Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety ktore nie sa szczuple a maja powodzenie

Polecane posty

Gość gość
Nie przesadzam ale tak jest,Biologia tak stworzyla faceta ze najpierw musi byc atrakcyjna zeby zwrocil na nia uwagi,predzej z desperacji ale to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem raczej z tych grubszych i by wam kopara opadła jakiego mam przystojnego faceta, wiem, ze zaraz bedziecie pieprzyc , ze klamie itd. Wygląd zewnętrzny to tylko polowa sukcesu, trzeba miec jeszcze to "coś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka7c7
Ja jestem puszysta - nie mam jakiś fałdek czy czegoś tylko troche więcej ciała i nigdy nie miałam problemów ze znalezieniem chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prowo ale fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydkich też nikt nie chce i pewnie temu siedzisz na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ja napisalam ze jestem brzydka?Dla facetow gruba=brzydka,wiec to ze mam wiecej ciala to juz i tak dodaje mnie to kryterium brzydkich ameryki nie odkryles.Bo jetescie latwe a wasi faceci traktuja was jak worki na sperme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie pisałem że ty jesteś brzydka tylko ze facet co ten temat zalozyl a ja lubie wieksze babki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie uwazam autore tematu za brzydala tylko szczerego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zalezy co znaczy dla niego gruba jak pani ma 120 kg to sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e no normalny facet woli szczupla ale jak ktos ma problemy z kobietami to co innego,wiadomo nie kazdy moze miec szczupla ja tez jestem gruba jak maciora i jak jakis pan sie mna zainteresuje to dla mnie cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz jak masz 120 kg to za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wahania wagi nie wiem ile teraz waze moge 60 albo 70 kg i jak jakis pan po 50 sie mna zainteresuje to jestem mega szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Kobiety ktore nie sa szczuple a maja powodzenie są poprostu latwe.<<< A Ty jesteś NIEDOROZWINIĘTYM, NAPALONYM PRAWICZKIEM :D :D :D. & Kobiety, które nie są szczupłe, a cieszą się powodzeniem u płci męskiej, są po prostu SOBĄ :) (w odróżnieniu od zakompleksionego debila - autora tego tematu :D). & Kobieta spełniona nie zastanawia się godzinami nad nowym pryszczem albo jednym kilogramem więcej :). Skupia się na odnajdowaniu w życiu, jego piękna i radości :). & Jest takie stare powiedzenie: "Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć" i pasuje do tego tematu doskonale :D. & Głupia kobieta, będąc nawet posiadaczką najwspanialszej na świecie urody, nigdy nie będzie się nią cieszyć. Zamiast pławić się w szczęściu, będzie ciągle zastanawiać się: co będzie, gdy uroda przeminie? & Kobieta mądra, ucieszy się, z każdego spotykającego ją w życiu szczęścia :D. Prędzej doceni starania mężczyzny :D, bardziej uraduje ją zaskakujący prezent :D lub szczery podziw :D. Jakoś tak się w życiu składa, że lepiej nam się żyje, z ludźmi umiejącymi, cieszyć się z życia, niż z zapatrzonymi w siebie marudami :D. Dlatego ciekawe życia, choć nie najpiękniejsze kobiety, bywają szczęśliwymi żonami, a przepiękne egoistki, dożywają swych dni w staropanieństwie (o przepraszam :D: w byciu wiecznym singlem :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no masz racje wazysz za duzo:/tylko raczka ci juz zostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ja nie jestem szczupla i jakos zdaję sobie z tego sprawę że zaden facet nigdy na mnie spojrzy jak na kobiete<<< Bo jesteś GŁUPIA i takiego spojrzenia nie zauważysz :D. Czasami, żeby coś dostrzec, trzeba... OTWORZYĆ OCZY :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow ten Misio :O Misio idz dalej wal konia pod modelkami XL I wyzej Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze cale zycie slysze docinki Misio1. nie znasz zycia to się zamknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie ktos prawde napisa Misiowi nie zna zycia udaje wiece dojrzalego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻonaiMatkalalala
misio1 ma rację. Jesteście jeszcze niedojrzałe (albo głupie) i nie znacie zycia. Nawet jeśli ktoś uważa, że jest piękny, a jacyś tam (grubi, łysi czy co tam jeszcze) jego zdaniem brzydsi, to jak musi mieć pusto w głowie, żeby zakładać taki temat i obrażać te osoby. Gusta są różne i o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj -ale wulgarna, durna wypowiedź. Ile w Was jest nienawiści, zgorzknienia i pogardy dla innych osób. To Wy jesteście brzydkie, bo macie zasyfione mózgi i dusze. Wiecznie rozżalone, bo nie mogą zrozumieć, dlaczego nikt fajny ich nie chce, a przecież są "taaakie ładne", a to nie one, tylko ich puszyste koleżanki mają fajnych facetów. No jakoś tak dziwnie się składa, że często te niby "brzydkie" i grube są z fajnymi facetami, a te "śliczne" i zgrabne, albo z jakimiś palantami, albo same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gdzie napisalam ze jestem ladna?wiem ze jestem brzydka ale w czym jestem gorsza od innych grubych brzydactw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻonaiMatkalalala
Wystarczy przeczytać pierwszy wpis, by wiedzieć kto założył ten temat :D Trzeba być naprawdę głupiutką i niedojrzałą osobą, by wchodzić na forum specjalnie po to, by wypisywać takie rzeczy o osobach, które naszym zdaniem nie są ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻonaiMatkalalala
Czyli jednak jesteś rozżalona, bo grube mają facetów, a Ty nie. Ale zamiast zrobić coś dla siebie, by mieć powodzenie, Ty wolisz przyjąć, że "grube to kurwy". W ten sposób to Ty faceta nie znajdziesz. A zwłaszcza fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w tym dziwnego ze sa kobiety na forum ktore przyznaja sie ze sa grube i brzydkie i po co mialyby klamac ?Ja moge liczyc z moja tusza jedynie na zainteresowanie jakiegos duzo starszego zdesperowanego Pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>poczytaj sobie jego wczesniejsze wpisy i jak wyzywa kobiety ktore sie odchudzaja<<< Może ZACYTUJ, zamiast jak zawsze kłamać prosto w oczy :D :D :D. x To robi się kombinacją klawiszy Ctrl+C i Ctrl+V, jakbyś tej tajemnej wiedzy :D, również nie posiadł :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda paskuda
A ja jestem chuda i mega brzydka dlatego od zawsze jak chcę być przeruchana to muszę facetowi płacic albo robić laskę na kolanach. Wiem że się kuuurwię, ale bez tego nie zaznałabym seksu. Dodam że włosy mam ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuda paskuda a ja gruba i brzydka jak gówno,ty przynajmniej masz fajne cialko ja tez bym musiala placic facetom zeby z taka maciorom się przespal jak ja tylko ze ja mam niskie libido i mi rączka wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps.albo bym musiala laske robic jakiemus facetowi robic zaden facet nigdy nie spojrzy na mnie jak na kobiete chyba ze schudne i zmienie ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie pruj brzydka porzucona po raz kolejny śmierdząca kostucho. Ta frustracja co cię dławi wynika z zazdrości wobec innych kobiet bo ciebie żaden facet nie chce, nawet jak mu dopłacasz. Przez to się jeszcze bardziej katujesz i jeszcze bardziej qrwisz, dzięki czemu jesteś jeszcze brzydsza i bardziej odpychająca i tak sie spirala nakręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×