Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedstawiam koszty wesela na sali z kucharką

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny, pomyślałam, że mogę Wam trochę pomóc- jeżeli ktoś zastanawia się nad przygotowaniem fajnego wesela dość małym kosztem :) tzn. na sali z własną kucharką. Jesteśmy już tuż tuż przed weselem, dlatego koszta są już dokładnie przeanalizowane. Wesele jest pod Krakowem. 2-dniowe, na 120 osób * wynajęcie sali - my nie płacimy, bo mąż przynależy do straży (ogółem koszt to 1000zł) * rachunki za salę - to koszt poniżej 500zł * zespół - my mamy skład 4 osobowy, 12h grania, 3500zł * dekoratorka - (dekoracja sali materiałami, kryształami, wazony, świeczniki + kwiaty na stół + kwiaty dla Pani młodej i 4 drużek) - łączny koszt 1500zł * dekoracja światłem - 600zł * fotograf- 1000zł * kamerzysty nie mamy, filmujemy sami na 2 kamery a potem zanosimy film do montażu, koszt ok. 300zł * suknia 1500zł szyta na miarę według własnego projektu * dodatki ok. 1000zł * garnitur męża 800zł * samochód na ślub 500zł A teraz kwestia jedzenia : *kucharka 1300zł * 3 kelnerów 900zł * 2 pomoce kuchenne 400zł * alkohol 2500zł * ciasta z paczkami dla gości 1200zł * tort weselny 450zł * mięso (wędliny, mięso do obiadu, przystawki i mięso na wiejski stół) 1400zł * warzywa, owoce, kawa, herbata, cukier itp. ok 2000zł * zimne napoje 1000zł No i opłata za kościół - ok. 500zł z organistą Łącznie wychodzi nam 23tys zł !!! Może ta kalkulacja komuś pomoże :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23000zł często na kredycie tylko po to aby się pokazać nażreć nachlać i jeszcze raz P O K A Z A Ć , polacy to idioci a ty przodujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no muszę Cię zmartwić, ale my żadnego kredytu nie mamy :) Przed weselem popłaciliśmy sporo zaliczek, od rodziców dostaliśmy 13-14tys., resztę dokładamy sami. Po weselu zostaje nam 2000zł na wyrównanie kosztów, a myślę że tyle na pewno dostaniemy, dlatego śpię spokojnie i jeszcze wyjdę na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna idiotka chwali się głupotą , żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze dziewczyny, ale skąd w Was tyle jadu ? Nie napisałam tego po to, aby się pochwalić czy coś w tym stylu. Po prostu wiem, że niektórzy z Was urządzają wesele na sali i są zainteresowani kosztami, dlatego chciałam tylko pomóc, ale jeżeli uważacie że się chwale, to może sobie już pójdę stąd. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to bardzo mało my zliczając koszty liczymy się z tym że trzeba wydac przeszło 40 tys nie wliczając w to ubrań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
180 os. płacimy 60 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd masz dekoratorkę? Możesz podać link do strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dekoratorka jest z Bukowna https: //www.facebook.com/PracowniaDekoratorskaStylArt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×