Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety ktore nie sa szczuple a maja powodzenie

Polecane posty

Gość gość
doprowadzić? do porządku? Spać iść, jutro kasa w Biedronce czeka. Naoglądały się TV i sądów, za krzywy ryj i pierdoły nikt wam nie będzie wytyczał procesu ani wy waszym chudym "wrogom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkaterina
Do dziewczyny która pisze że jej docinki nie dotykają i można ją wyzywać. Nikt nie ma prawa tego robić nawet gdybyś była najpaskudniejsza osoba na swiecie. Jeśli Ty nie masz szacunku do siebie i pozwalasz innym na takie zachowanie to oni nie bedą mieli szacunku do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i widac że mało jeszce wiesz,:-)tylko ze ja jestem na tyle madrzejsza od ciebie ,ze nie napisałam nawet że jesteś głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupiaś jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam Cie za ta dziwe ale ja tu ani razu Cie zwyzywalam od grubasa czy chudzielca:)Tu wiecej osob jest,ale ci ktorzy odwiedzali te osoby to byy powazniejsze sprawy a nie takie wyzywanie rodem z przedszkola:DKazdy Policjant sie usmieje jak przeczyta tytul tematu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis pisze tylko tu z tymi lochami to nie ja:DKtoś sciągnąl pomysl ale ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubej policjantce nie będzie do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale który sąd się zajmuje takimi pierdoami oni nawet powazniejsze sprawy umarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku wyzwisk i obrażania mamy do czynienia z przestępstwem z art. 216 kk, a w przypadku groźby pobicia z art 190 kk. Z tym, że pierwsze jest ścigane z oskarżenia prywatnego, a drugie z publicznego- czyli zajmuje się nim prokurator. Należy powiadomić prokuraturę lub policję o przestępstwie z art. 190 kk. Natomiast co do czynu zniewżenia można skierować prywatny akt oskarżenia do sądu. W jednym i drugim przypadku wystarczą dowody w postaci świadków. Można powiadomić o przestępstwie gróźb i zanaczyć, że podczas tych gróźb kierowane były wyzwiska itp. W przypadku odmowy lub umorzenia postepowania można w termieni 14 dni podtrzymać oskarżenie jako prywatne z art. 216 kk, i równolegle odwołać się na odmowę lub umorznie postepowania w przedmiocie kierowania gróźb karalnych- wszytko zgodnie z pouczeniem. Warunkiem penalizacji jest to, aby groźba wzbudziła w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona. CYTATArt. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego. CYTATArt. 191. § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Jeżeli sprawca działa w sposób określony w § 1 w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. CYTATArt. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do rana tematu nie będzie juz to zglosilas na Policję?Kafe spi i zawsze nad ranem usuwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie nie wiem czy zgłaszać... A twoi rodzice mają tyle pieniędzy zeby zapłacic kare,odszkodowanie i koszty sądowe??? Bo jak nie to nie bede zgłaszac:-)Nie chce żeby musieli płacic za maloletnia córkę proponuje juz jej nie odpisywać.Zostawcie trola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za takie l nikt nikogo nie zamyka,halo tu jest Polska a nie Usa chodziaz nawet tam maja beke z takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko skoncz sie błaznic i ciagle pisac ze nic ci nie zrobią. Moj prawnik sie tym zajmie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauwaz ze tu więcej osób siedzi,do rana i tak tematu nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że bedzie skasowany to nie znaczy ze zniknie. Moderatorzy kafe beda musieli udostepnic temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem autorką ale do rana nie bedzie tematu nienawidzę grubasów a faceci ktorzy je wielbia to dla mnie psychole i co?Zamkna mnie za to?Mamy demokrację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i koniec! NIE KARMIC TROLLA niech autorka pisze sama do siebie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie wolność słowa. Grube jest aseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryskaaa1
I co mi prawnik zrobi?Wiesz ze prawnik musi miec zgode prokuratury zeby coś nas znalezli po numerach Ip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz pisałam ze nie jestem gruba ale szkoda mi tych co ich obrazasz autroko i nie bede z toba wchodzic w duskusje. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszamy Cie ze urazilismy cie nooo ludzie juz prawdy nie mozna napisac co ja na to poradze ze gardze grubymi kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szkoda Ci poprostu jestes utuczona i masz z tym kompleksy normalna osobe by to ani troche nie urazilo,zyjemy w demokratycznym kraju i zaden sad tego nie potraktuje na powaznie w jakim Ty swiecie żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem szczupła ale nigdy nie obraziłam grubszej osoby.Widocznie jestem o 100 razy madrzejsza od ciebie i teraz to juz naprawde żegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sad tylko policja...we kobieto sie doucz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi nie jest szkoda,takie same sa sobie winne.Policja olewa nawet grozby a co dopiero takie glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat będzie i problem dla ciebie będzie, bo ja go skopiowałam, Wyremontujesz jakiś dom dziecka za swój śmierdzący szmal zarobiony na prostytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o Misia1 jej chodzi:D;D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem jak mozna byc tak zakochanym w sobie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys byla szczupla to miala bys gdzie ten temat,skopiowalas ale na tych kopiach adresu Ip nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah gimbusiara. Kafeteria musi przekazac nrIP jak bedzie zgloszenie na policje:-) HAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×