Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Hej dziewczyny, można dołączyć? Wczoraj byłam u lekarza ciąża potwierdzona +- 5 tc niestety serduszka jeszcze nie było słychać :/ W zeszłą środę robiłam betę 519 dziś poleciałam jeszcze raz wyniki po 15.00 mam nadzieję że sporo urosło :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
Usia1993 a tobie ten falvit mama lekarz zapisał? bo ja dziś pytałam o dodatkowe witaminy (biore tylko kwas foliowy) i lekarz powiedział żeby narazie nic nie brać bez badań. Ty miałaś już jakieś badania robione? Bo ja w zasadzie nie dostałam jeszcze skierowania na badania tylko na ponowne usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, nie ale lekarz mnie dzisiaj pytal czy cos biore :) zreszta a aptece przestudiowalam sklad :D Falvit mama, wprawdzie to suplement diety, ale lekarz nic nie mowil ze mam nie brac, nie mogl mi zapisac bo dzisiaj bylam z kolei juz u 3ciego, wyniki robie jutro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak już pisałam u lekarza byłam wczoraj, miałam już część badań jak morfologię i mocz. Kazała mi je zrobić 4 miesiące temu jak poszłam zrobić cytologię i poradzić się, bo zaczęliśmy się starać. Zaleciła też branie kwasu foliowego. Oczywiście nie miałam czasu zrobić tych badań więc jak test wyszedł pozytywnie to od razu je zrobiłam. Wszystko jest w normie i nie kazała mi na razie brać nic innego poza kwasem foliowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? Pola88 ____________x__________ 04.04_______X_______ lena15_____________30_________05.04________XXX________2 Usia1993___________21________05.04__________xxxx_____1 ewag______________38_________ 07.04________xxx_______2 misiabelka_________23_________ 09.04_________xxx_______1 retro86____________28________ 11.04________xxx________2 tatik1234___________34________11.04________xxx________1 Maya07____________31________ 15.04______ __xxxx______2 Ladyfox ___________34._________18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26__________x___________xxx_______2 pannazpazdziernika__17__________x____________x________1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? Pola88 ____________x__________ 04.04_______X_______ lena15_____________30_________05.04________XXX________2 Usia1993___________21________05.04__________xxxx_____1 ewag______________38_________ 07.04________xxx_______2 misiabelka_________23_________ 09.04_________xxx_______1 retro86____________28________ 11.04________xxx________2 tatik1234___________34________11.04________xxx________1 Maya07____________31________ 15.04______ __xxxx______2 Ladyfox ___________34._________18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26__________x___________xxx_______2 pannazpazdziernika__17__________x____________x________1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewag
ja biore: 1. folik 2. magnez 3. wit D- bo wyszedl spory niedobor I moj lekarz nakazal 4. a-z 5. bromergeron kto mnie przebije? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_gdansk
Hej :) Mi okres spóźniał się już 5 dni dzisiaj, i w każdy z tych dni robiłam test, codziennie były negatywne, aż do dzisiaj :) Tak się cieszę:) Chyba założę nowe konto, bo nie wiem czy pisać pod starym nickiem, bo fora czytują wredni ludzie, którzy nie mają co robić ... ps. na wizytę idę 29 sierpnia, TP to wg mnie 19 kwiecień :) Zaszłam w 6 cyklu starań :) pewnie w toku rozwoju forum opowiem Wam o peturbacjach ;) ps. to moja 2ga ciąża :) Pozdrawiam Was :) Do tabelki wpiszę się po wizycie u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, czemu dopiero po wizycie sie wpiszesz??? ja tez sama sobie wyliczalam termin:D Jutro badanka, najblizsze USG, 25 sierpnia :) jeszcze musze tyle czekac, meeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin wyznaczony na 8 kwietnia :) Jezu ale się cieszę , nie mogę się już doczekać. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i te które starają się o dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo28
Witam, wszystkie kwietniówki :) Chętnie dołączam do Waszego grona! to już 6tc, już po usg i serducho mocno bije. termin 07.04.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo28
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? Pola88 ____________x_________ 04.04_______X_______ lena15____________30________05.04________XXX________2 Usia1993__________21________05.04__________xxxx_____1 ewag_____________38________ 07.04________xxx_______2 frugo28___________28________ 07.04________xxx_______1 misiabelka________23________ 09.04_________xxx_______1 retro86____________28_______ 11.04________xxx________2 tatik1234__________34________11.04________xxx________1 Maya07____________31_______ 15.04______ __xxxx______2 Ladyfox ___________34._______18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26________x___________xxx_______2 pannazpazdziernika__17________x____________x________1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolacze do was:-) termin na 12 kwietnia. W poniedzialek ide do lekarza już na USG tak bardzo się nie mogę doczekać jak zobacze ta malutka kropeczke:-) za sobą mam juz poronienia tagze każdy dzień dla mnie to strach ale jak widzę jak pieknoe rośnie beta to jestem pelna nadzieji ze teraz będzie dobrze:-) pozdrawiam was:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo- wyglada na to ze razem bedxiemy na porodowce sie wydzierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja niestety odpadam z kwietniowek. Wczoraj zaczelam krwawic i nic nie dalo sie zrobic. Postaramy sie z mezem za niedlugo znowu o rodzenstwo dla naszego synka i mam nadzieje ze kolejnym razem wszystko skonczy sie szczesliwie. Powodzenia kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
witam was dziewczyny własnie zrobiłam test ciazowy bo dzis miałam dostac @, dwie kreski, jestem bardzo zaskoczona, mam juz dwoje dzieci (9 i 5lat), to tak naprawde moja pierwsza wpadka, w przeciwienstwie do poprzednich ciąż nie mam pojęcia kiedy zaszłam, stosowalismy kalendarzyk małzenski-wiem metoda srednia,ale w koncu jestesmy dorosli; jestem w ogromnym szoku choc czułam ze cos jest nie tak, podejrzewam ze termin bede miała na około 26 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej w jakim jestes wieku? moje dzieci sa w podobnym wieku ale u nas ciaza planowana;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
29 lat mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Witam wszystkie kwietnióweczki :) widzę dużo nowych przyszłych mam :) U mnie już 7 tydzień ale czuję się okropnie eh te wynioty mnie wykańczają :( rano tak do ok 10 jest dramat :( a potem przez cały dzień mnie mdli ..Mam nadziję ze skonczy sie to szybko chociaz pamietam ze w pierwszej ciązy trzymalo mnie do 7 miesiaca :( Maya07 bardzo mi przykro ale głowa do góry jak nie kwiecien to moze maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatik1234
Bardzo mi przykro Maya07 ale jak pisała Lena15 jak nie kwiecień to może maj nie wolno się poddawać. Ja też trzęsę się ze strachu bo to moja pierwsza ciąża a mam 34 lata więc ryzyko wzrasta. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya07 Tak mi przykro, nie jestem w stanie Ci napisać jak mi przykro, bo tego się nie da opisać, trzymaj się ! WItam nową koleżankę:) Powiedz coś o sobie, wpisz się do tabelki:) Ja dziś byłam na badaniach krwi, jak zobaczyłam 8 próbek to myślałam że zejdę hehhee, Lenka mnie męczą straszne mdłości, aż do 12, już suchary mi się kończą, ten tydzień na razie jest jednym z nagorszych, nie wiem czy to przez to że HCG rośnie czy przez pogode;/ Była któraś z was już na badankach??? Buziole, jak się czujecie mamuśki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zrobione już prawie wszystkie badania wszystko bardzo dobrze. Nie mam też żadnych dolegliwości, żadnych mdłości czy wymiotów. Jedyne objawy ciąży to brak @ i ból piersi, mam naturalnie dość duże więc bolą mnie nawet przy chodzeniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Dzieki dziewczynki.... Maj odpada.bo maz w Polsce i dopiero dolece do niego za 3 tyg. Ale moze na czerwiec mi sie uda :) To moja 3 ciaza.pierwsza zakonczona w 5 tyg i 6 dniu .z drugiej mam synka prawie 3 letniego i teraz ta byla 3cia. Ogolnie krwawilam we wszystkich ciazach z tym ze w tej z ktorej mam synka dostalam szybko luteina i duphaston. Wina krwawienia ponoc byl zbyt niski progesteron wiec moze i teraz tez tak bylo. A jak wiadomo w uk nie dadza mi raczej nic na podtrzymanie. Bede was mimo wszystko podczytywac bo sie przywiazalam do tego topicu mimo ze bylam tu krotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? Pola88 ____________x_________ 04.04_______X_______ lena15____________30________05.04________XXX________2 Usia1993__________21________05.04__________xxxx_____1 ewag_____________38________ 07.04________xxx_______2 frugo28___________28________ 07.04________xxx_______1 misiabelka________23________ 09.04_________xxx_______1 retro86____________28_______ 11.04________xxx________2 tatik1234__________34________11.04________xxx_____ Ladyfox ___________34._______18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26________x___________xxx_______2 pannazpazdziernika__17________x____________x________1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? Pola88 ____________x__________ 04.04_______X_______ lena15_____________30_________05.04________XXX________2 Usia1993___________21________05.04__________xxxx_____1 ewag______________38_________ 07.04________xxx_______2 misiabelka_________23_________ 09.04_________xxx_______1 retro86____________28________ 11.04________xxx________2 tatik1234___________34________11.04________xxx________1 Ladyfox ___________34._________18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26__________x___________xxx_______2 pannazpazdziernika__17__________x____________x________1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×