Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość lena15
Pewnie ktoś coś pomylił ;) z tą tabelką może nie tą osobę chciał usynąć. Usia ja jestem po badaniach oj miałam też sporo tych prubówek,nawet na HIV teraz badają i przeciwciała na różyczke i toxocyplazme czekam jeszcze na wynik cytologii i acha ;) jeszcze mam oddać mocz :) .Morfologia wyszla dobrze :) delikatnie leukocyty [pdwzyzszone ale tylko 0,2 wiec spoko :) poza tym te mdłości cały czas ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena15 u mnie to samo, wstaje do toalety a tu mdlosci, wiec myk cyk szybko do lozka, bo w pozycji lezacej mnie tak mocno nie mdli, Najgorsze ze suchary mi sie konczą, a to jedyny dobry sposob na mdlosci, oczywiscie jem 2 sucharki popijam wodą i wua la A reszta ciężarówek ?? jak się czujecie??? Muszę się Wam pochwalić ze za równy rok wychodzę za mąż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewag
ja sie czuje zwyczajnie- jakbym w ciazy nie byla- objawow wiekszych brak my mielismy termnin slubu koscielnego na 09.08.2014- no ale z powodow technicznych przelozylismy na za rok- I bedzie teraz laczony z chrzcinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Witam ponownie :) to fajnie że macie dziewczynki juz wszystko zaplanowane :) ja obchodzę swoją rocznicę ślubu w sylwestra :) Macie jakieś smaki ? Ja ogólnie to nie mogę jeść bo cały czas mnie mdli jak już wspominałam ale jak juz coś mi się chce to raczej na kwaśno :) na czekoladę nie mogę nawet patrzeć fe a zawsze uwielbiałam np prince polo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mogę jeść wszystko, kwaśne słodkie solone;) słodkie wcinam, ale muszę się ograniczyć, za to odrzuca mnie kiełbasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 79
Hey Dziewczyny, jestem po wizycie u lekarza, termin wyznaczony na 2.04:):):) jak sie cieszę, mam 35 lat i jednego syna 9 latka, za rok różnica ta to 10 lat........ Pozdrawiam piszcie co u Was? Ja non stop śpię, lekkie mdłości, pozatym wszystko ok........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje:) No ja sie czuje tak jak pisalam wyzej;) bywalo lepiej, zdarzyla sie migrena no i chodze siusiu, zmeczenie jest, ale nie bede spala w dzien bo w nocy bede lazila;) 3Maj się cieplutko i dbaj o siebie i malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 79
Dziękuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam można dołączyć??? Mam termin na 22 kwietnia ;) to moja 3 ciąża. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawiacie wrażenie nie do końca inteligentnych kobiet... Strasznie sie cieszę ze jestem inna niż wy i nie skupiam sie na bzdurnych slubach, weselach i dzieciorach. Ale życzę wam wszystkiego dobrego w wychowywaniu młodych Polaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
No to żeś gościu błysnął inteligencją :) dramat :) Witam dziewczynki właśnie leże sobie w łóżku i próbuje zwalczyć poranne mdłości skórką chleba eh niewiem kto wygra ja czy żołądek bo nic nie przechodzi ;( niestety zaraz muszę się zbierać zrobić obiadek i do pracy .Słoneczka dzisiaj brak zrobiło się chłodniej ,czuć w powietrzu już jesień .Zyczę wszystkim milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka kup sobie suchary albo migdały:) mi sucharki pomagają Gościu ja tobie tez współczuje, bo jesteś wyssany z ludzkich uczuć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chciałam do Was dziewczyny dołączyć!Mam na imię Kasia, 34lata.Jestem w 5 tyg ciąży! Mam już córeczkę Nadusię ma 20mcy, jest moim największym skarbeczkiem. Ostatni okres miałam 14 lipca br. był to cykl starankowy z testami owulacyjnymi, przytulanko cały tydzień i się udało!!!! U lekarz byłam ale Usg nie zrobił, dostałam skierowanie na badania i następna wizyta za 2 tyg a dokładnie 28.08 wtedy założy mi kartę ciąży. Termin porodu według kalendarza w necie 20.04.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
hej dziewczyny, czy wy macie często bóle brzucha? bo ja od czasu do czasu, szczególnie wieczorem mam brzuch jak balon, wzdety i jakiś taki obolały :( nie wiem czy to normalny objaw czy może coś niepokojącego. Nie są to jakieś silne bóle, ale brzuch jest jakby większy i boli przy ucisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam! jeśli chodzi o samopoczucie to wszystko jak na razie ok,tak jak przy 1 ciąży nie miałam wymiotów,smaków tylko lekkie bóle brzucha,no ale za to w połowie wyszła mi cukrzyca ciążowa ale byłam tylko na diecie bez insuliny się obyło a Nadusia dosyć dosyć 3,450kg i 58cm. A jak na razie w porządeczku oby tak dalej...spadam spać,do jutra kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Pola też tak miałam że moj brzuchol wyglądał jak na 5 miesiąc i bolał,ostatnio coraz rzadziej mi sie to zdarza ale ból podbrzusza jest i wieczorami najbardziej odczuwalny ;(. Byłam dzisiaj po wyniki badań w przychodni i podeszłam do lekarki pytałam o te bóle ,Zbadała mnie i zrobiła usg :) widziałam serduszko :) Lekarka powiedziala ze wszystko jest dobrze i ze to macica sie rozciąga i ze tak mogę to odczuwać.Także Pola może u Ciebie jest tak samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez bebzol jak w 5 miesiacu conajmniej, a brzusio boli szcegolnie jak cos dzwigne;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
Uff to mnie pocieszyłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczyny! jak dzisiaj Wasze samopoczucie? U mnie bez zmian, pogoda u nas piękna,trzeba wykorzystać i jakiś spacerek z małą zaliczyć.Tylko trochę mi smutno bo mężuś w niedziele pracuje i siedzimy z Nadusią same... Jak tam dziewczynki brzuszki rosną?a jak waga?jak apetyt? Ja mam brzuszek taki wydęty,czasem boli i piersi strasznie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz dosc pokazny brzusio:) wydety, o kazdej porze dnia i nocy, chyba sie dzidzia rozpycha w srodku, co do dolegliwosci to tylko mdlosci z rana niestety, choc kazda wizyta w wc, konczy sie na piciu mleka w przerwach, bo to dziala kojąco... teraz zjadlam sniadanko, narzeczony zrobil mi kielbaske na goraco, potem idziemy do bratowej na ciasto ahhh.... i jak tu dbac o figurke, ta ciaza mnie wykonczy hehehhehe, juz jem rozne misz masze, a ciemny chleb wogole mi nie smakuje, a przed ciaza tylko taki jadlam:) Milego dzionka dziewczonki i odzywajcie sie czesciej:) katii miłego spacerku z Nadusią:) poluś a ty się tak nie stresuj bo ci włosy osiwieją P.S> co do piersi to bolą okropnie nawet spac sie nie da, ale niech rosną, bo z małego C chetnie bym zyczyla sobie D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk Puk można? Termin mam na 10 kwietnia. 30 lat i 5 letnia córcia z którą jedyna dolegliwość to była senność. Teraz samopoczucie masakra od samego początku mi słabo,nie mam siły. Totalny odrzut od jedzenia, na nic nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Witamy nową mamusię :) niestety u mnie z samopoczuciem tez kiepsko ale liczę na to że wkońcu się to skonczy :) Tak juz wspominalam wymioty i mdłości i bóle brzucha zwłaszcza wieczorami ,piersi też bolą ale już jakby mniej :) natomiast mam inny teraz problem :( zaczęly się zaparcia :( znacie jakis sposob moze na tą dolegliwosc ? No to Usia zazdroszczę apetytu :) mnie calkowicie odrzuciło od wędlin sam zapach mnie dobija to samo ze smazonym miesem :( niewiele produktów mogę jeść . Woda mi nie smakuje ostatnio jade cały czas na herbacie bo nie chce pic tych wszystkich sokow kartonowych. Dzisiaj niedziela a ja do pracy eh ale juz niedługo ide na L4 jakos na poczatku wrzesnia :) Niestety w mojej pracy szybko wysyłają na L4 :) A od października zaczynamy z fasolką studia :) Jak składałam podanie w czerwcu nie mialam pojecia że bede w takim stanie zaczynac naukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? Pola88 ____________x_________ 04.04_______X_______ lena15____________30________05.04________XXX________2 Usia1993__________21________05.04__________xxxx_____1 ewag_____________38________ 07.04________xxx_______2 frugo28___________28________ 07.04________xxx_______1 misiabelka________23________ 09.04_________xxx_______1 retro86____________28_______ 11.04________xxx________2 tatik1234__________34________11.04________xxx_____ Ladyfox ___________34._______18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26________x___________xxx_______2 kati34_____________34________20.04 ________xxx_______2 gałgolinka_________30________10.04_________xxx_______2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? Pola88 ____________x_________ 04.04_______X_______ lena15____________30________05.04________XXX________2 Usia1993__________21________05.04________xxxx_____1 ewag_____________38________ 07.04________xxx_______2 frugo28___________28________ 07.04________xxx_______1 misiabelka________23________ 09.04_________xxx_______1 gałgolinka_________30________10.04_________xxx_______2 retro86____________28_______ 11.04________xxx________2 tatik1234__________34________11.04________xxx_____ Ladyfox ___________34._______18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26________x___________xxx_______2 kati34_____________34________20.04 ________xxx_______2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? Pola88 ____________x_________ 04.04_______X_______ lena15____________30________05.04________XXX________2 Usia1993__________21________05.04________xxxx_____1 frugo28___________28________ 07.04________xxx_______1 misiabelka________23________ 09.04_________xxx_______1 gałgolinka_________30________10.04_________xxx_______2 retro86____________28_______ 11.04________xxx________2 tatik1234__________34________11.04________xxx_____ Ladyfox ___________34._______18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26________x___________xxx_______2 kati34_____________34________20.04 ________xxx_______2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff! mała teraz śpi, więc mam jakąś godzinkę dla siebie.Teraz zjadłam tartę ze śliwkami-sama piekłam mniam mniam.Kawki nie piję bo jakoś nie mam smaku za to kiedyś poranek bez kawusi z mleczkiem to rytuał hihihi.Nie martwcie się dziewczyny ta wagą w ciąży, moja koleżanka przytyła 30kg i szybko schudła,karmienie,nie przespane noce szybko zadziałają. Ja Nadię karmiłam cycusiem do 15tego m-ca, potem powiedziałam już basta bo budziła się co godz i zasypiała przy cycusiu, do tego bujanie na rękach masakra jakaś, która odczuwam do dziś bo zasypia tylko bujana,jednak teraz zmieniłam technikę na kołysanie na kolanach,mocno przytulam i śpiewam to jakoś zasypia.Przy drugim bobasku tak nie będzie.A jak Wy drogie mamusie usypiacie swoje pierwsze pociechy?czekam na porady bo nie chciałabym popełnić tych samych błędów. W pierwszej ciąży przytyłam 6kg, ale to zasługa cukrzycy, musiałam ostro się pilnować,zero słodyczy,jasnego pieczywa,tłustych potraw,niektórych owoców.Przypuszczam, że w tej ciąży też cukrzyca się pojawi tak mówi lekarz i statystyki.Jeśli któraś z Was będzie miała taki problem to służę poradami. Taaaak obiadek już mam gotowy, tylko kluseczki zrobię i gotowe. Usia dziękuję za odpowiedz i smacznego ciasta życzę!Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? Pola88 ____________x_________ 04.04_______X______ lena15____________30________05.04________xxx_____2 Usia1993__________21________05.04________xxxx_____1 frugo28___________28________ 07.04________xxx______1 misiabelka________23________ 09.04_________xxx_____1 gałgolinka_________30________10.04_________xxx_____2 retro86____________28_______ 11.04________xxx_______2 tatik1234__________34________11.04________xxx_____ Ladyfox ___________34._______18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26________x___________xxx______2 kati34_____________34________20.04 ________xxx______2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno dziewczyny, powiedzcie mi czy może planowałyście w jakiś sposób płeć dziecka?wiem, że byle zdrowe to najważniejsze ale ale może po cichutku marzycie o córeczce czy synusiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×