Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śmieszą mnie ludzie z dużymi słuchawkami nausznymi...żałosny lans...

Polecane posty

Gość gość

kiedyś to był kicz, wiocha a teraz MODA idzie taka małolata z wielkimi słuchawkami, najlepiej białymi i mysli ze jest COOL a do tego kubek ze Starbucksa z lurą zwaną kawą i lans :D mysli sobie, ze idzie ulicą w Seattle czy NYC :D buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie jakąś telepatię z Tobą mam. Nie raz mówiłam do koleżanki, że w życiu bym w czymś takim nie wyszła. Siara. Łepek mały a tu takie słuchawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie niedouczony kmiocie :D, że każdy lekarz będzie z tej mody zadowolony :). Duże słuchawki nauszne nie powodują takich uszkodzeń słuchu, jak noszone przez Ciebie "wkładki do ucha" :D. Za dziesięć lat, ta dziewczyna z wielkimi słuchawkami, będzie się z Ciebie głośno śmiała, a Ty... TEGO NIE USŁYSZYSZ :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kubek ze Starbucksa + elektroniczny papieros + słuchawki = "jak fajnie być dorosłym ":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio01 k***a co za nick. won z kobiecego forum żałosny grubasie :D k***a misio, nie wytrzymam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wam tępe laski powiem o co chodzi z dużymi słuchawkami - pierwsze dobre słuchawki to kawal szmalu, po drugie jakoś dzwięku jest nie porównywalna - a trzecia i najważniejsza rzecz to komfort noszenia - uszy nie bolą nawet po wielu godzinach noszenia co ma się ni jak do tych wkładanych do uszu. Miękka skórzana otoczka jest niesamowicie wygodna - to moda XX wieku to małe dziadostwo z chin za 5 zł ani to wygodne ani dobrze nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>k***a misio, nie wytrzymam<<< To popuść w spodnie :D. Często tak robisz :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim, po pierwsze, zacznijmy od tego, wstępem mówiąc, po cholerę mam słuchać muzyki kiedy idę ulicami miasta? Czy te 15 minut z muzyką mnie zbawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak się ma takie słuchawki, to trzeba je zakopać pod płotem, bo Wam się nie podobają? Moim zdaniem są wygodniejsze i nie widzę sensu kupowania innych, tylko dlatego, że komuś się nudzi i szuka powodów, by wyśmiać całą ludzkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l9
W innych panstwach ludzie ubieraja sie jak chca, nosza co chca im maja wszystko gdzies! Tylko w tym naszym zascianku wszyscy pluja jadem, obgaduja i nie potrafia tolerowac innosci! W zadzie mam co Tobie sie podoba, co wedlug Ciebie jest cool, a co jest wiocha, bo chyba najwieksza wiocha jest brak tolerancji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tanie, bo z biedronki, to kuzwa zle? A gdyby ktos wydal fortune, to juz by bylo z***biscie? no ja pier.... to dopiero wies hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie smiesza takie idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam duże słuchawki bo 1. są bezpieczne dla słuchu 2. nie przeszkadza nikomu moja muzyka, bo duże słuchawki są wygłuszające 3. nie psują się tak szybko jak zwykłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Anglii możecie wyjść na ulicę ubrani jak bezdomni, a ludzie się do ciebie jedynie miło uśmiechną. W Polsce natomiast oplują, zwyzywają i wyśmieją. Polaczki to ś****wo i powtarzam to każdemu Anglikowi, żeby nigdy do Polski na wakacje nie jechał, bo tutaj to tylko syf i okropni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 dziś Wyobraź sobie niedouczony kmiocie smiech.gif , że każdy lekarz będzie z tej mody zadowolony usmiech.gif . Duże słuchawki nauszne nie powodują takich uszkodzeń słuchu, jak noszone przez Ciebie "wkładki do ucha" smiech.gif . Za dziesięć lat, ta dziewczyna z wielkimi słuchawkami, będzie się z Ciebie głośno śmiała, a Ty... TEGO NIE USŁYSZYSZ smutas.gif . Panie misio1 do kogo to było? Jak do mnie (jestem nad Tobą) to dlaczego obrażasz mnie "kmiotem" ? Ps. Autorka wyraźnie pisze, że taki lans , nie wspomniała , że jest to zdrowe, więc jej też nie obrażaj. Poza tym, nie mało czasu spędzasz Pan na kafe, czy jest to zdrowe dla Twoich oczu i kręgosłupa? Patrz Pan na siebie i nie bądź chamem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l9
Dokladnie! Podrozuje duzo po swiecie t nigdzie nie spotkalam tak wiele zawistnych osob jak w Polsce. Ubierz sie po swojemu, zyj po swojemu - to zaraz cie zjada. Nie mozesz byc soba, musisz byc taka jak Jolka, Zoska i Kryska! Strach wyjsc do sklepu po mleko bez makijazu, bo ci zaraz obrobia tylek. Ludzie! Wyluzujcie! Zyjcie po swojemu i dajcie zyc innym! Czy wy nie macie wlasnego zycia, wlasnych problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam takie nosze, bo mi tak wygodnie, lepiej slysz i nie uwazam, ze to lans :) zwyczajnie, nachodzi mnie ochota na ulubiona piosenke, to mam jej nie sluchac z obawy, co pomysli o mnie jakis anonimowy przechodzien? No prosze Cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Przede wszystkim, po pierwsze, zacznijmy od tego, wstępem mówiąc, po cholerę mam słuchać muzyki kiedy idę ulicami miasta? Czy te 15 minut z muzyką mnie zbawia?'' Patrz, a ja bardzo lubie wlasnie cos tak glupiego robic, czasem 15 minut, czasem 2 godziny, nazywam to wtedy 'spacer'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio ma racje. dla jednych to jest lans (jak wszystko inne czego ich maly rozumek nie moze ogarnac) a dla inncy to jest wygoda albo zwyczajnie troska o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio nie pisał, że to lans, tylko autorka, a misio od razu obraża i wyzywa od niedouczonych kmiotów. Co do 15 min słuchania to ja akurat jeżdżę autobusem do pracy i co mam robić przez 20 min? Słuchać tych bredni współpasażerów ? Wolę słuchać muzyki, mam maleńkie słuchaweczki od telefonu i to są moje uszy i moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Wolę słuchać muzyki, mam maleńkie słuchaweczki od telefonu i to są moje uszy i moja sprawa.'' Tylko uwazaj, bo zaraz przyjdzie jakis odpowiednik autorki z drugiej storny barykady i tak cie obsmieje, ze juz wiecej tych sluchaweczek nie wyciagniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Ja nie wyobrażam sobie dłuższej podróży lub wypadu na siłownie bez moich słuchawek. Faktycznie są trochę duże ale jakość dźwięku oraz komfort jest nieporównywalnie większy niż w zwykłych dousznych. A poza tym nigdy nie sądziłem że ludzie mogą odbierać noszenie takich słuchawek jako szpan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie wydaje, ze douszne maja lepszy dźwięk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam, choc niektorzy sie ze mna kloca, ze wieksze sluchwaki sa duzo lepsze do biegania. Ja takie kupuje z lenistwa, biore najladniejsze ze sredniej polki firmy ktorej ufam, i uzywam dopoki nie zgubie ;) Tez nigdy bym nie wpadla na pomysl lansowania sie sluchawkami. Swoja droga nie myslalam, ze w tych czasach ktos jeszcze rozmawia o lansowaniu, bylam pewna ze to pojecie to przezytek z poznych lat dziewiecdziesiatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duże słuchawki dają lepszy dźwięk, są zdrowsze i nie przepalają się tak szybko jak małe. Gdyby nie to, że często chodzę z jedną słuchawką wyjętą to też nosiłabym duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oastatnio bylem patrzec na te slawne beats by dr dre za 249f, i sennheisery za 160 odtwarzalo mi wiecej detali niż te beats xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś misio nie pisał, że to lans, tylko autorka, a misio od razu obraża i wyzywa od niedouczonych kmiotów. Co do 15 min słuchania to ja akurat jeżdżę autobusem do pracy i co mam robić przez 20 min? Słuchać tych bredni współpasażerów ? Wolę słuchać muzyki, mam maleńkie słuchaweczki od telefonu i to są moje uszy i moja sprawa. Dokladnie, Twoje uszy i Twoja sprawa! Jak ktos chce zalozyc na uszy sluchawki wielkosci sita do przecedzania makaronu to jest tylko i wylacznie jego sprawa! W protescie jutro zaloze na glowe stanik babci Stasi jako pokrowiec na moje sluchawki lool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno - nie wiem jak w Polsce, ale w inncyh panstwach sturbucks ma naprawde dobra kawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starbucks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×