Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie stac mnie na dziewczyne wiec chodze na prostytutki.

Polecane posty

Gość tujyj
'' oblesne typy'' buhahaha bo w waszych główkach są tylko te wasze godne waszego królewskiego tyłka samce alfa i obleśne typy :) i jednych i drugich jest możne po 5% w populacji tak samo jak realnie pięknych lasek może z 5% a cala reszta to zwykli przeciętniacy !!!1-fajni jako ludzie,wartościowi,dbający o siebie ale z jakimiś drobnymi wadami w urodzie względem superprzystojniakow ale nie mający szansy na związek z piękną laska z trudem spełniający warunki przeciętniar/brzydul i czemu taki facet ma nie spróbować jak to jest z piękną zanim nie wejdzie w stały związek z przeciętną /brzydka bo ta przeciętna/brzydka możne okazać się świetna nie jako kochanka ale jako partnerka (co jest bardzie prawdopodobne niż w stawiającej jedynie wymagania piękności) i możne być ta ostania ,a wiadomo ze zdradzanie to świństwo i w związku jest wykluczone-i wtedy takiemu facetowi co się ożeni z dziewczyna której wygania możne spełnić jeśli chce dotrzymać wierności całkowicie przepada możliwość spróbowania piękności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparambnvnbn
'' obrzydliwie ślinić i prawie g****ic kobiety na ulicy odrazajacymi oczkami to tym lepiej!!! '' a ja powiem ze zwykli faceci znają swoje miejsce w szeregu i nie oglądają się za pięknymi-ba są one tak nieosiągalne dla szaraka ze aż niewidzialne to zwykle kobieta wybrzydza i wymaga więcej niż sam daje i reprezentuje ps. znam kolesi z dużym powodzeniem,roochacy, tez żonatych,dzieciatych co chodzą na d***** dla rozrywki a i tak kobiety ich uwielbiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam b. atrakcyjną prostytutkę, która bierze tylko 120 zł za godzinę. Więc wasze teorie, że dziwka albo jest atrakcyjna i jest droga, albo ma przystępną cenę, ale jest pasztetem, biorą w łeb . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie kobiety sa bardziej podatne na tzw efekt halo facet przystojny ,bogaty ,pewny siebie ma z automatu dobry charakter choćby by był największym świnią i roochaczem na osiedlu a facet nieśmiały brzydki czy mniej zamożny ma przypisywane złe cechy charakteru dzięki temu zabiegowi kobiety mogą same sobie wmawiać ze są uduchowione i lecą na charakter itd. ktoś tu już pisał : ''związku z tym musicie kontestować jakiekolwiek zalety facetów których grzech polega na tym, że się wam nie podobają. że nie są dostatecznie wysocy, bogaci czy dominujący. przecież nie możecie przyznać, musicie sobie wmówić ze to wina charakteru itd. '' i wasze święte prawo ale już tak się nie idealizujcie ze jesteście takie szlachetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krishnapomarańcz
teraz już wszystko jasne, autor jest projektem i to słabym bo robi kopiuj -> wklej. ktoś zauważył że odpisał w którymś momencie to samo jawołamcie na 1 stronie i hopszklankępiwa na 3stronie mimo iż ta już do niego nie pisała. ubaw po paszki. zaczyna się od problem Twój i podobnych Tobie kobiet. dobry żart uśmiałam się ;) autor musi mieć ubaw z tych wszystkich żałosnych facetów którzy naprawdę tak myślą jak napisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam projekt po prostu irytuje ze kobiety tak myślą na tym forum nigdy nie było żadnych projektów tylko kobiety ignorują wypowiedzi niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wyraźnie zaznaczył ze cytuje idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie mentalnie też cię nie stać na dziewczynę. Bo mało która będzie chciała kur/wiarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krishnapomarańcza
wypraszam sobie nie jestem idiotką :P przecież nie będę aż tak dokładnie czytać wypocin kolesia z mikrofiut.em którego szuka z lupą :P aż tak mi nie jest szkoda czasu mimo bezsenności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak poziom umysłowy kobiet brak argumentów tylko pyskówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krishnapomarancza
przecież jak do tej pory tylko autor podobno facet uzywał pyskówki znaczy wyzywania od dzi... kur... etc. to sprowadziłam rozmowe na jego poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krishnapomarancza
i już nie bede pisac tu po co karmić trolla nabijać mu popularność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie autor wyzywa od k***w? Nigdzie nikt nikogo nie ograzal,ty jesteś jakaś mało rozgarnieta NBA umyśle :-) To ze porównuje kobiety czerpiące korzyści finansowe w związku do k****y/utrzymanki To jest stwierdzenie faktu A co prawda w oczy kole,noewolno nazywać zeczy po imieniu? To do roboty i biezciee się za facetów przynajmniej równych sobie Gość z 00.30 ,a my to ma,y akceptować wasza bujna przeszkód seksualną, większa najczęściej od nas,to ze np.fact musi się uczyć i rozwijać za młodu kiedy wy szalejecie skaccac z fiutka na fiutka byscie potem zostawiając eksom wszystko co najlepsze przyszły z lachy na gotowe,a my potem kamy znosić jak jakiś fagas chwali się przy piffku koledze jak to dymal na dziko twoją partnerkę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tfft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufufr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza opcja autorze, pare pln a mozna miec niezła dupę która zrobi wszystko bez narzekania ze boli ja głowa itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiet denerwuje chodzenie do dziwek bo stanowią konkrecje i boja się ze będą musiały wykazać i sokonczy się zadzieranie noska przez byle przeciętniare nic nie dającą od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jkbkh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×