Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happymummy257

DO MAM KTÓRE NADAŁY DZIECIOM OORYGINALNE IMIONA...

Polecane posty

Gość gość
oliwer duzo ładniejsze niz oliwier. to drugie "i" niepotrzebnie zmiekcza imie, mi sie podoba i brzmi bardziej po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat męża nazwał córkę Melania. Żygam jak słyszę to imie Mela. Chyba chcieli być orginalni a tu każdy w rodzinie się z nich śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam na imię Ewa normalne ale rzadko spotykane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma nazwała synka takim imieniem że nawet nie jestem wstanie dobrze je napisac wiem że zdrobniale mowia na niego Eluś , chłopczyk tak nienawidzi swojego imienia że juz powiedział rodzicom ze jak tylko skonczy 18 lat to zmieni je sobie na Paweł...biedne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanka- to imie to porażka, oliwer- w ogóle kosmos, brzmi jakby osoba wypowiadajaca miała wade wymowy i nie potrafiła wypowiedzieć OLIWIER. Jest wiele ładnych imion, jednak nie koniecznie jakies udziwnione lub zagraniczne. Zauważyłam że dużo ludzi daje imiona typu Igor Borys Nadia Maryna- jakaś fascynacja europą wschodnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Brat męża nazwał córkę Melania. Żygam jak słyszę to imie Mela. Chyba chcieli być orginalni a tu każdy w rodzinie się z nich śmieje. " xxxxxxxxxxx Pisze się "rzygam" i "oryginalni". Poza tym ohohoho, sensacja rodzinna. Prostaki, Melania to staropolskie imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma na imie Oskar. Ma 19 lat, w tamtych (zamierzchlych :D) czasach imie nie bylo w ogole popularne. Kilka osob stwierdzilo, ze "skrzywdzilam dziecko" :D Dzisiaj moj skrzywdzony syn studiuje prawo, ma dziewczyne, paczke znajomych, odbiera mnostwo nagrod. Jest jednym z lepszych studentow na roku. Skonczyl szkole z wyroznieniem, zajmuje sie sportem. Normalnie taki biedny skrzywdzony misiaczek z niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak każdy Oskarek Alanek Nikolka to nejlepsi uczniowie lubiani do tego piekni, i ogólnie łał o niebo lepsi od Anek czy Tomków :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Igorek to bardzo ładne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla dziewczynki Antonina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma na imię Mercedes. Ale jest pół-francuską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 22.20 Coś ci się nie udało z ta Mercedes bo to nie jest imię pochodzenia francuskiego tylko hiszpańskiego i bardzo rzadko spotykane we Francji Szpan ci nie wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pisze się "francuzką" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataDębska
Autorka to jakaś kolejna skończona kretynka :D Jak czytam teksty w stylu ,,patologiczne imiona" to od razu wiem z kim mam do czynienia :D Zresztą na kafeterii siedzi tyle głupich mamusiek że wcale mnie takie podejście do życia nie dziwi. To jest jedyny dział na który zaglądam góra raz na pół roku! Za każdym razem kretyńskie tematy dominują nad balansującymi na granicy kretynizmu! I pomyśleć że tacy ludzie wychowują dzieci:D Chociaż tematy o wychowywaniu się tutaj nie przyjmują z reguły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSSS
Mój synek ma na imię Gustw. Wołamy go Gustawek albo Gustliczek. Uważam, że to piękne imię. Co prawda nie słowiańskie ale skandynawski. Też blisko :) Uważam , że jest charakterystyczne ale nie pretensjonalne ani dziwaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana lat 32
ja mam na imie Liliana, a moja coreczka Liwia. z moim imieniem zylo sie mi bardzo dobrze :) nigdy tez nie mialam przezwiska. zawsze bylam Liliana Lila albo Lilka. starsze babcie mowily Lilusia , hehehe ale dalo rade przezyc ta Lilusie :P na swoim przykladzie wiem ze fajne imie dla dziewczynki to fajna sprawa, u mnie szlo w parze z uzdolnieniem plastycznym i i muzycznym i tworzylo to niezla calosc. mysle ze wiele zalezy od charakteru dziecka,a nie jego imienia. ja bylam otwartym dzieckiem :) bezkonfliktowym . mam nadzieje ze moja corka bedzie rownie komunikatywna. PS. byla jedyna w szkole podstawowej i w liceum, na studiach jedna z dwoch, teraz mieszkam za granica i mam tu kolezanke ktora ma odpowiednik mojego imienia Lilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie mam w rodzinie : Manon i Emma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie Sasza(Sasha)Poza Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
petronela-pelagia-ktore ladnejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cirzpisława, Częstobrona, Dobromiła, Dobroniega, Dziadumiła, Ludomiła, Ludźmiła, Niedomira, Nieluba, Niemiła, Włościsława, Wyszeniega.-polskie imiona zenskie.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana lat 32
Gosc 1.25 hahahahahh dobre ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy dobre,bo imiona nie do uzytku.Nawet dla odwaznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy w rodzinie Mikele nawet nie wiem czy dobrze napisalam bo raz rodzice napisali mikella raz mikaela wiec nie wiem ktora wersja,ale to imie mega mi sie nie podoba,i chyba będę woląc miki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię Freja i lubię moje imię. Wiem, że oczywiście zaraz się zapłaczecie ŁO BOSZEEE JAK TO ZDRABNIAĆ :P ale ja lubię swoje imię i dziwi mnie, że jak ktoś mówi o imieniu to pierwsze co jak na ciebie wołają (no, a jak mają wołać? tak jak mam na imię) tak jakby imię nie było do użytku w ogóle tylko dopiero zdrobnienie się liczyło. Moje córki mają na imię Karla i Magreta i tak na nie mówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imie Wioletta, lubie swoje imie i w moim zawodzie jest "atutem":) znajomi mowia Wiola, Wiolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wioletta to chyba normalne imię, już bez przesady. Poza tym bardzo ładne moim zdaniem. Ja mam oryginalne imię ale nie powiem jakie, dlatego dzieciom nadałam już normalne imiona, choć nie z pierwszej 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Raise ma 5 lat i kocha swoje imię, szwagierka ma Kire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na imię Julita. Lat 31- w tamtych czasach bardzo oryginalne. dziś też niewiele Julit jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka nosi imię Rozalia. Na poczatku wydawalo sie wszystkim dziwne a teraz mówią ze ladne. Podobalo mi się w książce Antek bo tam byla Rozalia. Obawialam sie skojarzeń z kiepskimi ale nie bylo tego problemu. Za to gorzej z antkiem. Podobalo mi się bardzo ale jest teraz tyle niemowlaków o tym imieniu ze mi zbrzydlo calkiem.... Druga córka będzie Antonina zatem a syn... Cóż. Podobają mi się chyba "patologiczne" imiona: Alan, Leon, Borys Adam i wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×