Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego baby są takie wredne przy tematach o alimentach?!?!?!?1

Polecane posty

Gość gość000099
TO bylo do mnie ? Ja nie jestem samotna matka .Mam męża i mamy jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaaaa po 4 latach na pewno byłam w stanie się domyśleć że mój facet na ten czas kiedy zajdę w ciąże znajdzie sobie kilka innych panienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, nie potraficie zrozumieć, ze nie każdy jak wy zarabia najniższa krajowa, je najtańsze rzeczy z biedronki i spędza czas siedząc przed telewizorem. Jeżeli matka dobrze zarabia, to logiczne jest, że będzie wydawała na dziecko więcej niż wy i wtedy te proponowane tu 400 zł nie pokrywa nawet 1/4 wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam znajomego ktory placi 500 na jedno dziecko! Zona ma juz drugie dziecko ale tamten ja zostawil a dama siedzi w domu! Dzieci 10 i 6 lat! Znajomy" doklada "do ksiazek polowe, kupuje wyprawke do szkoly, ubrania. Pisze w "" gdyz oczywiste jest ze to on pokrywa calosc bo szanowna pani nie pracuje! Mieszka z rodzicami i utrzymuje siebie i dwoje dzieci z alimentow na syna gdyz tamten jjest pozbawiony praw rodzicielskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojojoooooj! idźcie głaskać dzieciorobów po ku/taskach oni tacy wykorzystani, szorujcie im kible i podłogi na kolankach, bo puszczalska go wrobiła w dziecko. 1000zł to nie jest ogrom jeżeli matka zarabia mało, a ojciec dużo. Moja znajoma sama z siebie dokumentuje wszystkie wydatki z alimentów i co miesiąc pokazuje byłemu mężowi choć ten się tego nigdy nie domagał, dostaje 1500 alimentów na córkę. 500 wpłaca jej na lokatę a 1000 to akurat utrzymanie, prywatne wizyty u lekarzy specjalistów, mała ma problemy ze wzrokiem i zajęcia dodatkowe, szkoła muzyczna, basen. To są ludzie z klasą oboje nie takie hieny i zajadłe suki jak tu większość na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ludzie, nie potraficie zrozumieć, ze nie każdy jak wy zarabia najniższa krajowa, je najtańsze rzeczy z biedronki i spędza czas siedząc przed telewizorem. Jeżeli matka dobrze zarabia, to logiczne jest, że będzie wydawała na dziecko więcej niż wy i wtedy te proponowane tu 400 zł nie pokrywa nawet 1/4 wydatków. x to skoro mamusia tak dobrze zarabia to niech dziecku pokrywa potrzeby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość000099
No mnie tez śmieszy to użalanie sie nad facetami ktorzy płacą na SWOJE dzieci . I co to jest 400 zł na dziecko ? wizyta u dentysty kosztuje dobra stówę a gdzie jakis wyjazd na wakacje ,dodatkowe zajęcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Alimenty maja zapewnic podstawowe potrzeby dziecka! A nie rozbijanie sie po swiecie mamusi! Ty dostajesz tysiac i ty dajesz tysiac! Za dwa tysiace na dziecko to chyba je kawiorem karmisz!!" A z czego to wynika? Dla twojej wiadomości, żmijko - opieka nad dzieckiem też jest formą alimentacji. Nie karmię dziecka kawiorem, ale staram się często wyjeżdżać na wakacje, a to pochłania pieniądze. Sam wyjazd na 3 tygodnie na 2 obozy to prawie 3 tysiące. Potem jeszcze jedziemy razem na 2 tygodnie nurkować do Chorwacji i wolę nie myśleć, ile to będzie kosztować. Ale widzisz, my oboje dobrze zarabiamy i nas stać na życie na innym poziomie niż ty prowadzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nad nikim nie użalam, ale skoro kobieta ma dziecko z facetem, który na dodatek nie chce na nie łożyć, to sorry ale z nią coś nie teges skoro z nim w ciążę zaszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Alimenty maja zapewnic podstawowe potrzeby dziecka! A nie rozbijanie sie po swiecie mamusi! Ty dostajesz tysiac i ty dajesz tysiac! Za dwa tysiace na dziecko to chyba je kawiorem karmisz!!" A z czego to wynika? Dla twojej wiadomości, żmijko - opieka nad dzieckiem też jest formą alimentacji. Nie karmię dziecka kawiorem, ale staram się często wyjeżdżać na wakacje, a to pochłania pieniądze. Sam wyjazd na 3 tygodnie na 2 obozy to prawie 3 tysiące. Potem jeszcze jedziemy razem na 2 tygodnie nurkować do Chorwacji i wolę nie myśleć, ile to będzie kosztować. Ale widzisz, my oboje dobrze zarabiamy i nas stać na życie na innym poziomie niż ty prowadzisz. x Ale wyjazd do Chorwacji to koszt nie tylko za dziecko ale i za Ciebie, poza tym na wakacje nie jeździ się w kazdym miesiącu. Nie jestem samotną matką, kochanką ani rozwódką, więc ogę być obiektywna w temacie. Uważam, że oboje powinni w równej mierze łożyć na dziecko ,a jeśli ono jest 90% czasu u matki, to ojciec powinien po prostu płacić więcej, ale na potzeby dziecka nie matki. Chce matka zabrać dziecko do Chorwacji to ojciec pokrywa powiedzmy 2/3 kosztu pobytu dziecka, a resztę plus swój pobyt opłaca matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drzewko pomarańczowe
12. 26 Może nie każda się spodziewa, że po rozwodzie mąż tak z nią postąpi, może przed laty był inny? oczywiście to z kobietą jest coś nie teges nie z facetem. Czy każda z was ma męża i to był wasz pierwszy w życiu facet? Jeżeli nie i miałyście jakieś inne związki z facetami wcześniej to po co je zakładałyście? skoro on okazał się takim palantem? a na pewno tacy w waszym życiu bywali, bo nie wiedziałyście. Czasami to wychodzi po latach, czasami dopiero przy dziecku, ale dalej gnojcie inne kobiety, bo to ich wina w imię Allaha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tu pisze o płaceniu za matke ? Tu jest chyba rozmowa o alimentach na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drzewko ty jakiegoś jobla masz na punkcie muzułmanów? idź se walnij 3 zdrowaśki to może ci się polepszy :O Nie znam żadnej normalnej kobiety która dała sobie zrobić dziecko palantowi. po to się jest w różnych związkach żeby poznać faceta, nie odpowiada, to szukam innego a nie rozkraczam się przed pierwszym lepszym z naiwną wiarą jak zrobi brzuch to się ożeni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 12:31. Ale ja nie oczekuję, ze ktoś zapłaci za moje wakacje, bo sama potrafię na siebie zarobić. Piszę, że ten tysiąc zł alimentów, to wcale nie jest aż tak dużo, jak sie może wydawać. pewnie, ze co miesiąc nie wydaje się tyle pieniędzy, ale przychodzą miesiące letnie i zimowe, kiedy te "nadwyżki" się rozchodzą. Poza tym syn ma konto oszczędnościowe, na które płacę mu co miesiąc 300 zł. Tę kwotę sam mój ex zaproponował. Pewnie trochę ma wyrzuty sumienia, że poświęca dziecku za mało czasu i stara się to zrekompensować pieniędzmi. Poza tym jest bardzo rozrzutny i pewnie te pieniądze by wydał (wiem, jego ma prawo), a tak płaci trochę więcej i nasz syn będzie miał pieniądze na start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drzewko pomarańczowe
a kto tu mówi o robieniu dziecka dla ślubu czy jesteś w stanie wszystko przewidzieć jaki kto się stanie po latach? czy w małżeństwach gdzie dzieci zostały poczęte po slubie zdrady i awantury się nie zdarzają? wkładasz wszystkich do jednego wora i nie mam jobla na punkcie muzułmanów tylko chyba niekturym sie marzy ortodoksyjny męski rygor, zdrowasiek też nie odmówię, bo nie jestem katoliczką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GOściu z 12:38 ale co innego jak ojciec ma tą kasę, a co innego jak sąd szacuje na podstawie możliwości zarobkowych lub zakłada nową rodzinę i nawet duży dochód wtedy się rozchodzi szybko. Nie twierdzę że pierwsze dziecko gorsze od drugiego, ale też kolejne nie powinno cierpieć na głupocie dorosłych i żeby nie było jestem pierwszą żoną mojego męża i nie płaci on alimentów, ale uważam, ż e każde dziecko ma równe prawa a mamusie często nadużywają alimentów swoich dzieci - znam to z autopsji, pracuję 11 lat w wydziale rodzinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje drzewko pomarańczowe dziś a kto tu mówi o robieniu dziecka dla ślubu czy jesteś w stanie wszystko przewidzieć jaki kto się stanie po latach? czy w małżeństwach gdzie dzieci zostały poczęte po slubie zdrady i awantury się nie zdarzają? wkładasz wszystkich do jednego wora i nie mam jobla na punkcie muzułmanów tylko chyba niekturym sie marzy ortodoksyjny męski rygor, zdrowasiek też nie odmówię, bo nie jestem katoliczką smiech.gif x Mi się nie marzy żaden męski rygor, a czy Tobie natomiast nie marzy się przypadkiem słownik ortoGRAFICZNY, którym mogłabyś się posługiwać? Uważam, że znakomita większość samotnych matek to głupie baby, które pakują się w związki bez przyszłości, uważając że ona go zmieni. Leje ją, ale co tam, przecież potem przeprasza. Zdradził? To była wina wywłoki co jej misia uwiodła. I tak można mnożyć przykłady, potem nadchodzi taki moment, że już nie wytrzymuje i się rozwodzi. A można było myśleć na początku, bo mało kto się zmienia czy maskuje, po prostu na początku tłumaczy się złe postępowanie ideału jaki się trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak go nie stać na jedno to po co robi drugie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drzewko pomarańczowe
Wszystko fajnie tylko ja akurat jestem katoliczką i nie marzy mi się słownik aczkolwiek widzę, że wiele z was uważa kobietę za winną wszystkiemu. Moja droga nie ważne czy kobieta była głupia czy się puściła i czy facet się maskował. Nie rozumiesz tego? Nie każdy facet który się rozwodzi leje zonę, pije, zdradza ją, a jednak często po złości po rozwodzie unika alimentów jak ognia. Sytuacje są różne w życiu i trzeba patrzeć na to indywidualnie jednak jeżeli zrobili dziecko oboje nie ważne czy ze ślubem czy bez to oboje niech na nie łożą. KOBIETA I MĘŻCZYZNA! Krótka piłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie drzewko pomarańczowe trafiłaś bo kaferianeczki uważają że jak koleś gnój a kobita była głupia to niech on nie płaci bo to nie jego wina niech się buja i baluje a ona nie ma prawa starać się o alimenty bo jest oszustką i leniuchem nawet jak ma prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak biedny facet bo zrobił dziecko (pewnie kobieta go zmusiła ) i teraz misiaczek musi płacić alimenty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka ma zasądzone alimenty 400 zł na dziecko 6-letnie. Jej były płacił w kratkę, więc poszła do komornika. Prosił ją kilka miesięcy, żeby zdjęła komornika, zgodzila się i on na następny miesiąc przestał płacić w ogóle. Z funduszu nie dostanie, bo pracuje i dochody podobno za wysokie, komornik ściągnąć nie może, bo on pracuje teraz na czarno. A to, że ona musi opiekunkę wynająć, bo godziny pracy różne, to nikogo nie obchodzi. Najlepiej żeby nie pracowała w ogóle, to alimenty z funduszu dostanie, a i na opiekunkę się nie wykosztuje. I powiedzcie mi teraz czy to jest sprawiedliwe, że leniwe baby na bezrobociu dostaną pomoc, a jak ktoś się stara i pracuje to dostanie g/ó/w/n/o, a nie pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatsi
30% ojców wychowuje i placi na nie swoje dzieci, to znaczy ze część z was samotnych matek dalo doopy dwom lub więcej facetom w tym samym czasie, a wiec ścierki z was niesamowite, i potem jeszcze kasy żądacie. Wstyd babsztyle! Ostatnio byla tu opisana historia takiego ojca co oszukała go taka pinda w ojcostwo i musi płacić alimenty, a dziecka nawet zobaczyć nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu jest chyba o facetach nie płacących na swoje dzieci, co za zajadłe i wściekłe suki, utrwalacie tylko ten stereotyp, że od kobiet więcej się wymaga, kobiecie mniej wolno i mniej wypada. Jedna drugą, słabszą z chęcią rozszarpałaby w zębach i żadna nie staje w obronie drugiej tylko jeszcze z chęcią się pastwi, normalnie wieś Lipce żywcem przeniesiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojciec pokrywa 40 procent kosztów na dziecko więc powiedziałam mu że musi w takim wypadku przejąc przynajmniej połowę obowiązków o które się tak starał i wiecie co? mina mu zrzedła. Bo najlepiej dziecko o chłodzie i głodzie i tylko wtedy kiedy jest wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli to kobieta odeszła do bogatszego i dała dupy to też uważacie, że facet powinien zapewnić 2/3 potrzeb dziecka? Jeśli w dodatku nie ma możliwości spotkań bo była robi problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.07.22 Zawsze jest więcej bab które to z mordą skaczą żeby do roboty szła samotna matka a nie na kase polowala?!?! K***a facet zostawia rodzine zwykle dla innej baby nie ma praktycznie wcale obowiązków wobec dziecka a matka pracuje wychowuje a ojciec nie!!! Każdy facet powinien płacic koło 1000 zł na potrzeby dziecka i utrzymac opiekunke badz przedszkole! Wtedy matka moze spokojnie isc do pracy i zarabiac na siebie oraz reszte potrzeb dziecka. Wszystko bardzo duzo kosztuje, a wy idiotki uważacie że ojciec nie ma obowiązku?!! Jego zasranym obowiazkiem jest bulic bulic bulic!!! Oby was to spotkalo zobaczyłyscie jak jest ciezko samotej matce. Biorąc pod uwagę realia zarobków w polsce mężczyzna/kobieta!!! x co za debilny wpis idiotki ktora powinna miec z racji pogladów odebrane prawo wychowywania dziecka , bo jeszcze swa głupoitą je zarazi builic - ? zasranym obowiazkiem ? byc moze ale tylko wtedy kiedy nie chce wychowywac swego dziecka ! i tylko wtedy ! Bo skoro matak zatrzymała dziecko przy sobie to niech ponosi tego konsekwencje ! DZIECKO to nie jest własnosc wyłacznie jej ! to dziecko ma też ojca ! ktory ma takie same prawa jak matka i jezeli chce wychowywać to dziecko nie powinno sie jemu tego utrudniać ! Dlaczego zostałas samotną matką ? bo cie zostawił , wiesz ciezko zyc czasem z idiotką ? a nowy kondydat ...? gdzie on nie ma ? stad jestes samotna ? znowu dowód na to ześ idiotka bo kolo fajnej kobiety nawet z dzieckiem zawsze sie ktos zakreci , ale koło wariatki i pzrerostów formy nad trescią NIE ! STA JESTS SAMOTNĄ MATKĄ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***** m ać ! wizyta u dentysty jest darmowa !! a jak chcesz pindo chodzc prywatnie to juz twoja sprawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba było od faceta ochodzić ! odeszłaś sama , masz problem ktory sama sobie zgotowałaś - zdradził ? i co z tego , a kto nie zdradza ? kto ?:) no ten co ma libido 0 ten to i nie zdradza , albo ten co ma malenkie i ajkas popierdóła kaszalot , kazdy przystojniacha , elegant , z temperamentem i libido gość , z fajnym samochodem , ubiorem , wygladam jest pozerany przez kobiety , same sie pachają - a taki nie odmówi , co nie znaczy , ze ****** sie ciegle , ale kiedys tam , zdradził , raz czy dwa czy wiecej , albo zdradzi dopiera , jednak to nieuniknione , nie u tego typu faceta , czyli - facet elegancki , przystojny , z libido wysokim . i tylko głupia ta zona co mysli , ze ma wiernego chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie trzeba było od faceta ochodzić ! odeszłaś sama , masz problem ktory sama sobie zgotowałaś - zdradził ? i co z tego , a kto nie zdradza ? kto ?usmiech.gif " Zero klasy ,zero szacunku do samej siebie , zero szacunku doi drugiej osoby . Alimenty sa dla dziecka i należna sie jak psu buda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×