Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

8 lat po ślubie, a ja mam dość męża, nienawidzę go !!!

Polecane posty

a nie podoba ci się ktos inny? to sie tak nagle nie dzieje ze był super i zbrzydł,trzeba sie zastanowic, ja jestem 10 lat w zwiazku i dalej jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewidentnie mąż Cię nie szanuje. Może to tylko przejściowy kryzys, a może po prostu taki typ władczy itp? Najlepsza jest szczera rozmowa, a jak dalej będzie mieszał Cię z błotem to naprawdę szkoda czasu na takie związki... Ciężko podejmuje się takie decyzje, ale im szybciej tym lepiej. Może kiedyś gość zrozumie, że źle się zachowywał, ale pewności nie masz. Zgadzam się z gościem z 2014.07.14 - idealnie powiedziane. A jeśli facet ma beznadziejny władczy charakter to się nie zmieni, najpierw musiałby fioletowy jednorożec z nieba zstąpić, a jego róg rozbłysnąć tęczą na wszystkie strony świata. Leon82 - współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda,że po 7 latach małżeństwa w związku następuje kryzys.W moim związku też tak było.Pamiętam,że chciałam zostawić wszystko i uciec jak najdalej.Chodziłam wściekła i uważałam,że wychodząc za mojego męża popelnilam największy błąd w życiu.Denerwowała mnie sama jego obecność.Od rzucenia wszystkiego powstrzymywała mnie tylko moja 7 letnia wówczas córeczka.Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez niego.Nie lubię zasypiać nocą bo to czas bez niego.Kocham poranki kiedy budzi mnie pocałunkiem.Jesteśmy ze sobą już 15 lat i dzisiaj wiem,ze to mężczyzna mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dzieciaka pewnie z p**du bardziej;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meli123
Witam! post z dwoch msc ale chciałabym polecić Wam film. Dzięki niemu wiele małżeństw zrozumiało, Ze warto dać sobie szanse ! Polecam! film pt" próba ogniowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci w każdej sprawie! Testowanie wierności,rozwody,zdrady, badania DNA, badania wariografem, porwania, ustalenie miejsca pobytu, poszukiwania mienia i osób, wykrywanie kamer,podsłuchów, oprogramowania szpiegowskiego... Z NAMI DOWIESZ SIĘ PRAWDY! Dostarczymy dowodów, dzięki którym szanse na wygraną rozprawę wzrosną wielokrotnie! Jesteśmy zespołem doświadczonych detektywów i prawników. DOJAZD DO KLIENTA, CENY USTALANE INDYWIDUALNIE- NA PEWNO SIĘ DOGADAMY ZADZWOŃ: 572611122 e-mail: biuro@veritas24.pl JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI 24/7 ZA KAŻDEGO KLIENTA, KTÓREMU NAS POLECISZ 20% DLA CIEBIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją mam to samo że swoim... Kłótnie , czepia się o byłe co. Najważniejszy jest tylko seks.nie czuje się już kochana . sama chyba nie kocham... Ale trzymam kciuki za ciebie. Może Tobie się uda jakoś uratować to wszystko :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hym skad ja to znam biede pokrzywdzone a jak traktujecie tak macie ( zlosliwosc za zlosliwosc ) czyzbym czytal moja zone tu mojej nie pasował zwykły facet co chodzi do pracy szkała sobie w garniturach na portalach az znalazła i dała mu jak maz był w pacy i tyrał ciezko na budowie zeby zarobic nie pasowało ze nie pije ze nie pale ta 8 lat i poszła w cug a durny maz nie zakuma owszem zakumał i dwa do dwóch złozył i doszedł no cóz nie pasował to wyszedł i jak sie z tym czujesz ja nie zdradziłem a Ty ile razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje ci mezu:(. u mnie jest podobnie z tym ze on czasem sie nademna pastwi...tzn: np bez przerwy kaze mi myc rece:( I raz po wycieczce w nocy kazal isc sie myc...bylam zmeczona I w nocy zemdlalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mielismy wtedy ciezki dzien ale po tym zrozumialam ze na mezczyzn nie mozna do konca polegac:( :(. Moj od 8 lat tez nie chce miec dziecka wiec problemow jest kupa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ma inna babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma innej !! jest taki wladczy wlasnie po ojcu I po dziadku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tatus jest zupelnie inny pomimo ze kobieciaz wlasnie to tak nie rzadzi I nie 'strofuje'....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tatus jest zupelnie inny pomimo ze kobieciaz wlasnie to tak nie rzadzi I nie 'strofuje'....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co o tym sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mialam i 9 lat po slubie byl rozwod.maz byl z dobrej solidnej rodziny,oszczedny ,gospodarny,szanujacy matke i ojca.ino po slubie okazalo sie ze to jest chytry na pieniadze mamisynek.mamunia byla najwazniejsza,po pracy jechal do mamuni na obiad i przyjezdzal do domu dopiero poznym wieczorem.koszmar,on Jakis Taki palcem byl zrobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a byl najstarszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to tylko do niej dzwoni ale mieszkamy daleko od rodziny z tym ze jego mama jest bardzo nadgorliwa I troche taka 'glupia' blondi kurcze pomysly to ma ona z kosmosu...;) a ich ojciec musi to spelniac: on jest kierowca, bankomatem no I skurczybykiem tez jest hehe ;). to trz niby dobra rodzina ale lekko poj...;) kurcze chyba jak kazda co?? ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z moim jestem 9 lat I jest srednio rzadzi czasem jak huj....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KTO wytrzymal cale zycie z mezem niech sie tutaj wypowie? ;) xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz np.nie chce dzieci...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysmy dotarli sie dopiero po 10 latach, przeszlismy z mezem dwa powazne kryzysy ale nadal jestesmy ze soba. nie wiem czy to milosc czy tylko przywiazanie, na pewno nie chcialabym go stracic ale nie umiem nazwac tego co do niego czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo my jestesmy 7 lat prawie po slubie, bez dzieci. czuje ze zycie mi przepada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy dzieci czasami mysle, ze nie powinnam byla wychodzic za maz ani miec dzieci bo kompletnie sie do tego nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach to zycie z mezem ciezko a bez niego jeszcze gozej co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×