Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wyrafinowany27

Zbyt długi "sex" ?! Zmartwiony 27

Polecane posty

Witam drogie piękne panie . Mam dość osobliwy problem ,otóż moja dziewczyna twierdzi że kochamy się zbyt długo...Cokolwiek by to nie znaczyło chodzi o to że zarzuca mi że z poprzednim partnerem kochali się maks 15 minut i to jej w zupełności wystarczało . A ze mną to nie dość że zazwyczaj 40 minut ,pomijając grę wstępną która też trwa swoje 20 minut przynajmniej .Po prostu kocham seks !Pieszczoty itd., czasami delikatnie a zazwyczaj ostrzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro kobieta ci mówi, że dla niej za długo, to po co konsultujesz z nami? 40 min to cholernie dużo czasu. Wolałabym w tym czasie szybki 5 minutowy numerek z potężnym orgazmem, potem prysznic, trochę pieszczot, może minetę i kolejny numerek, o ile już będzie mógł się znowu "dźwignąć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywają i szybkie numerki . Bardziej chodziło mi o komentarz czy uznajecie dłuższy sex za problem . To nie tak że wieje nudą w tym czasie , kilka orgazmow etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku, twoja kobieta mówi, że to za długo, a ty chcesz ją zmusić, żeby zmieniła zdanie i szukasz argumentów tutaj? Żal.pl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio wklejasz zdjecie penisa na forum, bo nie mozesz uwierzyc, ze twoja partnerka szczerze ci mowi, co jej sie podoba a co nie? Co z ciebie za facet? Az dziwne, ze ktokolwiek chce z toba sypiac, bo relacji miedzyludzkich nie czaisz ani troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie kobiety, ktora lubi seks tak bardzo jak Ty. Istnieja takie i mecza sie z facetami, ktorzy dochodza za szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widzę że się wszyscy podniecają sytuacją za bardzo . Piszę na luzie a wy tacy pospinani , nie wybuchnijcie od tego oburzenia .Zdjęcia skasowałem skoro to taki problem , chciałem tylko kilka opini czy moja obecna ma racje czy faktycznie to ja jestem "za duży" i mam np. nie wchodzic do konca co mnie irytuje delikatnie mowiac.Moim zdaniem mam normalny rozmiar. Sytuacji nie znacie ,bo dziewczynę znam od kilku tygodni i nie bede stawiał jej na piedestale tylko dlatego że wszyscy macie poglądy feministyczne . Jak kobieta mówi że białe jest czarne to jest czarne ! Rozumiem jeszcze kobietki że stawiacie się po stronie dziewczyny ale faceci ? Jeżeli juz sie jakis udziela w tym temacie i nie znając dziewczyny stawia sie po jej stronie to szczerze współczuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodatkowego nalilzania uzywales???? bo wiesz, mozesz zwyczajnie ja obcierac przy tak dlugim stosunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywista sprawa , trochę latek już żyję na tym świecie ;) . Żeli mam pod dostatkiem , i tych typowo nawilżających/poślizgowych jak i do masażu etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz slaba kobiete.... albo uzbroisz sie w cierpliwosc i bedziesz powoli przedluzal przyjemne igraszki, zmienisz pozycje na malo meczace... albo wykop z lozka i szukanie od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×