Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety ktore nie sa szczuple a maja powodzenie

Polecane posty

Gość gość
jakbys była zadowolona z życia i z powodzenia u facetów chuda szmato to byś tak nie obrażała ludzi bo nie miałabyś takich kolosalnych kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja cie widziałem chuda szmato, chciałaś mi zapłacić za zrobienie loda. Jesteś ohydna jak psi hooooj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu wyzej piszesz do nicku chudej paskudy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze jestem brzydka i otyla nie sprzeczam się z tym,ale po się po mnie wyzywasz ja tez nienawidze swojej tuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi raczka wystarczy dlatego nie bójcie się w moim towarzystwie nie jestescie zagrozeni jakims zalotami slonia panowie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłoszone juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na policję :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama wez dziwo tabletki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rączka? a co to za przyjemność ty chuda szmato która nikogo nie masz. siedzisz tu po nocy bo jesteś sama i dostajesz zajoba z tej samotności. Ja się rączką nie posługuję do tych celów, nie jestem tobą, wstrętna onanistko. Nie dość że brzydka to jeszcze robisz sobie takie obleśne rzeczy. I ty twierdzisz że masz faceta. Kij od mopa masz nie faceta, chuda szmato :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weż skończ dziewczyno już. Po co ty w ogole wymyslasz takie tematy?!? zgłosze tyle razy az zostanie to usuniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spierdalaj grubasko zobacz sobie inny temat ;) Co cię mój facet obchodzi? Chciałabyś mu wylizać rowa (tak mysle do czego byś mu była potrzebna, on brzydzi się grubasek) czy jak? Zostałabyś olana jak zwykle z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna założycielka wątku wymieniła tu wszystkie swoje ohydztwa: qurestwo, łatwość i onanizm. gdyby tego wszystkiego nie robiła, to by jej to nie przyszło do pustej głowy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos sie za mnie podaje:)ale to chyba lepiej ze robie sobie dobrze raczka seks jest dla zgrabnych kobiet.Poza tym nie podnieca mnie obce cialo w sobie jesli wiesz co mam na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to prowokacja. Jakieś dziecko sie nudzi i wymyśla bzdury a wy sie denerwujecie- przecież o to mu chodzi. Najlepiej zignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafeteria nie reaguje na zgłoszenie tematu...Chyba trzeba bedzie do nich napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że przesiaduje tu brzydka, samotna, obsesyjnie odchudzająca się wariatka, która ma w sobie tyle złości i kompleksów, że musi prowadzić wojne podjazdową bo bez tego nikt ale to zupełnie nikt nie zwróci na nią uwagi. Musi też wymyślać to czego jej najbardziej brakuje - związek i faceta, którego nikt na oczy nie widział,bo chuda wariatka ma go wyłącznie we własnej głowie. A jak na noc nie weźmie leków bo nie ma jej kto przypilnować, to dostaje zajoba i szaleje tak jak dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nic nie wspominałam o pisaniu do redakcji. Ale mogę też napisać. Chociaż ja cię od razu pozwę do sądu. Nie będziesz nikogo obrażała bezkarnie. Przygotuj się na straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdego dotyczy bo jedna jest grubsza a inna chuda..... pfff:-) zgłaszam bo z kafe zrobiło się dno.Nawet normalnie z ludzmi nie mozna popisac bo zaraz zleci sie gimbaza i wyzywa albo cisnie debilne teksty. Kiedys bylo lepiej, większa kultura...ech dlatego bede zgłaszac tematy gdzie jest tyle wulgaryzmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na policje też z reszta mozna zgłosić, wystarczy podac adres strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03:15 - zgadzam się z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej ja ciebie nie wyzywam więc ty mnie tez nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj naprawde musisz miec mase kompleksow zalosna kobieto i co myslisz ze sądy się takimi gupotami zajmują:D?I gdzie tu widzisz obrazanie?Ze grube maja powodzenie tylko dlatego bo sa atwe nikt nie napisa ze wszystkie sa latwe,gdybym ja miala za takie pierdoly ludzi oddawac do sądu to chyba bym codziennie latala po sądach;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie do sadu tylko na policje. Z reszta juz nie raz odwiedzali takich jak ty co wyzywali innych na kafeterii....Jak ktos cie zgłosi to bedziesz miała problem. Min dlatego pousuwali połowę wpisów z bieszczadzkiego, bo zajeła sie tym policja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wytoczyć ci proces o zniesławienie i będziesz bekać finansowo. To właśnie cię czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zrozum wreszcie kretynko, że są tutaj co najmniej 2 osoby które próbują cię doprowadzić do porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tyle razy na ulicy zwyzywali ze te docinki mnie nie oburzają spaslam się dlatego inni maja prawo mnie wyzywac.a ta ksiezniczka to chce na policję zgosic nie mogę:D Moze troche dystansu do siebie zamiast latac po Policji o takie pierdoly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03;25 własnie o to mi chodziło, widac ze to ktos młody nie znający sie jeszcze na niczym. ps nie jestem gruba ale denerwuja mnie twoje wpisy z reszta wpisy grubych ktore obrazaja chude tez sa denerwujace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proces:D?Nie no przeciez grozby nie sa kierowane do konkretnej osoby co inne gdyby ktos podal imie nazwisko i by ta osobe obrazal,sad naprawde ma inne rzeczy do roboty a Tobie radze wiecej dystansu do siebie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłaś dzisiaj kilka wątków, w których obrażasz okreslone osoby. Wszystko zaczęło się od ciebie. Nikt ci nic nie zrobił. Sprawa jak najbardziej nadaje się do sądu, a mój prawnik na pewno sobie z tobą poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nie broń sie bo twój zaczernoiny nick tez znajda po numerze IP.... Na bieszczadzkim niektórzy też wyzywali tylko nicki, a po dupie i tak dostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×