Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Aniołkowa2013
Jagamami, nieliczne bakterie w moczu mój lekarz skomentował, że każdy ma jakieś bakterie, jak są nieliczne to oznacza, że jest bardzo dobrze. Tak więc nie ma czym się martwić. Całą pierwszą ciążę miałam nieliczne bakterie w moczu. Normalka. :) Wyniki na pewno lada moment się pojawią, nie denerwuj się. Idę na zakupy, będę pieczarkową robić i muszę udać się po włoszczyznę i ćwiartkę z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagamami nie martw sie tymi bakteriami w moczu ja tez mialam i to bardzo liczne , lekarz dal mi jakies saszetki do picia i mi przeszlo takze bedzie dobrze , ma lenka a no bedziemy zapierniczac na orbitrekach hahaha :) ja niby bede miala wiecej czasu od ciebie ale hmm to pierwsze dziecko wiec bede miala ciezko a ty szybko to opanujesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutkaaa
Cześć dziewczęta :) widzę że sporo tu się dzieje :) ja właśnie wstałam i nie wiem co mam robić, mąż śpi po nocy i szybko nie wstanie. Brzuszek mam już spory ale wstawie zdjęcie później bo nawet ubrać mi się nie chce :) chyba zrobię sobie dzień leniucha dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOo wreszcie widze co piszecie , masakra godzine sie z tym meczyłam . odświeżałam strone , wyłaczalam neta itp i nic dopiero jak uruchomilam ponownie laptopa to sie udało ;) . dziwne to ... a no dodajcie zdjecia brzuchola moze nie bede sama z takim wielkim haha ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki! ja już po prenatalnym! wszystko w porządeczku,dzidziuś zdrowy,super rośnie ma 6,29cm.Wierc**ięta straszny,ciężko było pomierzyć . Bardzo mila pani doktor,wszystko dokładnie tłumaczyła. A co do płci to nie chciała za bardzo powiedzieć ale wygląda na dziewczynkę...a mój gin w 11 tyg stwierdził,że to chłopak... chyba się za bardzo pospieszył!Na pewno dowiemy się na 2 prenatalnym albo ok 16-18 tyg ciekawa jestem co na to mój gin,czy zmieni decyzję... Ale super macie brzuszki,Kasiasianko w końcu się doczekałaś! A to moja dzidzia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa30e5365d86c4bc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati34 super . ciesze sie ze wszytsko w porządku :) a to chciałabys dziewczynke czy chłopca ? :) Zazdroszcze wam ze dostejcie zdjecia usg . ja dostałam jedno jak poprosilam a tak to ten facet co robi mi usg daje zawsze wyniki i zdjecia do kartoteki i dupcia : (( no ale mam nadzieje ze tez sie dowiem niedługo czy to chłopczyk czy dziewczynka :) jestem juz w 16 tygodniu wiec juz cos powinno byc widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena15 który to tydzien? super brzuchol , nie jestem sama z takim wielkim haha ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana a na prenatalnym nie bylaś? bo ja właśnie wczoraj byłam w Katowicach w Centrum medycznym Sodowski.Płaciłam 250zł.Ale jak juz jesteś w 16 tyg to już na pierwsze prenatalne za pózno,następne jest od 18-24tyg.Ja mam akurat na 10.12 to będzie jakoś 22 tydz. No Twój gin powinien powiedzieć Ci płeć najlepiej ok 18 tyg bo niby teraz się kształtuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
a tak wogóle do witam was w ten słoneczny dzionek :) Witam nowe kwietnióweczki :) no widzę że doganiacie mnie dziewczynki z brzucholkami :) Kati ale super już widać dziedzie :) Ja idę 15.10 na usg 4d i wtedy na pewno już będzie widać wszystko dokładnie :) i zobaczymy czy sie potwierdzi że będzie synuś :) a ja też mam takie problemy długo długo nie widzę żadnych nowych wpisów a potem jak wchodzę ponownie to nagle ukazuje mi sie pełno waszych wypowiedzi to może problem z tą stronką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Nana ja jestem 15 tyg :) termin obliczen na 5 kwietnia a z usg na 3 kwietnia :) i tak szybko rośniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałabym 2 zdrową córeczkę...tak tez się staraliśmy, no zobaczymy ale synuś też będzie kochany ,czekam do następnej wizyty mam 24.10 u mojego gin ciekawa jestem co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati34 nie nie byłam moja lekarka powiedziała ze nie musze isc bo wszytsko jest ok wysłała mnie tylko na usg przesiewowe te dokładniejsze i lekarz wykluczył choroby itp . powiedzial ze wszystko ok i ze wyglada na zdrowe :) wiec postanowilam nie robic tych prenatalnych ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati34 ja mam wizyte 23.10 tez jestem ciekawa co mi powie . chyba ze zapisze sie na jakies usg prywatnie zeby sie dowiedziec jaka to plec haha ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez juz rosnie :) Takie pytanie mam moze któraś z was zna taki wózek ROAN MARITA , kolezanka mi polecała i bardzo mi sie podoba zastanawiam sie nad takim ,ale nie wiem czy sie sprawdzi,moze króras z was miała taki wózek?? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale...wkleiłam 2 razy to samo zdj... Nana niestety ja nic nie wiem o tym wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
heheh tutaj same laski normalnie :) wpadnę chyba w kompleksy po tych sesjach :) to ciekawe jak ja bedę wyglądać w 9 tyg :) ale będę miała dużo pracy po porodzie :) ale będzie motywacja bo będzie lato szło :) Nana widziałam ten wózek w sklepie ale jak dla mnie za wysoki :) jestem niska 158 cm :) więc ja szukam taki który by odpowiadał moim gabarytom :) podoba mi się Xlander jest praktyczny, zgrabny, ma fotelik samochodowy i przedewszystkim praktyczny i duży koszyk a to też ważne jak się gdzieś idzie :) bo jak będzie ładnie to wolę śmigać na nogach niz autem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena no na szczecie mamy jeszcze troche czasu zeby sie zastanowic poszukac poogladac i kupic takze jeszcze pewnie wszystkie nasze decyzje sie zmienia :) . Ja juz imiona zmieniam chyba z 5 raz haha ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, ale Wy ranne ptaszki. Udało mi się wreszcie jakoś wrzucić zdjęcie brzucholka w neta, po ciężkich bojach. Fotosik mi nie działał, znalazłam jakiś inny program, może zadziała. Oto mój. W większości "tuszowy", ale ciążowy też, żeby nie było: http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=35992 Jagamami pisałaś o bakteriach. Nieliczne to ok. Ja miałam liczne, lekarz kazał dużo pić, najlepiej z cytryną i łykać żuravit. Pomogło. Tzn.z licznych mam też nieliczne :) Co do wózków, to jeszcze trochę czasu sobie dajemy, ale myślę na dziś, że wybierzemy jak Lena Xlandera albo Maxicosi mura 4 plus. Ewiczek, uwielbiam słuchać muzyki. Gorzej jak zaczynam śpiewać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Error ;d haha spróbuj na tym fotosiku ja tez miałam problemy ale sie udało ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piękny dzień dzisiaj zaszalałam i odważyłam się na rowerek ale po jakiejś pół h musiałam zejść i przejść resztę piechotką bo już nie dałam rady ale kondycha dajcie spokój :)Sałatka czekamy na zdjęcie choć i tak nie uwierzę że któraś ma większy brzunio niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×