Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety ktore nie sa szczuple a maja powodzenie

Polecane posty

Gość gość
Ale z tym musi Prokurator wystapic zeby redakcja udostępnila Ip.A wiecie jak to w Polsce ciezsze sprawy sa masowo umarzane a co dopiero....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Temat będzie i problem dla ciebie będzie, bo ja go skopiowałam, Wyremontujesz jakiś dom dziecka za swój śmierdzący szmal zarobiony na prostytucji. Śmierdzący szmal ci pachnie psycholko? :D idź do pracy i sama wyremontuj dom dziecka za SWOJE. Czemu tego nie zrobisz? :D od czyjegoś szmalu to się odpierdol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka chora....jeszcze bedzie chciala pieniadze wyudzic i udaje szczupla moralna taaaak bo Poichja sue bardzo przejmnie tym tematem poza tu wiecej osob sie wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest demokracja a Policja wszystko dzis umarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość że sprzedajesz swoje ciało co jest obrzydliwe, to jeszcze śmiesz pomawiać o to innych i myslisz że będziesz bezkarna? To sie skonczy dla ciebie bardzo źle. Idź wreszcie do uczciwej pracy zamiast kupczyć swoim ciałem. I każda twoja obelga zostanie użyta przeciwko tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo tu nikt nic nie pisal o prostytucji tylko ze raczka jednej grubasce wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jedna napisala ze placi facetom w zamian za seks, ja prld i gdzie tu widzisz sprzedawania się?Ja napisalam ze mi raczka wystarczy i co to jest karalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś obrzydliwa brrrr. Ja nie oczekuje pieniędzy od prostytutek jak jakiś alfons. Nie oceniaj tych dziewczyn bo sama nie jesteś lepsza. Idź do pracy i będziesz się rządzić swoją kasą, wyremontujesz dom dziecka, nie zrobiłabyś tego, bo tak naprawdę jesteś ohydnym człowiekiem, komuś byś zabrała za ciezką pracę i wzięła dla siebie za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona napisala ze placi facetom za seks,czyli nie jest prostytutką i nie sprzedaje sie tylko blaga facetow o seks za ktory ona placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JESTEM MILION RAZY LEPSZA, twoje sposoby zarobkowania są dla mnie nie do pomyslenia, wolałabym umrzeć niż się tak szmacić jak i będzie sprawiedliwie, jeśli za te wszystkie obelgi wpłącisz swoją brudną mamonę na jakiś cel charytatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za jakie obelgi?Kobieto orientujesz sie z kim Ty piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policja napewno sie tym bardzo przejmie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jestes milion razy lepsza macioro, bo placisz facetom za seks, i probujesz obrazac wszystkie szczupłe i zgrabne (chude też moga mieć duże cycki) dziewczyny nazywajac je prostytutkami? Lecz się. Wiesz co to znaczy prostytutka? Czy tak cie mama nauczyla mówic na milion razy lepsze, szczuplejsze, zgrabniejsze, ladniejsze, madrzejsze od siebie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenie? w czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slowo powodzenie ma rozne duzo znaczen?piszecie o zaliczaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor ma racje nie wiem w czym sie tak oburzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunac tego nie umiecie?ile moza zglaszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuncie ten temat ile mozma zglaszac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nikt tego nie usunie do chorely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×