Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wypad na EPICKIE swingers party ;)

Polecane posty

Gość gość

Hej. To pytanie kierujemy tylko do osób które mają już jakiekolwiek doświadczenia w klimatach swingers i są pewne swoich decyzji. Razem z grupką znajomych planujemy pod koniec wakacji wizyte w jakimś zagranicznym klubie swingers i zaliczeniu imprezy typu massive orgy. Chcemy by impreza była punktem finałowym a cała wyprawa ciekawą przygodą. Nie wiemy jeszcze gdzie...Czechy jak na razie są naszym liderem. Jesteśmy realni,przyjaźni,zdrowi i na maksa otwarci. Zastanawiamy się czy są jeszcze jakieś osoby które chciałby się zabrać? Z wiadomych powodów mówimy o parach lub kobietach.Faceci tylko z polecenia lub tacy którzy zaciekawią sceptycznie nastawione do singli gremium co nie będzie łatwe ;)Z racji na to żeby nie psuć sobie wzajemnie zabawy gorąco prosimy o przemyślane odzewy.Oczywiście kazdy odpowiada sam za siebie ale jeżeli ktoś chce kombinować i ściemniać niech się liczy z wysiadką na autostradzie ;) Troszke o nas... 6 osób w tym dwa malzenstwa z Paniami Bi i dwoje singli. Przekrój wieku od 20 do 46 Znamy się dobrze i lubimy się również poza łóżkiem ;) Każdy lubi co innego więc dla kazdego cos dobrego :D kilka słów o sobie i kontakt zostawiajcie pod postem. Nie ukrywamy ze to tylko wybadanie terenu i jezeli będą odzewy to bardzie sprecyzujemy propozycje :) jezeli macie konta na zbiorniku.com zostawiajcie loginy Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze przed pierwszym rozczarowanym hejterów i tych którzy by chcieli ale nie mogą... I tak mamy w d***e wasze frustracje. A co do ludzi o innych poglądach... Znamy wasze zdanie i szanujemy ale darujcie pisanie pod tym tematem. Żyjcie i dajcie żyć innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choroba XXI wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oczywiście pierwszy który się nie może powstrzymać...? Co tak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sodoma i gomora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spróbuj znaleźć tam osoby z którymi byś pojechał... Temat umieszczony w odpowiednim dziale wie przestańcie się ciskac... Poza tym zaznaczone że to "badanie" Moja Polska taka piękna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tam poznałam kilka fajnych osób. Ale wiem że kobiecie łatwiej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie drażni ignorancja ludzi i kompletny brak tolerancji dla wszystkiego co obce i niestandardowe.Zanim wyrobiłam sobie opinie o swingowaniu zebrałam troszkę wiarygodnych informacji i wiem że to nie dla mnie...Nie kręci mnie to ale częściowo rozumiem ich sposób bycia.W każdym bądź razie nie jest to choroba a chyba ta znienawidzona w naszym kraju zachodnia swoboda coraz wyraźniej daje o sobie znać...Byle wszystko z głową i niech sobie mają swoje orgie :) Powodzenia i miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"6 osób w tym dwa malzenstwa z Paniami Bi i dwoje singli" Te single to tak na krzywy ryj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×