Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

poszukujący88

Czy możliwe jest znalezienie takiej dziewczyny

Polecane posty

Gość gość
i po co znów przylazłeś? teraz szukasz chłopaka? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanieona_
Ja chyba pasuje pod ten opis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanieona_
śląskie, a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozebycmoze
ja:) jestem z lubelskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to nie wiem co jest złego w wyjściu na imprezę z przyjaciółmi itp. widzę kontroler, chcący sobie kogoś podporządkować ... w życiu bym z kimś takim nie była, życze nudnej jak flaki z olejem dziewczyny bez własnego życia i ambicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle odebrałaś to co napisałem. Nie jestem żadnym kontrolerem. Chodzi mi o znalezienie dziewczyny, która miałaby takie same upodobania jak ja. Tylko ktoś taki mnie najlepiej zrozumie i nie będzie mu przeszkadzało moje zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja taka jestem ale co z tego,i tak mam takie wady,że byś mnie nie chciał :P ale spoko,widze,że temat założony w moje urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdzie konkretnie? Macie jakieś pomysły? Przecież nie wejdę na portal randkowy i nie napiszę, że szukam dziewczyny z takimi cechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja taka jestem i tylko takich lubię ,ale nie ta kategoria wiekowa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dodam do dziewczyny sporo wyżej, introwertycy mają bogate życie wewnętrzne i nie są nudni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ze ten opis do mnie pasuje. :) Swojego męża poznałam przez internet jeśli Cię to pocieszy w poszukiwaniu.... nie pije, nie imprezuje, mam mało znajomych. Uwielbiam spacery,cenie sobie spokoj.Z wyglądu jestem normalna o ile to co przyjmujesz za normę dla mnie też nią jest. Tu siedzi dużo normalnych kobiet, tak mi sie zdaje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojna osoba która nie pije i nie imprezuje może mieć ambicje, nie być nudna... Nie widzę związku?? Chyba ze nudę mierzy się ilością drinków jakie sobie dawkujesz i wianuszka znajomych, których jak potrzeba do wyższego celu niż impreza nagle tracą na wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie go poznałaś? I czym charakteryzują się takie dziewczyny? Mają jakie cechy szczególne, po których można poznać, że trafiłem na taką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hax
PAni z Lubelskiego jest?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×