Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wózek 2 w 1 lekki, zwrotny. JAKI POLECACIE

Polecane posty

Gość gość

Wózek 2 w 1 (GONDOLA I SPACERÓWKA)- lekki, zwrotny. JAKI POLECACIE? jaki użytkujecie? Do ilu lat dziecko korzysta z wózka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam prośbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
safety 1st roadmaster produkowany przez ten sam koncern co maxi cosi quinny-teraz maja niezla promocje na allegro-599 czy 699zł gondola jest bardzo duza i wozek jest fajny i leciutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktos jeszcze jakis poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy camarelo carera i jestesmy zadowoleni poki co. Plusem jest duża gondola. Jest zwrotny i lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę watek. moja siostra jest w ciaży, zastanawia się nad wózkiem, koniecznie chce wozek quinny, twierdzac, że jest nowoczesny, lekki, ładny, na miejskie drogi przede wszystkim dla ludzi z k(l)asą ;).. nie wiem, co jej doradzić, bo sama prawie 5 lat temu rodziłam i jak widzę trochę pozmieniało się w wózkach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozkow 2w1 quinny nie ma duzo, wiec moze wystarczy wejsc na ich strone i sobie poczytac???....teraz modny jest moodd jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boston100
Mutsy Urban Rider - to jest czołg. Bardzo wygodny dla dziecka i pchacza, bezpieczny. Ma opinię mercedesa wśród wózków. bardzo dobra cena przy wtórnej odsprzedaży. NIestety waży tyle co lekki czołg, a po złożeniu jest jeszcze większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flakonikperfumik
Mutsy Evo ma dla córki moja koleżanka i bardzo go sobie chwali, bo jest lekki, ma piankowe koła i ładny i w miarę duży. Ja mam dla mojego 2-latka dwa: X-Lander xmove i Maxi-Cosi Mura. Oba bardzo sobie chwalę, maxi użytkujemy latem, a xmove zimą, bo jest większy i bardziej zakryty i ma lampki. Ale na lato Mura idealna. Lekka, koła piankowe, przewiewna i taka na plażę czy do miasta, bo nie jest taka przytłaczająca i czołgowa jak X-Lander.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam Bebetto Luca, sprawdził się wszędzie na różnych terenach, użytkowany baaardzo często, nadal jest ok, a syn ma 8 miesięcy i dopiero teraz przechodzimy na spacerówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a używałaś juz tej spacerówki?:D bo wszystkie narzekania na ten wózek własnie są na tą straszną spacerówką. Z lekkich i zwrotnych babyactiv elipso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mutsy evo, jane muum, maxi cosi elea... Może coś z tych sobie zobacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roan teo:) Wygodny, zwrotny i w miarę lekki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
navington cadet naprawde bardzo lekki a przy tym duza gondola i spacerowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i siotra zakupiła wózek :) zdecydowała sie na buzz xtra ze względu na większe koła- mieszka na wsi, gdzie drogi zostawiają wiele do życzenia. gondole dokupiła i jezdzi pustym wózkiem po domu ;) wózek sprawia wrażenie naprawdę dobrego! jestem mile zaskoczona, jak fajnie się prezentuje. nie wiem, jak z dzieckiem, ale pusty jest lekki i fajnie jedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Od dwóch lat mam anex cross i jak dla nas jest ok . Fajnie się go prowadzi , lekko do tego wózek jest solidnie zrobiony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy któraś z użytkowniczek korzysta z Salsy od ABC Design? Polecono mi go na tym forum, przyznaje, że mi się podoba i zalicza się prawdopodobnie z tego co widziałam do kategorii lekki i zwrotny. Ktoś coś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kasia_białka napisał:

Czy któraś z użytkowniczek korzysta z Salsy od ABC Design? Polecono mi go na tym forum, przyznaje, że mi się podoba i zalicza się prawdopodobnie z tego co widziałam do kategorii lekki i zwrotny. Ktoś coś?

 

Ja go goraco polecam i jest i lekki i zwrotny. dodatkowo masz przy nim amortyzacje ktora rzadko kiedy jest taka w tych wozkach miejskich, masz tez duza bude, przekladane siedzisko, wyciagana raczke 🙂 ja juz dawno przeszlam na etap spacerowki i jest bardzo fajna w takim codziennym uzywaniu 🙂 w razie czego pytaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mam anex sport, polecony przez sąsiadkę i sprawdza się doskonale już pół roku, wlasnie jestesmy przed zmianą gondoli na spacerówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkaaa

Jak dla nas anex jest najleszy . Dobrze się go prowadzi i ma świetna amortyzację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa

Teraz większość  wózków ma dobrą amortyzację, x-lander którego mam tak samo jest dobrze amortyzowany, łatwo podbija pod nawet dość wysokie krawężniki więc się nie męczymy na spacerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam Xcite z xlandera , jest chyba najlżejszy z ich oferty coś ok 10kg . Spacerówka składa się w jeden element z ramą, nie zajmuje dużo miejsca, super wygląda i fajnie się nim manewruje. Teraz myślę o jakiejś drugiej małej spacerówce i chyba padnie na   X-Fly lub babymonster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Bebetto Tito.  Najlzejszy niestety nie jest, ale gondola jest bardzo duza, wozek super sie prowadzi, a spacerówka poki co tez wydaje mi sie wygodna (użytkowana od ok. miesiąca). Wozek solidny, szybko sie sklada, ale niestety zajmuje caly bagażnik malego samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×