Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lolka357

Imię dla chłopca...Trudny wybór

Polecane posty

Gość gość
Wojciech, Edward,Sygfrid,Tomasz,Artur,Sylwester...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masz racje hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heinz,franz ,helmut hans,markus,kurt,andreas,tilo,manfred ulrich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymoteusz jest ok, a może Wojtuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudiusz,Janik,Aristoteles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olaf. Zobacz, jak ludzie mówią o tych imionach. Nie, że najfajniejsze, tylko NAJMNIEJ KRZYWDZĄCE. Zastanów się kobieto jak ty dzieci nazywasz, co ty jesteś? Z rodu szlacheckiego, w zamku mieszkasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest zdrobniale olał ,nie sorry olaf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciak od początku życia dostaje etykietkę dziecka z patologicznej rodziny, prostej, zakompleksionej matki dowartościowującej się jego imieniem, bo to nic nie kosztuje przecież a błyszczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda chłopca;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie są paskudne i pretensjonalne na dodatek. Pewnie jeszcze masz świetnie brzmiące nazwisko, które w połączeniu z tymi dziwacznymi imionami stworzy mieszkankę wybuchową. Mało normalnych imion? Andrzej, Paweł, Marcin, Łukasz, Jacek, Piotr... a Ty sobie jakiegoś Kasjana z Gracjanem wymyśliłaś. Jak będą go zdrabniały dzieci? Kasek, Kask... Matko jedyna masakra jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zniewieściałe te imiona. Z tego zestawu wybrałabym Tymoteusz, bo najmniej krzywdzące. Kajetan nawet ładne, ale zdrobnienie Kajtek kojarzy mi się tylko z psem. "kajtek bez majtek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie podobaja te imiona, ja i rodzenstwo tez dostalismy dosc nietypowe jak na lata 80 te imiona i nigdy nikt mi z tego powodu nie dokuczal,a wprost przeciwnie- do dzisiaj ludzie czesto komplementuja moje imie , a ja w calym tym natloku klasowych Gosiek i Kasiek czulam sie wyjatkowa. Moim zdaniem krzywdzace imiona to imiona typu Hermenegilda, ale imiona podane przez zalozycielke watku sa OK, wykluczylabym tylko imie Kajetan ( ktore tez mi sie podoba, ale rzeczywiscie dziecko moze czesto slyszec przezwisko" kajtek bez majtek")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawid, Szymon, Kuba, Dominik, Artur, Hubert. Tę są najfajniejsze wg mnie. A z takich dziwnych to może Nikodem, Oskar? Teraz furorę robią Baraku i Brajany. Moja znajoma ma Nicolasa - Biedny dzieciak. Nie nazywaj Olaf bo będą dzieciaki wolały Asfalt. Znam taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natany i Brajany*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymoteusz lub Olaf. Oba bardzo fajne i wcale nie krzywdzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymoteusz śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojtek,Bartek,Tymek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te imiona to nie moja bajka.. ale z nich wybrałabym Tymona (zamiast Tymoteusza) albo Olafa. Jeśli lubisz takie dosyć rzadkie imiona to podrzucę inne propozycje (pracowałam z dziećmi i takie spotkałam): Albert, Amadeusz, Aureliusz, Bogusz, Cyprian, Dorian, Eryk, Martin, Pascal, Ziemowit. Co prawda ja bym takich imion dziecku nie dała, wolę te "popularne w latach 75-85", czyli np. Paweł, Marcin, Adam, Krzysztof, Maciej... ale jeśli gustujesz w tego typu imionach, to może coś Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie macie zdrobnienie dla Łucji? Sama się zastanawiam nad tym imieniem dla córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrobnienie od Olafa ...Olafek ta pani nie umie zdrabniac imion wybierz Olafa super imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no żadne mi się niepodoba z tych imion. ani lucja ani monika a chlopakow to już wogole. może pozwol wybrać corkom imie. ja znam jednego Gracjana każdy na niego wola GRACHU ... chyba nie chcialabys żeby tak wolali na twoje dziecko kiedyś. Kasjan to cos mi się z kasynem kojarzy... jak wybierzesz tak będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja zdrobniale to Lusia. Imię ładne, ale mi się kojarzy z dewotką, pewnie przez św Łucję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja propnuje Alfons,alfonsik,alfosiuniek,alfonseczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qwa;)))) skad ona wziela takie paskudne imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za Tymoteuszem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imie Olaf podoba mi sie najbardziej i gdy bede miala syna tak go nazwe. Uwierz naprawde trzeba wymyslic imie zeby skrzywdzic dziecko. Te podane przez ciebie sa ok. Ostatnio slyszalam ze ludzie dowartosciowuja sie imionami typu Franciszek stanislaw itp... Olaf do Matyldy i Moniki pasuje idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka357
Nie sądziłam że tyle osób nie lubi takich imion, no ale nie będę do tego wnikac. Pierwsze co wyjasnie to to że nie lubie zdrobniac imion. Dlatego wybralismy Łucje i Monikę. To też dla chlopca wybralismy tskie imiona. Jednak jestem teraz za Tymoteuszem badz Tymonem. Jednak mąż jest na nie i tu się robi problem. Na myśli mam jeszcze tego Olafa chodź nie jestem za bardzo przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×