Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krótkie i obcisłe szorty na ulicę .

Polecane posty

mam gdzies co kto nosi, ale spodenki odslaniajace doope to brak klasy. Zwykle szorty jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak wam nie przeszkadza, że potem pod te 'widoki' jakiś obleśny stary dziad sie brendzluje w kiblu, to luz, z gołymi tzipami nawet możecie łazić. Mnie to kila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w obcisłych szortach trudniej się puszcza bąki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobo z 20:16 czy ty nie masz przypadkiem stalego niku "kciukiem"? :) bo mi twoj styl pisowni zajezdza ta osoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam aż zaczną wyłazić w "spodenkach" a la stringi. Ale jajca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co w tym takiego,ja też nosze tak krótkie,że pół tyłka mi widać-jak lato o lato-polska to kraj dzikusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skurwiwoj
Polska to normalny kraj, póki co. Zwierzaczki latają z d**ą na wierzchu i im wisi, no ale kobiety to przecież gorzej niż zwierzęta bo wy chcecie się podobać. :) Możecie teraz siadać na sedesie nie ściągając spodni i srać. Gratuluję. Macie 10/10 kupeczki... ups pupeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ...gościu powyżej nasz kraj jest tolerancyjny . Co najwyżej ktoś krzywo spojrzy. Nie to co np. Norwegia gdzie takie dziewczyny są gwałcone w parkach . Jak paru takich aresztowano to wstawił sie za nimi ich rodak mulła stwierdził że jak chodzą prawie nago to czego wymagają szacunku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam takich dziewczyn,które uwielbiają zakładać takie szorty w których widać pośladki.Jak sa tutaj takie kobiety,to prosze odpisać,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swoim mieście często widzę na ulicach dziewczyny w szortach odsłaniających zarysy pośladków ale i można spotkać takie które mają w sumie pół tyłka widocznego. Widząc ładną,zgrabną która ma zdrowy tyłek i pokazuje go tak seksownie idąc sobie na ulicy nie sposób aby facetowi nie reagowała ta jego część :) Przynajmniej ja tak mam że to cholernie pobudza męską wyobraźnie i patrzy się na taką dziewczynę jak na fajną młodą osobę która czuje jakiś luz, chęć dbania o siebie i pokazania tego że jest kobieca. Moim zdaniem to lepsze niż zakompleksione osoby które mimo wszystko siedzą przed TV i nic nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,jestem facetem i sam nosze takie szorty w których wystają poślady,jak jest ciepło to niech tyłek oddycha,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym sezonie same szmaty po ulicach z gołymi d****i łażą, bo tylko takie co mają mentalność darmowych k***wek taki się noszą. Jeszcze powinny napisać sobie z tyłu że dają za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze powinny napisać sobie z tyłu że dają za darmo. Dodam , że waże jedynie 88 kg i 888 gram i wcale nie jestem zazdrosna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego tu zazdrościć? Głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to są zwykłe spodenki... Dużo osób porównuje je do majtek, ale ona są dłuższe od nich. Ja sama noszę takie spodenki i jakoś do tej pory nikt się tego nie czepia, myślę że to są zwykłe spodenki tak jak i wszystkie, i nie rozumiem ludzi którzy się tego czepiają, każdy nosi co chce, tak trudno to zrozumieć? Ja myślę że nie, ja się nie wstydzę wychodzić w takich spodenkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W następnym sezonie będą modne krótkie szorty odsłaniające waginę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w takich ubraniach to puszczalskie szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby najpierw wszystko odslaniaja a potem sie dziwia ze nikt ich powaznie nie traktuje. Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę na przód mody i noszę takie aby pokazać swoją kształtną pupę i chłopcy mię zaczepiają i takie coś lubię i mi się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś się nosi jak kureffka i jeszcze mordę cieszy , to tylko świadczy o spier... umysłowym takiej taniej lambadziary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sukienek to nie ma ? Chyba lepiej założyć sukienke w której jest fajny przewiew niż świecić osranym rowem przed ludzmi troche litosci dla innych ktorzy maja wrazliwy wzrok i układ pokarmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te spodenki z gołą dupą są nie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie spodenki, ale zasłaniają cały tyłek, i są na wyższym stanie. Mam jedne spodenki, które widać tyłek, ale miałam odwagę tylko dla swojego założyć. Ja jestem zła lub modlę się by nie spotkać takiego widoku jak jestem z chłopakiem na te co odsłaniają pośladki i nie chciałabym by patrzył a faceci to wzrokowce, jakbym była wolna to miałabym gdzieś co noszą dziewczyny, najważniejsze, że ja zakrywam tak by nie wyglądało to zboczone. I oczywiście lepsza kolorowa sukienka niż takie spodenki. Zresztą mężczyznom podnieca widok jak jest więcej zasłonięte i mogą sobie wyobrażać co tam jest niż widok gołego tyłka czy piersi. Popatrzy i odejdzie bo nie będzie chciał mieć do czynienia z taką kobietą, która zwraca na siebie uwagę swoim tyłkiem bo twarzą niema jak zabłysnąć :P Oczywiście top odsłaniający trochę brzuch mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×