Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gość
gabryelka.a kiedy mialas ostatnia@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogi gościu. tetsy owulacyjne są pomocne jeśli masz np. niereguralne cykle. ogólnie to nie można się spinać za bardzo tylko czerpać przyjemność z seksu. ja współżyłam co 2 dni w okresie okołoowulacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę razy dziennie codziennie czy to takie trudne? Przez cały cykl po @ i następnej juz nie było bo była juz ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usia- córunie a nie córónie- jessu co ty robilas w szkole??? zamiast kupowac wozek kup slownik ortograficzny sobie na urodziny zeby pozniej wstydu nie bylo i zebys dziecko nauczyla czegos. Poki co tragediaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny , u mnie wszystko super zadnych wymiotow tylko od dwoch dni wieczorami boli mnie podbrzusze i nie bardzo wiem czy to normalne czy nie ale zapytam dzis lekarki bo lece po l4 - babka z praktyk kazala zalatwic i siedziec ciagle na l4 :) takze wszystko zaczyna sie ukladac , za tydzien ide na badanie krwi morfologie i glukoze to podobno strasznie nie dobre i slodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nana,glukoze na poczatku oznaczaja z krwi...nic pic nie bedziesz musiala.dopiero ok.26tc daja skieroanie na glukoze o ktorej piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie ale się splakalam na fotelu a lekarka jaką radość okazała. Wszystko jest super jestem w 5 tyg ciąży. Kamień z serca i sama zaproponowała zwolnienie stwierdziła że zbyt długo czekałam żeby ryzykować więc wszystko po mojej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabryjelka superancko, widać dzidziusia>>??? Nana widzę że wszystko się dobrze układa :) to świetnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabryjelka cudownie :) teraz wypoczywaj by wszysko dobrze poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam dziś telefonicznie wyniki moich egzaminów zawodowych z zakresu "Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych" Teorię zaliczyłam na 63% a praktykę na 100%!!! :) A byłam pewna że teorii nie zalicze bo była trudna nawet dla chłopaków :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! wczoraj miałam wizytę, mój dzidziuś ma 0,74cm. Dostałam kartę ciąży i 1 zdjęcie z Usg.Kolejna wizyta 28.09.Potem prenatalne.Czuję się super, czasem zemdli ale bez wymiotów tylko ta senność i zimno mi wiecznie, dostałam skierowanie na badania między innymi na tarczycę... Pozdrawiam wszystkie mamusie i miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) ja dzis odpoczywam , glowa znow boli lekarka powiedziala ze mozna brac tylko panadol nic wiecej ... heh no i zalatwilam sobie zwolnienie z praktyk teraz tylko zostaje mi szkola 2 dni po 9 h , mam nadzieje ze wszystko ogarne , 18 ide na wizyte do gin i zapytam o badanie prenetalne bo chyba musze dostac skierowanie na to prawda ? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesień za pasem! Czas ubrać brzuszek! Czekamy na Ciebie na www.sklep.brzuchatki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszna tu cisza u nas. Halo jest tam ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos jest ;) ale dziewczyny tu (nie wszystkie ale niektore) strasznie infantylne, ja bym chciała pogadać na poziomie nie wrzucając przy okazji fotek "dzidziusia" na ogolnopolskie forum i ogladac zdjęcia z czyjegos usg bo srednio mnie one interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Było usg. Serduszko bije. Jestem przeszcześliwa. I huk z mdlosciami i wymiami. Przeżyje. Ważne że fasolina ma się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Gościu nie chcesz nie musisz, nikt Cię nie zmusza do wrzucania zdjęć ze swojego USG, ale też nie będziesz dyktować innym co mają robić... Pogadać zawsze można:) Syrfi to świetna wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
gościu jak nie ma tu osób do rozmowy z toba to po co się udzielasz nie rozumiem takich ludzi.Zawsze można założyc swoje forum :) . Syrfi super,cieszę się że wszystko dobrze u Ciebie.Ja niestety nadal wymiotuje i mam mdłości po takim czasie to powiem Wam że naprawdę jestem już wykończona fizycznie.To tak jakby mieć wirusa rota 3 tydzien ;( .Mam nadzieje że to się skończy wraz z 3 miesiącem. Wybieram sie zaraz do lekarza bo muszę .mam termin na 10 dopiero ale muszę isc dzisiaj chociaz tylko po L4 bo nie dam rady już w pracy. Wiecej czasu spędzam nad kibelkiem niż pracując.pozdrowionka dla wszystkich i miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Nick_____Wiek__ TP___plec/imie___ Które dziecko? Miejscowość Miśka82__________32______01.04____xxx___3___Lublin nana94___________20______02.04____xxx___1. katowice 79_______________35______02.04____xxx ___ Pola88 ___________26______ 04.04____xxx___1 lena15____________30______05.04____xxx___2___kraków Usia1993__________21______06.04____xxx___1__Gorzów WLkp frugo28___________28______ 07.04___xxx____1 misiabelka________23_______ 09.04___xxx____1 gałgolinka_________30______10.04____xxx____2 retro86____________28_____ 11.04____xxx____2 paulina00023______23______11.04.____xxx___1 Ladyfox ___________34._____18.04.____xxx.___1 LyLy88_____________26______x_______xxx___2 kati34_____________34______20.04 ____xxx___2 Piekary Slaskie Gabryjelka_________31______20.04____xxx___2 Szczecin ma LENKA________23_______28.04_____xxx___3 jastrzebie Boleczka__________20______23.04_____xxx___1 titilinkaa___________29______26.04_____xx___ 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
nie wiem ile z nas już zostało ale wkleiłam tabelkę dla nowych :) można kopiować i wklejać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Cześć dziewczyny! Syrfi super!!! Ja widziałam wczoraj moją kruszyne :) Fajnie machała rączkami i nóżkami :) Serce ładnie bije. Nareszcie mogłam posłuchać bo wcześniej tylko widziałam. Ma już prawie 3cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993z tel
O mucha to wspaniale. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie. Rączki nóżki, ja też chcę. Ciekawe kiedy ja zobaczę. Do tabeli się nie wpisze bo jak na razie nie mam dostępu do kompa. Tylko telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
mucha na kiedy ty masz termin bo chyba cie nie ma w tabelce mnie mdłosci polaczone z wymiotami codziennie rano dobijaja, wystarczy ze podniose tylko głowe po przebudzeniu i sie zaczyna karuzela:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Titilinka ja też tylko z tel piszę więc nie mogę się dodać ale w sumie to narazie też się boję trochę. Dopiero w 4 miesiącu odważę się dodać do tabeli Termin z usg mam na 02.04 a z OM na 05.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×