Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

wzwód u 1,5 roczniaka

Polecane posty

Gość gość

Witajcie od jakiegoś czasu siusiak mojego synka po prostu staje, jak się nim bawi, czy czasem jak mu przytrzymuje siusiaka, aby siku poszło do nocnika, a nie po za. To normalne? To moje pierwsze dziecko, bliskie koleżanki mają córki, a u mnie w rodzinie same kobiety a rodzina męża-skomplikowana sytuacja, nie chce o tym mówić, ale po prostu nie mam kogo zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Mojemu trzymiesiecznemu tez staje i to od początku prawie. Przynajmniej tak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no u nas też tak było, ale teraz ewidentnie, i jest jakby to określić, bardzo twardy, wtedy stawał też ale nie był taki...Gdybym nie przytrzymywała siusiaka, bo obsika wszystko nawet bym nie wiedziała :/ boję się że jest coś nie tak... Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn też tak z rzadka miał. do mniej więcej 4 roku życia. to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne, czyli siusiak działa jak powinien :), to zwykłe mechaniczne pobudzenie, po prostu nie powinnaś na to zwracać przy maluszku uwagi, żeby nie nadać temu żadnego emocjonalnego znaczenia - ani pozytywnego, aby maluch nie skupiał się za bardzo na swoim siusiaku, ani negatywnego, aby w przyszłości nie kojarzyło mu się to z czymś nagannym. Dzieci w takim wieku nie zdają sobie sprawy, że w ogóle coś się dzieje :) a na wyjaśnienia przyjdzie jeszcze czas :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama natura, fizjologia, wszystko normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dwuletni to non stop sobie w nim gmyra i zaraz namiot w majkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe mój dwulatek ma tak samo. Więc pewnie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przeciez chlopcom staje podczas samego siusiania:) kiedys niewiedzialam,ale moj byly mnie uswiadomil lata temu:P i rzeczywiscie,jak moj synek siusia i otworze pieluszle to siusiak sie prostuje.a potem wraca do normalnego ksztaltu:P a wzwody nocne i poranne to norma od urodzenia,zawsze jak w nocy zmieniam pieluszke to antenka stoi:P wlasciwie to przez to musze zmieniac pieluche bo jak duzo zasika to napuchnieta mu widocznie przeszkadza stanac na bacznosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem stawiał się siusiak jak sika, ale nie stał aż tak, dlatego się troszkę martwiłam :) i nie mam żadnych emocji przy tym :) dzięki dziewczyny, przede wszystkim za kulturalne wypowiedzi i odpowiedź na moje obawy :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 00:13, Gość gość napisał:

Witajcie od jakiegoś czasu siusiak mojego synka po prostu staje, jak się nim bawi, czy czasem jak mu przytrzymuje siusiaka, aby siku poszło do nocnika, a nie po za. To normalne? To moje pierwsze dziecko, bliskie koleżanki mają córki, a u mnie w rodzinie same kobiety a rodzina męża-skomplikowana sytuacja, nie chce o tym mówić, ale po prostu nie mam kogo zapytać.

TAK TO NORMALNE ALE SĄ DWIE OPCJE JAK POŁOŻYĆ SIUSIAKA DO DOŁU NAWET PODCZAS WZWODU 1. PRZECZEKAĆ WZWÓD I DOPIERO ZAPIĄĆ PIELUCHĘ 2. POSMAROWAĆ SIUSIAKA KREMEM FIRMY BAMBINO I POTEM ZAŁOŻYĆ PIELUCHĘ I POWINNO BYĆ OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno to norma. Parcie wypełnionego pęcherza na coś tam. Widziałam to u syna kuzynki. Miał 4 lata, więc nic z tych rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×