Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dla dziewczynki tyle pięknych imion a dla chłopców brzydactwa

Polecane posty

Gość gość
hehe,a mnie bawi własnie fakt że ci co wysmiewali kiedyś stare imiona bedac dziećmi,jak kazik,leon,andrzej dziś własnie tak nazywaja dzieci,bo to takie modne,snobistyczne,nazwe tak dziecko to chociaz mentalnie awansuje wyżej,totalna hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, roznorodnosc. Taka roznorodnosc ze kilka imiona na krzyz slychac. Gdzie podzialy sie wspolczesne normalne imiona? Arek, Darek, Marek, Michal, Artur, Przemek, Rafal, Robert itp. Jakos chyba Ci umknely w tej roznorodnosci przedwojennych imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede wymieniac wszystkich imion z placu zabaw . Mieszkam w duzym miescie i jest duza roznorodnosc imion. Oczywiście Kuba czy Julka pojawia sie dosc czesto ale jest tez wiele dzieci o innych imionach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka roznorodnosc jezeli komus podoba sie imie Franek to nie nazwie Rafal czy Michal tylko dlatego ze na osiedlu jest juz 5 Frankow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba mieszkasz na wiosce z trzema domami na krzyż jak wszystkie dzieci noszą to samo imię. Zawsze byla moda na jakies imie ale nie wszyscy je nosili tak kiedys bylo z Kasia czy Michalem ktorych mialam 4 w klasie. Ale to nie znaczy ze ludzie o innych imionach nie istnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ładne . Marcin Marcel Gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Bartka, juz dawno podobalo mi sie to imie, po czasie sie dowiedzialam, ze jest popularne... Choc w swoim otoczeniu widze czesciej imiona Adam, Antek, Leon... Gdyby syn mial miec brata, bylby chyba Radek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma na imię Leon i uważam je za piękne imię. Imie nadane po dziadku, który był cudownym człowiekiem, którego bardzo kochałam. Od zawsze wiedziałam, że jesli będe kiedyś miała synka, to bedzie nosił imie po dziadku. I tak też się stało. Akurat trafiło na czas, kiedy takie imiona wracają, ale dla mnie to nieważne. Dla autorki to imię jest brzydkie- rzecz gustu, a gust owej Pani mnie nie interesuje. Mnie się nie podoba wiele imion- i co z tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn to radek. Bardzo pasuje mu to imię. Na moim osiedlu duzo franków, szymkow, jasiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NudaWpracy
Ktoś wcześniej wspominał o Melanii, mi sie akurat Mela dużo bardziej podoba niż ta oklepana Julka. Dla chłopców moje ulubione imiona to Leon, Feliks, Gabrys a dla dziewczynki Elizka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NudaWpracy
A dużo jest imion zapomnianych teraz, ostatnio poznałam mała Agnieszkę i Andrzejka, imiona powszechnie znane ale u małych niespotykane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Mateusza i Piotrusia piękne imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma na imię Mateusz, bo to z hebrajskiego "dar od Boga" przecież... Przyznaję, że dla dziewczynek miałam większy wybór, ale to kwestia gustu jak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest pelno pieknych imion dla chlopca Bartosz Michał\Adam \Alan/Szymon/Tomasz/Mikołaj/Jakub/Damia/Dawid/ Kamil/ Kacper/ Filip/ Krzysiek/ Grzegorz/Paweł/Julian/Aleksander/Marcin/ Wojciech/ Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymoteusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×