Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Nana94
Mam problem , jestem w ostatniej klasie technikum , mam nocne praktyki na cukierni gdzie nie ma gdzie usiasc jest goraco od pieca i to jest tak ze 3 nocki pod rzad praktyki a dwa dni szkoly , do szkoly moge normalnie chodzic ale co zrobic z praktykami bo jesli dostane l4 to bede musiala odrobic za rok w wakacje a nie bede miala komu dac i kogo prosic o pomoc przy dziecku np przez 2 miesace zeby ktos mial na noc moje 4 miesieczne dziecko , a chce zdac ta szkole kurde nie wiem co robic :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
u mnie również w krk można wykonać w prywatnym gabinecie za 150 zł . Moja rodzinka też już wie :) bo mojego samopoczucia nie da sie ukryć ;( a co do zwolnienia to ja mam termin do gin na 10 września i idę na zwolnienie :) w mojej pracy tak się idzie na zwolnienia w ciąży . Mogłabym juz iść ale muszę jeszcze parę spraw pozamykać osobiście :) ale od października zaczynam studia więc nie będę narzekać na nudę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Nana94 porozmawiaj z kimś od praktyk np z kierownikiem cukierni powiedz jaka jest sytuacja jest szansa że pójdzie Ci na rękę i może wymyśli inną opcję zaliczenia praktyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolalabym zeby dali mi na swiadectwo np 2 i zeby dali mi swiety spokoj bo naprawde nie dam rady chodzic na nocki a no niestety mam tylko mame ktora nie zajmie sie dzieckiem bo choruje :( a narzeczony jest w pracy od 6 do 17 wiec nie da rady sie dzieckiem zajmowac w nocy :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana pogadaj z szefostwem myślę ze będzie ok. Ja na praktyce miałam nie raz chorobowe i odrabiać nie musialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojade w przyszlym tygodniu do szkoly i zapytam co da sie zrobic bo jednak te 2 dni w tygodniu to dam rade chodzic na lekcje :)) ale boje sie tych praktyk no zobaczymy co da sie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
titilinka, nie martw się na zapas. U mnie w 2 ciążach dzidziusia było widzać ok 7/8 tydzień i jk byłam wcześniej i był tylko pęcherzyk to lekarka mówiła, że to normalne, że u każdego inaczej. Kuźwa , straszą kobiety nie wiadomo po co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam.mam takie pytanie.czy ktoras z dziewczyn tutaj majaca ostatnia miesiaczke 11 lipca byla na usg i widac juz cos bylo?ja bylam tydzien tem ale gin powiedziala ze za wczesnie.Robilam testy wszystkie pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba za wczesnie , ja mialam ostatnia miesiaczke 25 czerwca a gin dopiero teraz kazala zrobic usg i ide robic za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Ja miałam usg w poniedziałek. Widać było tylko jeszcze nie dało się zauważyć bicia serduszka. Ostatnia @ 10 lipca była a termin mam na 19 kwietnia. Kolejne usg za tydzień w środę. I wtedy juz powinno być widać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993z tel
rodzinka juz wie, nie wszyscy się cieszą;) ale mniejsza z tym. Ja nie pracuje, uczę się, u nas badanie prenatalne to koszt 350 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewag
ja ostatnia @ mialam 1 lipca I dopiero w 11.08 (6tc) bylo widac dziecia I bicie serduszka, tydzien wczesniej , 4.08 (5tc) byl tylko pecherzyk I cialko zolte dzis ide do GP po skierowanie dalej do midwife, scan I na amniopunkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
ewag a poco wykonujesz to badanie ? Nie wystarczy wykonać tylko badania genetycznego tzn usg 3/4 d ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedzi.jutro ide do gin. mam nadzieje ze juz bedzie cos widac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana94
Jak tam samopoczucie ? :) u mnie w miare ok ciagle chodze głodna haha ;d wgl to w przychodni mnie wazyli jakas feralna waga i waze 7 kg wiecej niz na mojej wadze ( nowej ) i na wadze cioci xd masakraaa mam tyle kg wpisane w karte ciazy haha ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryjelka
Marze żebym miała już założoną kartę ciazowa.Jestem taka niespokojna,załamałam się ostatnio wizytą u ginekologa która twierdziła że jeszcze nic nie wiedzi jedynie macice powiększona to było w poniedziałek teraz mam wizytę w środę następna i cały czas się zastanawiam czy już będzie widać jestem dziś w 5 tyg i 2 dniu według kalkulatora ciążowego a babka mnie ostrzegała że może nic nie zobaczyć bo nie ma dobrego sprzętu no nie wiem ją i tak się strasznie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie niczym , ja zrobilam swa testy pozniej czekałam na wizyte dwa tygodnie , moja pierwsza wizyta była jak byłam w 7 tygodniu i wtedy gin tez tylko mnie przebadała i powiedziala ze sa jakies zmiany i ze ladna ciaza ale nie robila mi ani usg ani nic takze spokoo :) jesli nie masz miesiaczki a test robilas i wyszedl pozytywy to w ciazy jestes a okaze sie to jak pojdziesz potwierdzic , lekarze czasami nie potrzebnie strasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
gabryjelka nie ma sensu sie martwic, powiekszona macica to wczesny objaw ciazy kiedy jeszcze nie widac pecherzyka, w pierwszej ciazy tak miałam, w drugiej ciazy dopiero w 9tyg było widac seruszko i od tego momentu miałam załozona karte ciazy, dlatego teraz ide dopiero w 9tyg, nic mi nie jest czuje sie dobrze, wiec poczekam spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatik1234
Hej dziewczyny ja niestety odpadam z kwietniówek :( HCG spadło o połowę w stosunku do zeszłego tygodnia :( teraz czekam na że coś się zacznie dziać w sensie naturalne usunięcie zarodka. Jak do poniedziałku nic się nie wydarzy to albo farmakologia albo zabieg. Pozdrawiam was wszystkie i życzę zdrowych bobasków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? 79_______________35_________02.04_______x ______ Pola88 ___________26_________ 04.04_______X______1 lena15____________30________05.04________xxx_____2 Usia1993__________21________06.04________xxxx_____1 frugo28___________28________ 07.04________xxx______1 ewag_____________38________07.04_________xxx_____2 misiabelka________23________ 09.04_________xxx_____1 gałgolinka_________30________10.04_________xxx_____2 retro86____________28_______ 11.04________xxx_______2 Ladyfox ___________34._______18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26________x___________xxx______2 kati34_____________34________20.04 ________xxx______2 titilinkaa___________29_______ ma LENKA________23______21.04______??____3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popawie tabelke bo widze ze nie ma wszystkich moich danych ;) Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? 79_______________35_________02.04_______x ______ Pola88 ___________26_________ 04.04_______X______1 lena15____________30________05.04________xxx_____2 Usia1993__________21________06.04________xxxx_____1 frugo28___________28________ 07.04________xxx______1 ewag_____________38________07.04_________xxx_____2 misiabelka________23________ 09.04_________xxx_____1 gałgolinka_________30________10.04_________xxx_____2 retro86____________28_______ 11.04________xxx_______2 Ladyfox ___________34._______18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26________x___________xxx______2 kati34_____________34________20.04 ________xxx______2 ma LENKA________23______21.04______??____3 titilinkaa___________29_______26.04_________xx______ 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie wpisze w tabelke bo kalkulator na necie wyliczył mi 2.04 ale jak sie okaze ze to jednak na marzec to sie usune haha ;d Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? nana94___________20_________02.04______x_______1 79_______________35_________02.04_______x ______ Pola88 ___________26_________ 04.04_______X______1 lena15____________30________05.04________xxx_____2 Usia1993__________21________06.04________xxxx_____1 frugo28___________28________ 07.04________xxx______1 ewag_____________38________07.04_________xxx_____2 misiabelka________23________ 09.04_________xxx_____1 gałgolinka_________30________10.04_________xxx_____2 retro86____________28_______ 11.04________xxx_______2 Ladyfox ___________34._______18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26________x___________xxx______2 kati34_____________34________20.04 ________xxx______2 ma LENKA________23______21.04______??____3 titilinkaa___________29_______26.04_________xx______ 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Widzę że zaczynam konfitury zagryzac korniszonem więc chyba wszystko ok. Może i mnie ktoś wpisze w tabelke bo ja z telefonu pisze. Mam 31 lat ii kalkulator ciążowy wskazuje mi 20 kwiecień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? nana94___________20_________02.04______x_______1 79_______________35_________02.04_______x ______ Pola88 ___________26_________ 04.04_______X______1 lena15____________30________05.04________xxx_____2 Usia1993__________21________06.04________xxxx_____1 frugo28___________28________ 07.04________xxx______1 ewag_____________38________07.04_________xxx_____2 misiabelka________23________ 09.04_________xxx_____1 gałgolinka_________30________10.04_________xxx_____2 retro86____________28_______ 11.04________xxx_______2 Ladyfox ___________34._______18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26________x___________xxx______2 kati34_____________34________20.04 ________xxx______2 ma LENKA________23______21.04______??____3 titilinkaa___________29_______26.04_________xx______ Gabryjelka _________31________20.04_____x_____1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana dzięki wielkie a tam jeszcze które dziecko bo nie zauważyłam moje to będzie 2 dzieciątko. Pierwsze ma już 11 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? nana94___________20_________02.04______x_______1 79_______________35_________02.04_______x ______ Pola88 ___________26_________ 04.04_______X______1 lena15____________30________05.04________xxx_____2 Usia1993__________21________06.04________xxxx_____1 frugo28___________28________ 07.04________xxx______1 ewag_____________38________07.04_________xxx_____2 misiabelka________23________ 09.04_________xxx_____1 gałgolinka_________30________10.04_________xxx_____2 retro86____________28_______ 11.04________xxx_______2 Ladyfox ___________34._______18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26________x___________xxx______2 kati34_____________34________20.04 ________xxx______2 ma LENKA________23______21.04______??____3 titilinkaa___________29_______26.04_________xx______ Gabryjelka _________31________20.04_____x_____2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
tatik mi również przykro, że cię to spotkało... eh Ja byłam dziś na usg i widziałam swojego malutkiego Kropka;) wszystko jest w porządku poza torbielą która pojawiła się niewiadomo skąd i jest przyczyną moich bóli brzucha i pleców. Ale lekarz uspakajał że powinna się sama wchłonąc, oby miał rację. Na zwolnieniu już jestem ze względu na złe samopoczucie i charakter mojej pracy. A co do płci to nie robi mi to wielkiej różnicy, najważniejsze żeby wszystko było w porzadku, i dziecko było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewag
Lena- bo 2 moje dalsze znajome mimo super wyników w ciazy nr i PAPPA urodziły dziecko z ZD- i przeżyły szok przy porodzie Ja nie chće przeżyć podobnej niespodzianki i dlatego myśle o amnio. Niestety lekarz mnie dzis pocieszyła ze mimo wieku to mnie na to neimskieruja , chyba ze badania wyjdą nieciekawie- testy NIFTY mozna zrobic wcześniej ale kosztują ponad 400 funtów - No i mam dylemat :/ Tyle tylko ze dostałam druk na maternity exemption card i info ze sterylizację bede mieć na nhs za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×