Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0987667890

Koleżanka do mż i więcej się ruszać

Polecane posty

Gość ESsska
Dzieki za miłe przyjęcie. Z nadmiarem kilogramów walczę od zawsze, ale po ciąży zostało ich aż nadto. I tak było ponad 10 lat. Tak z roku na rok kg przybywało, a ja coraz bardziej się soba brzydziłam. Podejmowałam setki prób żeby cos zmienić, ale zawsze był to słomiany zapał. Jedynie raz, z pomocą dietetyczki udało mi się zrzucić ponad 10 kg, chodziłam na fitness i uzyskałam wagę 65 kg, swoją wymarzoną. W takiej wadze czuję się najlepiej. Potem jednak przytyłam znowu, bo zaczęły sie problemy z tarczycą. I odprawie roku muszę brać hormony, więc to moje odchudzanie jest trochę utrudnione. Chciałabym znowu ważyć 65 kg, choć na razie moim pierwszym celem est 6 z przodu. Chciałabym przede wszystkim MŻ i więcej się ruszać, ale brak bata nade mną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu jeszcze zagłada :-( może ktoś chętny do dietki mż i nauki jedzenia pięciu posiłków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jutra na mz , ale nie wiem jak ukladac menu aby bylo wszystko zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamierzam cale śniadanie , pol obiadu i , ćwierć kolacji + dwie przekąski . Na pewno chciałabym zacząć jeść regularnie .Przede wszystkim muszę nauczyć się kontrolować NIE PODIADAC miedzy posiłkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbla 00
Ten gość z 16.1 to ja .Stwierdził am ze nie ma sensu zakładać nowego tematu może ten się rozkreci . Wczesniej schudlam kilka kg i szczerze powiedziawszy osiagelam co chciałam . Obecnie nie moge sobie poradzić z podiadaniem ( od trzech miesięcy nie pale ) i myślę ze gronie będzie łatwiej zmobilizować się bardziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
berbla czesc, ja tez chce zaczac mz od dzis jak pisalam wczoraj, ale nie wim kom pletnie od czego zaczac, mozesz napisac co zjesc w danym dniu tak dla orientacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos tu jeszvze zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×