Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego w Warszawie mieszkania do wynajęcia są takie małe, drogie i brzydkie ?

Polecane posty

Gość harteks
Polaków po prostu nie stać na duże mieszkania i do momentu kiedy się to nie zmieni, dalej będzie to samo - musimy oszczędzać, ceny mieszkań są zbyt wysokie w stosunku do naszych zarobków i właśnie przez to notujemy aż takie problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę powiedzieć jednoznacznie..Powiem tylko tak slangowo i żargonowo - Polska to jest dziki kraj. Warszawa to jest stolica, kto chce mieszkać w stolicy musi się liczyć z takimi dużymi kosztami. Nie ma zmiłuj i trzeba to przeboleć..jeśli nie, to trzeba się wyprowadzać na wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria345
Wynająłem poprzez serwis chcewynajac.pl dużo mi pomógł w poszukiwaniach atrakcyjnej oferty według moich preferencji. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i z pewnością skorzystam z usługi gdy będę potrzebował innego mieszkania za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handosiak
Jeśli mam sugerować coś konkretnego to Radzymin i Akacjowa Aleja, czyli po prostu szukanie nieruchomości pod miastem. Jak dla mnie samo mieszkanie w stolicy mija się z celem. Chore stawki, a na specjalną jakość to się nie przeklada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmonik
Kto faktycznie dojeżdża do Radzymina i może mi powiedzieć jak to dokładnie wygląda? Przede wszystkim mam na myśli koszty dojazdów i czas jaki poświęcacie. Interesuje nas wyprowadzka z Warszawy - miało zrobiło się zbyt drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek33
Wszystkim inwestorom z warszawskiego rynku nieruchomości polecam dni otwarte Nexity (http://on.fb.me/1cIbhiC). Robią promocje na wszystkie mieszkania, a nie tylko wybrane przez nich. Dzięki temu można faktycznie długoterminowo zarobić na standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gansiko
Również uciekaliśmy z Wawy pod miasto - mamy ładne mieszkanie na pięknym osiedlu w Radzyminie. Do miasta na pewno nie powrócimy. Przede wszystkim chodzi o kwestie związane z kosztami - pod miastem jest nam dużo łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makalarczyk
Również się zgadzam. Mieszkanie poza miastami będzie dalej atrakcyjne. Stolica nie daje już takich warunków, ciężko o zdolność kredytową. Może w przyszłości będzie lepiej, bo teraz - na bank nie. Ludzie uciekają poza miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haboteks
Radzymin, Akacjowa Aleja, jako przykład. Generalnie mieszkanie poza centrum jest znacznie lepszym rozwiązaniem. Dlaczego? Niższe ceny, również usług, lepsze warunki. A ta różnica w kosztach to nawet grube tysiące, więc chyba ma to sens, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrons
Pewnie, że lepiej mieszkać poza miastem - ceny niższe, otoczenie ładniejsze, nie wymaga aż tak ogromnej zdolności kredytowej i problem powinno się udać właśnie w taki sposób rozwiązać. Wszystko się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkanie poza warszawą lub na obrzeżach to gwarancja utraty wartości mieszkania. tak jak to się dzieje od 2011 roku. ceny utrzymują w miarę jedynie śródmieście i przyległe dzielnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie też bardziej opłaca się poza miastem ale pamiętam jak w trakcie studiów mieszkałam w Warszawie i można tam trafić na fajne mieszkanie. myślę że to też kwestia tego jak się szuka. jeżeli zupełnie samemu to jest trudniej a i można trafić na wielu naciągaczy co mi się na początku przydarzyło. dlatego najlepiej szukać przez agencję nieruchomości ja znalazłam przez www.jagielska.com.pl i to jeszcze w miarę blisko uczelni więc nie mogłam narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszteks
Zdecydowanie mieszkania szukajcie poza miastem. Dlaczego? Ze względu na standard. Nie ma co ukrywać, że im dalej od miasta, tym możliwości są większe, ciekawsza okolica, dużo niższe ceny. Na dobrą sprawę po co mieszkać w mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordeks
Akacjowa Aleja w Radzyminie. Raczej wszyscy szukamy teraz rozsądnych cen i mieszkań, które dają wygodę. Jednak życie poza miastem jest bez porównania tańsze. Może kiedyś centrum to była atrakcja, ale teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bliskitarchomin.com - Polecam. Jedne z ładniejszych mieszkań jakie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nieprawda,ze sa male drogie i brzydkie. Ja teraz kupilam mieszkanie w www.osiedleprzylesie.eu i sa piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilka nieruchomości i głównie są to mieszkania. Większością zajmuje się grupa PMS Poland - www.pmspoland.pl . Znajdują najemców, sporządzają umowy, egzekwują czynsz i inne opłaty. Ja dostaję regularnie sprawozdania. Podoba mi się też, że robią co jakiś czas odwiedziny nieruchomości w moim imieniu i sprawdzają czy ściany jeszcze stoją, czy podłoga nie jest zerwana (słyszałem o takich przypadkach na stacjach studenckich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawnie poszło znalezienie mieszkania przez stronę www.supermieszkanie24.pl . Szukałem od początku wakacji jakoś i generalnie biegałem od biura do biura bez skutku. Dopiero tutaj można było ze 3-4 sensowne propozycje znaleźć w moim przedziale cenowym. Jedynie biuro które tak naprawdę dawało mi jakiś wybór. Wzięliśmy z żoną dwa pokoje koło metra Marymont i póki co – odpukać! - mieszka się super. Czysto, cicho, pierwsze rachunki za media wyszły lepiej niż szacowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrych ludzi do mojego mieszkania znalazłam przez firmę PMSPoland ( www.pmspoland.pl ), wygląda na to, że będę miała przez kolejne lata spokój bo to małżeństwo z koroporacji i raczej są zainteresowani wynajmem długookresowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JonaszWa
Z tego co ja się orientowałem to nie wszędzie są male, brzydkie i drogie mieszkania. Znalazłem biuro nieruchomości https://tur-nieruchomosci.pl/ które miało różne oferty i wszystkie mieszkania były na prawdę ładne, duże, ale także trochę kosztowały. Jednak zdecydowałem się i zakupiłem mega mieszkanie na Bielanach w odpowiednich pieniążkach. Sprawdzajcie różne biura nieruchomości, a może trafcie coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam zakup mieszkania jest drogi to i wynajęcie tak samo. Ja kupiłam mieszkanie od fabryki domów w Warszawie to żeby spłacić kredyt jaki wzięłam na mieszkanie to musiałam spory czynsz dać by na raty mieć. zresztą mieszkania w stolicy zawsze były drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co się pchać do Warszawy? Absurdalnie drogie mieszkania a różnica w wypłacie to już często tylko kilkaset PLN więcej (albo i wcale) w porównaniu z innymi dużymi miastami. Nigdy nie zwróci się to, co się przepłaci na wynajmie albo kredycie hipotecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W sieci na spokojnie znajdziesz jakąś stronę, gdzie są mieszkania na wynajem. Ja ostatnio korzystałem z www.TerazMieszkanie.pl i pomogli mi znaleźć idealne mieszkanie dla mnie. Dodatkowo płacisz jednorazowo 210 złotych i szukają do skutku takiego mieszkania jak potrzebujesz, a nie potem płacisz wielką prowizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja też szukałem mieszkań i faktycznie zgadzam się z tym, że jeśli chodzi o wynajem w Warszawie ogłoszeń jest bardzo dużo i przeglądanie tego wszystkiego na pewno będzie zajmować sporo czasu. Trafiłem ostatecznie na serwis www.FajnieMieszkaj.pl i dla mnie to była komfortowa opcja, bo dokonałem jednorazowej opłaty, a oni potem szukali mieszkania pod kątem moich oczekiwań jakie przedstawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×