Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madrusia

JESTEM OKROPNA MATKĄ, NIE SĄDZICIE?

Polecane posty

Gość gość
Tutaj nie masz prawa do wlasnego pogladu, tylko do osądu, jak urodziłaś to napewno jesteś grubą babą z obwisłym biustem i wiadrem między nogami. A jeszcze jak sie przyznasz ze cos robisz źle - biada Ci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może i krowie ale po przeróbce, al. nie jest bezpośrednio wyciasniete z jej wymion i podane dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Autorko masz racje. Tutaj same zjeby siedza. Ja karmilam MM ale nie wnikam jak karmila inna kobieta. kazdy wychowuje jak uwaza, ale zeby wyzywac ludzi z tego powodu bo karmi sie MM? Albo wyzywac bo moj maz nie zarabia 6-10tys? Chore psychiczne baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10/10 dla autorki, trzeba wszytsko traktować z przymrużeniem oka, również jej wypowiedź a tu znów wojna i kłotnie no i wyzwiska bo bez tego by się nie obeszło...małomiasteczkowe panienki musza się pokłocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, ale ktoś pisząc iż uważa karmienie mm z wyboru za egoizm ma prawo do własnego zdania. Nie pisze, że jest złą czy wyrodną matką, tylko akurat tą jedna postawę uważa za przejaw egoizmu. Poza tym karmiące butlą same często przyznają, ze karmią mm z lenistwa, wygody itd. więc trudno to inaczej nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne, że tak piszą. Mam porównanie i karmienie piersią to wielka wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×