Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dla dziewczynki tyle pięknych imion a dla chłopców brzydactwa

Polecane posty

Gość gość
moja córa ma na drugie imie Janinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Co ty chcesz od Melanii, to ładne imię, prawie tak jak moje Scholastyka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma? ależ są - proszę: Maciej, Marek, Mateusz, Tymoteusz, Tymon, Michał, Dariusz (Darek), Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juliusz Tymoteusz Bruno Ignacy to sa wg mnie ladne imiona meskie i nie z czolowki nadawanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julkow i Ignasiow na peczki. I to tez sa wydziwiane imiona Normalne to: Adam, Arek, Artur, Adrian, Bartek, Darek, Karol, Kamil, Tomek, Michal, Przemek, Maciej, Damian, Dawid, Daniel, Pawel, Rafal, Robert, Jarek, Marek, Mateusz, Szymon, Marcin, Remigiusz, Radek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach nie ma czegos takiego jak wydziwione imie . Ludzie nadaja tak różnorodne imiona ze nie ma imion dziwnych. Moim zdaniem to fajne bo jest w tej kwestii jakas roznorodnosc a nie jak za mich czasow szoklnych tylko Magdy Kasie Michaly i Macki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melania i to 2 coś to jakaś porażka , jak nie wiesz co to jest MELA to podpytaj facetów .. A to 2 S coś tam to na miejscu dziecka bym zmienila imie i nazwisko i zmieniła miasto aby zacząć życie od nowa z dala od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kotka ma na imie Melania:D Nie wyobrazam sobie dziewczynce nadać takie imię.Przecież to straszne.W klasie mojej wnuczki dziewczynka ma na imie Melania.Nie chcę już pisać jak na nią wołają dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durna pindo nadaliśmy takie imię dziecku jakie chcieliśmy, nie chcieliśmy żadnej Zuzi ani Sruzi tylko właśnie Melanię :). A swoje "polskie" imiona swoich synków możesz sobie wsadzić ignorantko. P.s. Zamiast obrabiać mi tyłek na forum zajmij się lepiej swoimi dziećmi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, przynajmniej się dowiedzieliśmy, że cała rodzina śmieje się z naszego dziecka :). A Ty zastanów się, co mówią na Ciebie i Twoje dzieci za Twoimi plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melania to piękne imię,nie przejmuj sie tymi bzdurami które tu wypisują,to własnie na kafe siedzi PRAWIE sama patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czy nie umiecie kulturalnie rozmawiac. To ze komus nie podoba sie jakies imie nie znaczy ze trzeba to komentować z ogromna iloscia epitetow. Wysmiewanie imion to w duzej mierze wina rodzicow. Dla dziecka nie ma imion dziwnych czy smiesznych , akceptuja je i tyle. A potem słyszą komentarze rodzicow np na palcu zabaw czy w domu i zaczynaja wysmiewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi si podoba Rozalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc dzis 13.02 zgadzam sie.jak ma sie dzieci ktore zamiast mózgu maja sito to tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nawet nie kwestia ze dzieci maja sito. Tylko kazde dziecko powiela zachowania rodzica bo myśli ze to jest ok, rodzic na racje i tak i ono powinno postępowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda ze dzieciom jest obojętnie,w podstawówce wszyscy śmiali się z kazika,w ogóle w latach 80 tych "starodawne" imiona to był mega obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W latach osiemdziesiątych a dzis Antoni czy Franciszek sa na porządku dziennym . Nie mozna patrzec na nadawanie imion przez pryzmat przeszłości. Teraz nadaje sie rozne imiona od starodawnych po zaciagniete z i innych jezykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocxywiscie, ze istnieja wydziwiane imiona. Z jednej strony to imiona dobre dla dzidkow i babc (w tym kilka oklepanych na potege) Jak juz dajecie stare imiona to chociaz nadawajcie rozne a nie tylko z 5 meskich (Antki, Franki, Ignasie, Leosie, Jasie) i kilka dla dziewczynek (Hanki, Heleny, Zofie). A z drugiej strony to imiona amerykanskie przeksztalcone na polski: Brajan, Kewin, Miszel itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. To wg Ciebie jakie imiona sa wydziwoione i dlaczego? Co decyduje o wydziweniu imienia? Ile razy zostalo ono nadane czy kiedy pojawilo sie w jezyku polskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze Stanislaw czy Antonina niz Nicola czy Brajan.jeszcze rozumiem jak dziecko ma chociaz jednego rodzica nie polaka to moze dac i jessica zy nicol,ale taka kobieta co wyszla z pgr-u i ma Nicole czy dzesike jest smieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydziwione to te z poprzedniego posta. Czyli imiona dla starych ludzi. Oraz polsko-angielskie hybrydy. Normalne tez juz wymienialam w jednym z postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,a Igor to oklepane czy ,,patologiczne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wydziwione to te z poprzedniego posta. Czyli imiona dla starych ludzi. Oraz polsko-angielskie hybrydy. Normalne tez juz wymienialam w jednym z postow. xxx Kolejna "inteligentka". A co to imiona dla starych ludzi? Do sześćdziesiątki byli bezimienni, a potem nadano im "imię dla starych ludzi" :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale dlaczego dla starych ludzi? czlowiek szybko dosrasta i dluzej bedzie dorosłym niz dzieckiem. Wtedy to imie jest juz ok? Czyli wg twojego rozumowania czlowiek powinien z wiekiem zmienic imie na takie dla starych ludzi. Bez sensu. Po to sa zdrobnienia zeby do malucha wolac Stas a do starego Stanislaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imiona dla starych ludi hehe powiem ci ze ci co nosza imie stanislaw i sa po 80-tce tez byli kiedys mlodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia ma 80 lat i na imie ma monika druga babcia to Marta,wiectez to sa imiona dla starych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to mnie oswieciliscie. Dziekuje ze wszech miar. Nie wiedzialam, ze starzy kiedys byli mlodzi. Tylko kiedy oni byli mlodzi to te imiona byly normalne, oszechnie nadawane. I Henryk nikogo nie dziwil. Dzis dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanki babcia ma na imie Ola , czyli ja tez noszę imie dla starych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pusci i glupi ludzi krytykuja i nasmiewaja sie z ludzi tylko dlatego ze ma na imie Kazimierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie dziwi. Na placu zabaw spotkalam Janinke Jozia Jeremiasza Aniele o Jasiach Stasiach Haniach Frankach i wiele innych dzieci z imionami wg ciebie dla starych ludzi. To nie znaczy ze mi sie one podobaja ale sa i mi nie przeszkadzaja a juz napewno nie wysmiewami dzieci czy rodzicow z powodu nadanych imion. Takie mamy czasy ze jest duza roznorodnosc i to jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×