Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ojciec uderzył mnie z całej siły w twarz

Polecane posty

Gość gość

Nigdy mu tego nie wybaczę :( :( mieszkam w domu razem z ojcem, bratem i swoim synem :(. Facet uciekł gdy tylko zaszłam w ciąże a ja zostałam z tym wszystkim sama. Odkąd się matka wyprowadziła jest jeszcze gorzej. Ojciec czepiał się mnie już za życia matki, że jestem nieodpowiedzialna, że jestem zła córka, zła matka. Zaszłam w ciąże z mężczyzną ale lubię również kobiety, dzisiaj całowałam się ze swoją koleżanką w swojej sypialni, ojciec to zobaczył i zrobił awanturę, wyzywając mnie od dziwek, lesb. Chciałam wziąć syna i się wyprowadzić ale on uderzył mnie w twarz. I nie umiem mu tego przebaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za nisko trzymałaś garde :P a tak na serio uciekaj z tej patologicznej rodziny masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak korwin boniego? :) 5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka sie wyprowadzila czy umarla bo cos sie zakrecilas w tej opowiesci dziwnej tresci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoło wróć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój ojciec to co robi, sprowadza sobie ciągle coraz to bardziej nowe i droższe dzi**i. Jeszcze mojego brata wciąga w te świństwa. A mnie niby nic nie wolno??? Ojcu wszystko u mnie przeszkadzało, to że byłam w ciąży, teraz to że mam kobietę, on to najchętniej chciałby żebym żyła jak zakonnica. Jeszcze mojemu synowi wmawia że on go kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka się wyprowadziła ale ojciec używa wobec mnie takich określeń, jesteś jak matka itp. Tego uderzenia nie umiem mu wybaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie rónież kobiety ....... nie ośmieszaj się , ojciec powinien i ciebie i tą zdzire obrzydliwą za kłaki wytarmosić i z domu pognić , już ci mężczyzna nie wystarcza świnio zboczona , i wszystko to pod ojca dachem , ciesz się ze jeszcze tam mieszkasz , ja na miejscu ojca odebrałabym ci prawa rodzicielskie na kogo wychowasz swoje dziecko pokazując mu pedalstwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale marne prowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×