Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znerwicowanakj

Czy zeby mieć dom muszę mieć męża

Polecane posty

Gość gośćautorka
dzięki dziewczyny za cenne rady Vene to nawet rolety antywłamaniowe nic nie dają/ JAKBY PRZEWIERCILI DZIURKE NAWET MIEDZY OKNAMI A ROLETY BY BYŁY SPUSZCZONE sorry za capsa to chyba by nie weszli prawda/ kurcze podłamałas mnie, bałabym się nawet chyba isc pod prysznic w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musieć na pewno nie musisz. Pytanie tylko czy Cie na to stać i masz siły sama to wszystko ogarnąć. Na pewno życie w mieszkaniu jako singielka, czyli przysłowiowym m2 czy m3, będzie dla ciebie łatwiejsze. Musisz więc sama odpowiedzieć na to pytanie. Słuchaj serca <3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musieć na pewno nie musisz. Pytanie tylko czy Cie na to stać i masz siły sama to wszystko ogarnąć. Na pewno życie w mieszkaniu jako singielka, czyli przysłowiowym m2 czy m3, będzie dla ciebie łatwiejsze. Musisz więc sama odpowiedzieć na to pytanie. Słuchaj serca <3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domator amator
Dżizas opanujcie się złodzieje włamują się tak samo często do domów co do mieszkań. Włamują się tam gdzie jest co ukraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko - baż rozsądna . dla złodzieja złodziejstwo to jest jego " praca " musi więc oceniać czy warto sie włamywać do twojego domu , jakie jest ryzyko , jakie możliwości ,jak zabezpieczony jest dom ,okna , jaki alarm . I jesli na codzień nie obwieszasz sie zlotem , nie zmieniasz samochodów co kwartał , nie eksponujesz lksusowego wyposażenia .... jaki jest sens sie zamartwiać na zapas ? trzeba po prostu być rozsądnym - nie proowkować złodzieja ale bez przesady - trzeba żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niepotrzebnie napisałam, ale ja wiem po sobie, że lubię wiedzieć. Wiec uznałam, że warto abyś wiedziała. Masz jakiegoś bliskiego faceta, brata...to dobrze żeby się pojawiał jak najczęściej. I co jest istotne, ano to, żeby nie odnosić się z tym co się posiada. Np.niech nie stoi drogi samochód na podjeździe całymi dniami, tylko schowany w garażu, i takie tam, co mi doradzil znajomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam kiedyś u kolegi ze studiów aby zobaczyć jego mowy domek. Dom na wsi pod lasem, ma alarm, wiadomo. Mieszka sam, facet drobny. Pierwsze moje pyt. Nie boisz się? Domek jeszcze nie był ogrodzony od str.lasu. Na szczęście ma obok dobrych, wścibskich sasiadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I urwalo mi post. Ale powiedział ten mój kolega, że jak przyjdą po pieniądze, to nic nie zrobię. Ale jak dotąd jest ok, mieszka sobie sam spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie kto dziś trzyma w domu pieniądze w skarpecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, bogactwem nie będe się chwalic bo go nie mam, chcę tylko świętego spokoju super Vene że napisałas, ja chcę wiedziec wszytsko, co powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam sama w domku. Ze wszystkim sobie jakos radze. Odsniezam sama,kosze trawe tez sama. Piec mam z podajnikiem i dosypuje tylko ekogroszek. Utrzymanie miesieczne takiego domu to koszt ok 2tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, czy on trzyma i w czym, mowie tak jak mi powiedział. Ale żyje sobie od lat spokojnie pod tym lasem gęstym z jednej strony. Ja bym tam zeszła na zawał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domator amator
Ja od 15 roku życia zostawałam na noc sama w domu, więc nie mam takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz napisać konkretnie za co ile płącisz, ze wychpodzi 2 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, polecam Wam temat z ub. Roku ,nie dam linka, bo kafe coś partaczy, temat Dom dla singielki na forum ogólnym. Spodoba się wam, tam debatowalysmy swego czasu. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkie
Oczywiście że żeby mieć dom nie potrzebujesz męża, tylko musisz wziąć pod uwagę koszty : na http://hbstudio.pl masz projekty domów , najtańsze to około 1000, musisz doliczyć koszty wszelkich papierów zgód itp potem kupno materiałów i robota ( nieduży domek to jakieś 200-300 tys ) no i wykończenie też około 100tyś . Wiąże się to więc z dużym kredytem , więc musisz przemyśleć czy sama jesteś w stanie spłacać kredyt , płaci rachunki i utrzymywać dom jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom bez kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możesz sobie pomóc zatrudniając firmę, studentów na dorobku. Takich od koszenia trawy chętnych pewnie jest mnóstwo. Kwestia tylko poszukania. Odśnieżanie to też pewnie żaden kłopot, dasz po 10 zł i będziecie kwita. Od kominów etc mogę podrzucić Ci sprawdzonego kominiarza: http://www.kominiarze-warszawa.pl/, ja z nim mam kontakt regularny, bo robi nam przeglądy. Można sobie poradzić, tylko trzeba chcieć i pomyśleć odpowiednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, fajnie napisał moj poprzednik. Polak potrafi, a my kobiety to juz w szczególności. Ja też bym tak zrobiła, nie ma rzeczy niemożliwych i nie do wykonania. Ja ogarniam dom będąc samotną matką i sobie radze, kiedy trzeba buore łopate, kiedyt trzeba wzywam kominiarza (http://zukom.pl/) a kiedy trzeba dzwonie po hydraulika i szukjam najtańszego. Można? Można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×