Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobieta z brzydkimi udami

Polecane posty

Gość gość

hej, największą moją porażką są uda....są po prostu brzydkie :( cellulit, są mało jędrne, mam jakieś tam pajączki...znacie jakieś sposoby żeby poprawić ich kondycję? może jakieś kosmetyki? ćwiczenia? domowe sposoby, cokolwiek co mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest liposukcja ultradźwiękowa, wyszczupla a dodatkowo ujędrnia skórę. Do liposukcji można dodać dermomasaże. Kilka zabiegów wystarczy, aby mieć zgrabne i jędrne uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym powiedziała, że nawet same dermomasaże wystarczą :) miałam podobny problem z całymi nogami i pośladkami. Zapisałam się na dermomasaże, a oprócz tego codziennie rano i wieczorem wmasowywałam specjalne kremy, które kupiłam w salonie. Po 3 tygodniach moje ciało zmieniło się diametralnie. Miałam w sumie 11 zabiegów po 40 minut każdy, z czego trzy ostatnie zabiegi były za darmo. Chodziłam na zabiegi do salonu beauty premium w Poznaniu. Podobno co jakis czas trzeba robić jeden zabieg dla przypomnienia, ale na razie o tym nie myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ćwiczenia i dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie cwiczenia spowodowały, że cellulit zrobił się jeszcze bardziej widoczny. Na szczęście znalazłam w Szczecinie gabinet Joanny Marczewskiej, który ma w ofercie dermomasaż podcisnieniowy i pozbyłam się mojego cellulitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz 2-3 intensywne ćwiczenia i wykonuj je codziennie więcej to da niż zmuszanie się do wykonywania setki powtórzeń i rezygnowanie po tygodniu czy dwóch ja od kilku dni robię wypady, na początek robię ok 30 powtórzeń wypady świetnie wzmacniają mięśnie czworogłowe ud, czyli przody dobre są też przysiady, ale trzeba uważać by wykonywać je poprawnie na wewnętrzną stronę ud dobre jest ćwiczenie, które znalazłam w internecie: stajesz przed krzesłem (lub je sobie tylko wyobrażasz) zamaszystym ruchem przenosisz wyprostowaną nogę nad oparciem krzesła, lewą nogę łukiem w prawo i analogicznie prawą łukiem nad oparciem krzesła w lewo, założę się że po kilku powtórzeniach poczujesz mięśnie wewnętrznej strony ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana Ida
hej, mam ten sam problem :( nie moge patrzeć na swój brzuch i uda. Nawet w największy upał ukrywam sie w długiej spódnicy lub noszę spodnie rybaczki lub 3/4. Mini i szorty trafiły w inne ręce. Z moim problemem walczę już 2 miesiąc, moja dieta jest bogata w warzywa, jeźdzę na rowerze, pije dużo wody masuje się i kremuje. Słyszałam, że dobre są zabiegi u kosmetyczki ale są również szalenie drogie. Teraz tak się zastanawiam czy smarowanie się kremami i balsamami ma sens bo po zagłębieniu się w literaturę czytałam, że cellulit spowodowany jest przez nadmar tłuszczu, który widoczny jest na zewnatrz. Także problem tkwi pod skórą! A więc może wspomóc się jakimś suplementem?jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy wg ciebie "szalenie drogie" ? W salonie do którego chodzę na zabiegi cena za 40 mim masaż podciśnieniowy antycellulitowy urządzeniem ( zasysanie głowicą z kulkami, które masują) płacę 100 zł, a po 5 zabiegach mam 2 zabiegi gratis, więc wychodzi około 70 zł za zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie uda to coś co trzeba ukrywać, ale mozna zacząć cwiczyć i wspomóc się zabiegami kosmetycznymi lub urządzeniami np. masaż bańką chińską, liposukcja ultradźwiękowa lub dermomasaż podciśnieniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabiegiem stosowanym w celu wyszczuplenia, wymodelowania sylwetki i likwidacji cellulitu, jest endermologia. Polega on na masażu tkanki przy pomocy specjalnej głowicy, który ma mechanicznie stymulować tkankę tłuszczową do metabolicznego ożywienia. Sylwetkę modeluje także Maximus Trilipo, a cellulit usuwa technologia przy użyciu Cellactora. W usunięciu pajączków pomogą zabiegi laserowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przysiady Jak nigdy nie ćwiczyłaś zacznij od serii 4x5, a z czasem zwiększaj np 4x10 i tak np co godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcix 29
Jestem normalnej postury, Zdrowo się odżywiam, trochę ćwiczę, ale i tak mam cellulit. Stosowałam różne balsamy wyszczuplające, domowe masażery- i nic. Wybrałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, efekty widać od razu.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio Sprawdziłam, to działa. Sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewix 21
Patrzcie! natknęłam się na mega wyszukiwarkę gabinetów z depilacją laserową. Możecie wyszukiwać po miast. Nic trudnego. Musicie tylko wpisać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Dzięki temu znaleźć salon z oferujący zabiegi depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix 88
Jest takiportal http://depilacja24.pl/ i porównują tam wszystkie rodzaje depilacji. można sobie poczytać jaka depilacja wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem. Od lat probuje cos z nimi zrobic ale nawet intensywne cwiczenia nie pomagaja, reszta chudnie ale uda zostaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli przy zachowaniu zdrowej diety i prowadzenia aktywnego trybu życia, nie zauważane są widoczne zmiany w organizmie, zachęcam do skorzystania z konsultacji kosmetologicznej lub dermatologicznej. Kosmetolog dobierze odpowiedni zabieg i być może ustali przyczynę powstawania cellulitu oraz innych dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Na wymodelowanie sylwetki ciała robiłam zabieg endermologii. Bardzo dobrze się sprawdza.Mi bardzo dobrze wymodelował sylwetkę , nie mam teraz zawłków tłuszczu jak wcześniej. Polecam zabieg jak równiez klinikę Lumiere ul. Żeromskiego 15/2, Kielce  https://gabinetlumiere.pl/  bardzo jestem zadowlona , że tam trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jakoś w końcu by ktoś powiedział normalnie: zmień tryb życia? Jeżeli masz cellulit i ci się on nie podoba to zacznij biegać, ćwicz  te partie, zacznij zdrowo jeść i nie jedz jakiś Maków czy innych, bo to one robią wielkie krzywdy, tak samo mało soli używaj, rób peelingi kawowe, bańki chińskie, olejowanie i nawilżanie skóry z cellulitem.. Kurde, możecie zrobić dużo w swoim zakresie a nie od razu odsyłać na jakieś zabiegi.. Tylko to trzeba podnieść poślady i zacząć ćwiczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×