkamy w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happymummy275
Do gość 17:29 - myślisz że mam pusto w głowie? To źle że chce nazwać dziecko imieniem z książki? Nie chce kolejnej Lenki, Nikoli czy staroswieckiej Kaśki . Wiem że pojawia się tutaj różne tego typu głupie odpowiedzi ale ja nie zamierzam przejmować się krytykami. Jednak doceniam ludzi zgodnych ze mną. A być może w przyszlisci się przeprowadzimy. Mieliśmy wyjechać za granicę 2 lata temu ale coś innego pokrzyżowało nam plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, myslalam , ze Yenyfer lub Ciri :) Mnie sie podoba twój pomysł z imieniem dla corki :) A ono na pewno jest z Wiedzmina ?:) Moja corka ma na imie Pamela :) Przez 22 lata nie spodkalam ani jednej Pameli :) , choc obecnie jej imie nie wzbudza zdziwienia, bo nie mieszkamy juz w Polsce :) Syn ma w szkole polskiej kolege Gromoslawa , Gromka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fajnie, że nadaliście typowe polskie imiona a za plecami nabijacie się z imienia dziecka w rodzinie :O taka z was wspaniała, szczera typowo polska kochająca się rodzina, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sie pisze to imie ? Przez " K ' ? Czy Ciera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiera siekierra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi synowie to Jakub i Szymon, a nie jakieś zagraniczne wydziwasy i cuda. Jesteście idiotkami i robicie z siebie na siłe damy, jak brat męża. Współczuję już ich dziecku bo skoro rodzina się śmieje to co będzie w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy moje imię jest dziwne, ale teraz jest ich coraz więcej, lecz gdy moi rodzice mi je nadawali dobrych kilkanaście lat temu było mało popularne - a nazywam się Nina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dementuje, jakobym kiedykolwiek cierpiala przez "fanaberie" moich rozicow. Jestem im wdzieczna za wiele rzeczy, w tym za imie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nina to skrót od Janiny , ktora swojego czasu byla bardzo popularna :) mam 3 ciotki o tym imieniu ) Dzis egzystuje jako samodzielne imie :) Matko Jakuba i Szymona..a mi sie te imiona nie podobaja , bo kojarza mi sie z imionami bibijnymi.. a poza tym psy czesto sa nazywane Kubus, i niestety sa to baardzo popularne imiona.. a wiadomo , ze ludzie bez własnego zdania lubia iśc za tlumem, bo podobno w kupie siła i moc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje imie to Milana . Ja nie urodzilam sie w Pl. Obecnie też juz nie mieszkam w Pl. Moje dzieci to Emma , Roland , Leon . Nie przejmuj sie docinkami staroswickich mamusiek ....mi też nie podobaja sie imiona typu Kaska , Marta,Gocha i td.... nie cierpie tych imion i nigdy bym tak dziecku na imie nie dala i dobrze ze nie mieszkam w Polsce. Pozdrawiam a imie wybralas piekne dla dziecka...tylko pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szymon i jakub to nie polskie imiona :O tylko hebrajskie - jesteście żydkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam oryginalne imie, po babci i bardzo jestem zadowolona, bo jestem jedyna osobą na swiecie z tym imieniem i nazwiskiem łącznie, jak sie wygugluje - wiadomo, ze to ja:). Corce maz dal oklepane imie i zalujemy. warunek - imie powinno pasowac do nazwiska, i lepiej,zeby ktos noszacy imie mial silna osobowosc no i dobrze,zeby imie mialo jakies rozsadne uzasadnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a co ja mam powiedzie mam na imie Mortycja ,kiedys moje imie nie budzilo senscji ale potem jak leciala rodzina Adamsow to juz tak ,chociaz imie nadano mi prawie 40 lat temu ,moja mama nie znala tego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn ma na imię Erwin, piękne ! wam się przeciez nie musi podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nina nie jest skrótem od Janina bo wszędzie w dokumentach mam wpisane samo NINA a JANINA to zupełnie inne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są polskie, popularne imiona i tak ma być. Wolę tak niż jakieś zagraniczne wymysły żeby każdy się śmiał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nazwałam córkę Mila i wszyscy się zachwycają. Mówią że piekne wybraliśmy imię i myślę że bedzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam imie (prosze sie nie śmiac) Marcjanna.. :( Skonczyłam 18lat zmieniłam na Marta, od skrótu Marcia:x W zyciu nie przedstawiłam sie moim imieniem,dla wszystkich zawsze byłam Marta.. Kurcze wstyd sie przyznać było:D:D Moja koleżanka na chrzcie dostała imie Ina (Ines) zmieniła na Nina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie śmieją się z was za plecami. Mówię jak to u nas wygląda, wszyscy "zachwyceni', a mamy niezłą polewkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aPerfectCircle
A ja mam na imię Marcjanna i jestem dumna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie śmieją się z was za plecami. Mówię jak to u nas wygląda, wszyscy "zachwyceni', a mamy niezłą polewkę smiech.gif xx opinią ludzi, którzy w oczy chwala, a za plecami sie smieja, nie nalezy sie przejmowac ( o ile w ogóle sie ma takich znajomych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aPerfectCircle no to witam imiennickę :D:D Cieszę się ze choć Tobie sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz rodziny się nie wybiera, sama się wstydzę że mam takich idiotów w rodzinie. Podpowiadaliśmy im żeby dali dziecku normalne imię. Zuzia albo Ola czy Asia, a oni się obrażali, że to ich dziecko to niech teraz mają :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jakie idiotki
Idiotki a jakie dla was imiona sa patologiczne? Glupoty piszecie - tylko dlatego,ze imiona nie sa zagraniczne nie oznacza, ze sa patologiczne. Nie po imieniu stwierdza sie,ze dziecko pochodzi z patologicznej rodziny ale po wychowaniu. Nie kazdemu podoba sie Keira ( odrazu zgapie - masakra) imie okropne. Lilliana jest sliczne. Wasze myslenie jest PUSTE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej sąsiadki suczka ma na imię Keira :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadałam moim dzieciom oryginalne imiona - Elizabeth, Matthew, Jose, Patricia jako, że jestem w połowie Hiszpanką. Dzieci nie cierpią z tego powodu. Dla mnie polskie imiona są nudne, ale każdy ma inny gust. Rozumiem, że niektórym mogą się imiona moich dzieci nie podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię Donata ...i większość osób mówi Donatka , Donia ,Doniuś , Szczerze mówiąc to zawsze lubilam swoje imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w papierach widnieje jako Idalia urodzona jestem w latach70,zawsze i wszedzie bylam jedyna nigdy jeszcze na swojej drodze nie spotkalam nikogo o tym imieniu.Pamietam,ze w szkole dziewczyny mi zazdroscily tego imienia nigdy nie bylam wysmiewana ani szykanowana z tego powodu wlasnie wrecz przeciwnie.W domu mowili na mnie i mowia nadal Dalijka w szkolach roznie ale przewaznie Dalia.Znalam tez chlopaka ktory mial na imie Parys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×