Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochananamaxaaaaaa

Kocham go...

Polecane posty

Gość karramba123
Poprostu do niego napisz i zapytaj czy nie ma ochoty siez toba wybrac na piwo. Jak odpowie "nie" to mu odpiszesz, "OK, spytam kogos innego" - bedzie wygladalo, ze to mialobyc spotkanie na stopie kolezenskiej i sie nie zblaznisz. Jak odpowie "tak" no to juz bedzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanta
A jak dlugo ta twoja milosc do niego juz trwa? I jak dlugo sie juz znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochananamaxaaaaa
Znam go tak od 11 miesięcy, ale jak go poznałam miałam chłopaka, którego kochałam, a później ze mną zerwał, kilka miesięcy zajeło mi otrząśnięcie się po rozstaniu i później tak niespodziewanie miłość do niego i to od 5 miesięcy go kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanta
No to go juz troche znasz. Zakladam, ze on wie, ze jestes chwilowo singlem. Jesli przez te wszystkie miesiace nie poczynil nawet jednego kroku, to raczej juz to nie nastapi. Zostaje wiec abys ty przejela inicjatywe. Moze faktycznie zapros go kiedys na piwo i zobaczysz jak zareaguje i czy bedzie jakis rewanz. Przynajmniej sie dowiesz co jest grane. A moze ty jedynie sobie wmawiasz, ze go kochasz bo po prostu w tej obecnej pustce brakuje ci jakiegos uczucia. Tak przynajmniej brzmisz w swoim pisaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochananamaxaaaaa
Nie brakuję mi żadnego uczucia, bo 2 chłopaków jest we mnie zakochanych, a ja niestety w żadnym z nich nie :/ Ostatnio, jak się widzieliśmy przypadkowo ja wtedy byłam z kolegą, to zaprosił mnie na piwo i poszliśmy w trójkę :( wolałabym, żeby nie było tego mojego kolegi, wtedy bym mu powiedziała może o tym... A on wie, że jestem sama, bo się mnie pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochananamaxaaaaa
Adam ( bo tak ma na imię ten chłopak) jest po prostu wyjątkowy, wyróżnia się z dzisiejszych 19 latków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanta
Wiec moze on mysli, ze ty kogos masz ale jak sie pytal, to chyba wie, ze nie. Jesli masz z nim jakis kontakt (fb czy inny portal) to go zapros na piwo czy pizze, ale tylko jego. Jesli sie zgodzi to moze sie cos miedzy wami zacznie. Jesli bedzie sciemnial albo chcial zabrac jeszcze kolege, to nie jest po prostu toba zainteresowany. Sprobuj, moze on nie ma po prostu odwagi bo mysli, ze nie ma u ciebie szans. Co ci zalezy? Takie zaproszenie to w obecnych czasach normalka. Przynajmniej bedziesz wiedziala jak sie sprawa ma. Jesli sie spotkacie to mu nic nie mow o twoim uczuciu. Raczej snuj jakos delikatnie dalsze spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanta
O i jeszcze ma moje ulubione imie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochananamaxaaaaa
Tylko ja właśnie jestem nieśmiała i tak średnio mam odwagę :/ myślałam, żeby wziąć naszą wspólną koleżankę i w 3 iść, ale to takie lipne troszkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanta
Bez zadnych kolezanke. Jesli faktycznie chcesz sie posunac krok do przodu to zapros go samego. Jesli faktycznie jak pisalas ostatnio on ciebie zaprosil (to nic ze z kolega) to teraz w ramach odwetu mozesz mu napisac pol zartem pol serio: hej, mam u ciebie dlug, teraz ja zapraszam ciebie na piwo. Bardzo dobrze pasuje. Juz z jego reakcji wyczujesz co sie kreci. A jesli on zaproponuje zeby jeszcze kogos wziac to napisz z usmiechem: tym razem zapraszam na piwo we dwoje :-) Co ci zalezy? To tylko rewanz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanta
Moze wrecz on tylko na to czeka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochananamxaaaaaa
Ale jak by czekał, to by napisał, dał znać coś chociaż :( wiem, że się za bardzo rozczulam... muszę coś zrobić, bo oszaleje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanta
Zle myslisz. Moze on czeka wlasnie na zaproszenie. Na jakis sygnal z twojej strony. Co ma niby pisac? Ze czeka? Zaprosil cie ostatnio na piwo choc nie musial. Teraz twoja kolej...albo wzdychaj nadal do ksiezyca. Twoj wybor. Zycze troche odwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochananamaxaaaaa
Odwaga się przyda :) Mógłby normalnie chociaż pisać co tam i wgl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba123
Powtorze: Poprostu do niego napisz i zapytaj czy nie ma ochoty siez toba wybrac na piwo. Jak odpowie "nie" to mu odpiszesz, "OK, spytam kogos innego" - bedzie wygladalo, ze to mialobyc spotkanie na stopie kolezenskiej i sie nie zblaznisz. Jak odpowie "tak" no to juz bedzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochananamaxaaaaa
Dobra, spróbuję. Ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba123
w co watpisz? musisz dzialac, zwlaszcza, ze piszesz, ze nie raz razem gdzies byliscie...ok, nie sami, ale tak jakby sie kumplujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe, dzialaj dziecko dzialaj zebys potem nie zalowala;-) Jak bedziecie starsi to takich problemow nie bedziecie juz mieli a zaproszenie na kawe,piwo nie bedzie niezreczne:-) A poki co trenuj:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanta
I co napisalas do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochananamaxaaaaa
Nie, jeszcze nie... Jest w pracy, napiszę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochananamaxaaaaa
..albo za pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanta
No to trzymam kciuki. Napisz jak zareagowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochananamaxaaaaa
Jak przemogę nieśmiałość, to napiszę co wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde, dziewczyno, dzis piatek, wiec na weekend mozecie sie umowic. nie czekaj nie wiadomo ile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Po otrzymaniu smsa od niego,odpisz minimum po 10 min. - Sprawisz, że będzie z niecierpliwością zerkał w TELEFON czekając na odpowiedz ! ( nie przepraszaj, że musial czekać) 2. Gdy będzie miał ochotę na buziaka, daj mu krótkiego (namiętnego) lub zamień to na kilka zwykłych całusów - sprawisz, że bedzie miał na ciebie ochotę 3. Kiedy już zacznie się przechwalać (co ma,co lubi,co dostanie) słuchaj uważnie, udawaj zainteresowaną, pokaż że jesteś zdumiona 4. Kiedy jesteście sami i rozmawiacie staraj się patrzeć mu w oczy, kiedy zabłysnął i będą zwrócone ku tobie dłuższą chwilę - złap go za rękę i powiedz, że cieszysz się na to spotkanie 5. Staraj się czymś zabłysnąć, najlepiej rozpocznij temat w którym czujesz się pewnie. Spraw by jego zainteresowanie było maxymalne, nie zanudzaj go historiami rodzinnymi 6. Bądż dowcipna, nie żartuj z niego i jego kolegów (może się wkurzyć) 7. Pytaj o zainteresowania, pewnie będzie miał duzo do powiedzenia 8. Jeśli to pierwsza randka spóżnij się co najmniej 5-15 min. Karz na siebie czekać, następnie zrób dobre wrażenie, nie tłumacz się spóżnieniem. Przywitaj go ciepłym uściskiem dłoni 9. Ubiór : zależy od pogody ; najlepiej niezbyt wyzywający, choć może podkreślać twoje atuty (biust,nogi,pupa) ,ale nie pozwól by tylko to przyciągało jego uwagę - twarz najważniejsza ! 10. Przy delikatnym powiewie wiatru, zalotnie poprawiaj włosy ( nie za często) 11. Delikatny makijaż ! ( podczas deszczu za mocny spłynął by, a efekt nie zabardzo by go zachwycił) Postaraj się zakryć wszelkie niedoskonałości korektorem,pudrem,podkładem. To sprawi, że będzie chciał na ciebie patrzeć, a ty będziesz miała pewność że nic go nie zniechęci. 12. Nigdy nie wspominaj o jego byłej, nie porównuj do byłego ; szybko go do siebie zniechęcisz najlepiej omijać takie temty ! 13. Jeśli jest starszy i na pierwszej randce zaproponuje ci łóżko: - wyśmiej go kpiąco ,za nic nie daj się namówić (musisz pokazać ,że się szanujesz) ; taka propozycja może znaczyć tylko jedno : umówił się z tobą bo miał ochotę kogos przelecieć nie łudz się że to z miłości 14. Bądz naturalna, czarująca, wyluzowana , zabawna , delikatna i ostra . Zależne od partnera .Nie okazuj wielkiego zainteresowania, ale daj mu sygnał że chcesz kolejnych spotkań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
donusia, a ty to z jakiego drzewa spadlas, hahahaha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Ale jak mozesz go tak kochac jak go wcale tak naprawde nie znasz. Z tych kilku przypadkowych spotkan w grupie to nie da sie poznac czlowieka. Taka platoniczna szkolna milosc, gdzie sie kocha wyobrazenie o drugim czlowieku a nie jego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze on jest niesmialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochananamaxaaaaaa
Znam go naprawdę sporo, jeżeli Ci o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×