Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gałgolinka
Kurde ja z piciem też mam problem od wody i herbaty mnie odrzuciło. Na tą chwilę przyjmuję tylko sok z czarnej porzeczki :) Dla mnie płeć jest obojętna. W pierwszej ciąży się napaliłam i bardzo chciałam synka,a jest cudna zdrowa córcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Ja nie planowałam wogóle dzidziusia więc trudno mi powiedzieć co będzie :) ale wiem że podobno z samego środka dni płodnych są chłopaczki :) a po okresie i przed okresem są dziewczynki :) ale zawsze są jakieś wyjątki :) Mi też obojętnie jaka płeć byleby było zdrowe i żeby poród był lekki bo jak sobie przypomnę ten pierwszy to aż plakac mi sie chce ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati, w sumie to był oj pierwszy cykl staran i sie udalo,a po cichu marze o corci<3 Witam nową kolezanke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez to był pierwszy cykl starań ale tak jak pisałam z testami owulacyjnymi, mam cykle 28-29 dniowe a według testów owulację miałam 15-16dnia od okresu, tego 16 była b. mocna krecha, tylko podobno owulacja następuje dobę po skoku na teście.A przytulanka były od 8dnia od kresu do 14 dnia bo 15 już test owulacyjny był pozytywny to już koniec przytulanek, taki jest podobno sposób na dziewczynkę a na chłopca w samą owulację i dzień po.Zobaczymy czy się udało, podchodzę do tego z przymrużeniem oka bo mam już córeczkę a działaliśmy też cały tydzień i w owulację i po i przed hahaaha, a cicho proszę o 2 zdrową córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 79
Halo, dopiszcie mnie dziewczyny do tej tabeli : 79 lat 35 termin 2.04, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati ja tez z testami owulacyjnymi, ale my sie kochalismy niemal codziennie a w owulke nawet po 2 razy wiec nie wiadomo , po owulacji 1 dzien przerwy i jeszcze pare dni przytulanek ciezko przewidziec co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? 79_______________35_________02.04_______x ______ Pola88 ___________26_________ 04.04_______X______1 lena15____________30________05.04________xxx_____2 Usia1993__________21________05.04________xxxx_____1 frugo28___________28________ 07.04________xxx______1 misiabelka________23________ 09.04_________xxx_____1 gałgolinka_________30________10.04_________xxx_____2 retro86____________28_______ 11.04________xxx_______2 tatik1234__________34________11.04________xxx_____ Ladyfox ___________34._______18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26________x___________xxx______2 kati34_____________34________20.04 ________xxx______2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? 79_______________35_________02.04_______x ______ Pola88 ___________26_________ 04.04_______X______1 lena15____________30________05.04________xxx_____2 Usia1993__________21________05.04________xxxx_____1 frugo28___________28________ 07.04________xxx______1 misiabelka________23________ 09.04_________xxx_____1 gałgolinka_________30________10.04_________xxx_____2 retro86____________28_______ 11.04________xxx_______2 tatik1234__________34________11.04________xxx_____ Ladyfox ___________34._______18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26________x___________xxx______2 kati34_____________34________20.04 ________xxx______2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nas sporo na kwiecien, tylko cos rzadko tu piszecie, ja siedze na parentingu na kwietniowkach a tam wrze, ktos cosik chce dolaczyc.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usia nie kazdy ma tyle czasu wolnego co ty, zeby non stop siedziec na necie i pisac na 2 forach...... ( niektorzy pracuja) Poza tym to dopiero povzatki ciazy w zasadzie nie ma o czym pisac.. pozniej bedzie wrzawa jak plec sie okaze jak wybory imienia beda, szykowanie wyprawki itp P.s. robicie badania prenatalne? Tj usg genetyczne miedzy 11-14 tygodniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie siedze non stop na necie bo mam tez swoje zycie;) a po 2 udzielam sie na 4 forach a nie na 2, jestem dobrze zorganizowana i moge sobie pozwolic na kilkanascie minut konwersacji ze znajomymi z forum, A co do badan prenatalnych to dopiero sie dowiedzialam o czyms takim i chetnie bym sie na nie wybrala bo jestem obarczona kilkoma chorobami genetycznymi, ale niestety nie wiem jak sie dostac na to badanie bezplatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Usia możesz iść prywatnie nie jest takie drogie w stosunku do tego jak ważne jest to badanie.Ja ide 25 wrzesnia :) będę wtedy w 13 tyg. koszt takiego badania genetycznego 150 zł. to jest dokładnie Usg 3/4D w tych tygodniach najlepiej widac wszystko i mozna ocenic markery wad jesli wystepuja.Wiem że zadarmo maja tylko kobiety po 35 roku życia. No chyba ze Masz faktycznie wskazania od lekarza ze wzgledu na występowanie takich wad w rodzinie.Jesli lekarz uzna że to koniecznie na pewno da Ci skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już sie wpisywalam do tabelki i mnie nie ma :( Ja sie wybieram na amniopunkcję obowiązkowo- w tym tygodniu mam wizytę u GP i mnie pokieruje dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? 79_______________35_________02.04_______x ______ Pola88 ___________26_________ 04.04_______X______1 lena15____________30________05.04________xxx_____2 Usia1993__________21________05.04________xxxx_____1 ewag_____________38________07.04_________xxx_____2 frugo28___________28________ 07.04________xxx______1 misiabelka________23________ 09.04_________xxx_____1 gałgolinka_________30________10.04_________xxx_____2 retro86____________28_______ 11.04________xxx_______2 tatik1234__________34________11.04________xxx_____ Ladyfox ___________34._______18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26________x___________xxx______2 kati34_____________34________20.04 ________xxx______2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz usia ... piszesz o p*****lach na tych 4 forach zamiast zakupic ksiazke lub przrcxytac jakis fachowy poradnik .. bo to sa wazne rzeczy. Usia jak cie na nie nie stac to nie zrobisz..raczej0 prosze cie nie masz 200 zl na badania dziecka? To za co wozek kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? 79_______________35_________02.04_______x ______ Pola88 ___________26_________ 04.04_______X______1 lena15____________30________05.04________xxx_____2 Usia1993__________21________05.04________xxxx_____1 frugo28___________28________ 07.04________xxx______1 ewag_____________38________07.04_________xxx_____2 misiabelka________23________ 09.04_________xxx_____1 gałgolinka_________30________10.04_________xxx_____2 retro86____________28_______ 11.04________xxx_______2 tatik1234__________34________11.04________xxx_____ Ladyfox ___________34._______18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26________x___________xxx______2 kati34_____________34________20.04 ________xxx______2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co jest najlepsze do smarowania brzucha? W pierwszej ciąży rozstępów nie miałam ale rozciągniętej skóry na brzuchu zwanej przeze mnie galaretą nie zwalczyłam. Mam nadzieję, że teraz mi się uda to zwalczyć żeby nie został jeszcze większy flaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1 ciazy uzywalam najzwyklejszego body butter I bylo ok- I 0 rozstepow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a czujecie jakies bole w podbrzuszu?? mnie boli od dwoch dni bardzo mocno i boje sie ze to cos zlego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usia, wady genetczyne w rodzinie są przesłanką do wykonania darmowych badań prenatalnych. Poproś o skierowanie lekarza prowadzącego. I badanie wykoknuje się między 11 a 13 tygodniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie 200 zł na badania tylko 350 zł , a wiem ze mozna na NFZ zrobic badania prenatalne, Co do ksiazki to zamierzam kupic wlasnie takową:) A wozek kupie uzywany:) dziekuje za to ze sie martwisz o mnie, ale mam pieniadze, ale nie bede wydawac je na glupoty:) Wlasnie tak zamierzam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma stalej ceny na prenatalne . zalezy jakie miasto, jaki lekarz ceny sa od 150 zl w gore nawet do 400 -wiec nie uogolniaj ... lepiej wyciagnac srednia... a na panstwowe no watpie ze sie zalapiesz bo musialabys sie juz zapisywac bo pewnie nie wiesz ze to badanie mozna zrobic tylko w scisle okreslonym czasie od 11do max14tyg powodzenia w kolejce na nfz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja dołącze. Miesiaczke miałam 17.07 ostatnio i 3 testy pozytywne. W którym tygodniu lekarz stwierdziłb ciążę bo mi dziś powiedział że za wcześnie że jedynie macica powiększona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Powiedzialam cenę taką jaką usłyszalam tefonicznie za pierwszym razem. Nie dzwonilam juz po innych miesjcach wiec myslalam ze cenowo raczej wszedzie jest tak samo. Usia nie daj się prowokować komuś sie naparwdę nudzi :) Gabryjelka najlepiej iść do lekarza w 5/6 tyg wtedy można na 100 % potwierdzić ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
Dziewczyny dopiszcie mnie do tabelki bo pisze z tableta i ciezko mi skopiowac-29 lat,ciąza 3,termin 26kwietnia Wczoraj robiłam jeszcze jeden test-druga kreska gruba i wyrazna, wg moich obliczen to 5 tc,do lekarza pojde za ok.2tyg bo z doswiadczenia wiem ze za wczesnie nie warto isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? 79_______________35_________02.04_______x ______ Pola88 ___________26_________ 04.04_______X______1 lena15____________30________05.04________xxx_____2 Usia1993__________21________05.04________xxxx_____1 frugo28___________28________ 07.04________xxx______1 ewag_____________38________07.04_________xxx_____2 misiabelka________23________ 09.04_________xxx_____1 gałgolinka_________30________10.04_________xxx_____2 retro86____________28_______ 11.04________xxx_______2 tatik1234__________34________11.04________xxx_____ Ladyfox ___________34._______18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26________x___________xxx______2 kati34_____________34________20.04 ________xxx______2 titilinkaa___________29________26.04________xxx______3 witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Cześć dziewczyny. Można dołączyć? Jak na razie nie chcę zapraszać wiec do tabelki się nie wpisze. W zeszłym roku się wpisałam a zakończyło się pustym jajem czyli poronieniem. Teraz poczekam aż usłyszę serduszko. Mam nadzieje że już w przyszłym tygodniu. Dziś zresztą też byłam u lekarza bo mam czasem ostre bóle w podbrzuszu. Leżenie i luteina mnie czeka. Cudem się od szpitala wywinelam. Termin z usg na 19 kwietnia. To moja 3 ciąża oby 2 donoszona. Od dziś na chorobowym, pracodawca juz powiadomiony. I o dziwo się szefowa nie wściekła. Awans miał być a jest chorobowe. Moje spostrzeżenia są takie: lepiej być przewrazliwiona ciężarówką niż zastanawiać się czy coś się zrobiło nie tak. Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram. Ale tez nie mozna zwariowac. Co do ceny badan prenatalnych u mnie w miescie najtansze 350, drogi gosciu. dzieki Lenka, ale nie da sie pozostawic takie glupie teksty bez odpowiedzi A co do potwierdzenia ciazy to mysle ze w 6 tygodniu najlepiej isc, ja poszlam w 5 i na USG tylko pecherzyk ciazowy cialko zolte i pecherzyk zoltkowy. Nastepne USG dopiero za tydzien. ALe moja dzidzia bedzie juz dosc duza miejmy nadzieje, bo to bedzie juz wg mnie 8 tydzien 1 dzien czyli jakby 9tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×