Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GU

Poziom Bhcg

Polecane posty

Gość gość
Raczej nie przykro mi. Wartość beta nie jest najważniejsza ponieważ jej normy dla danego regionu ciąży mają bardzo duża rozpiętość. Najważniejszy jest jej przyrost po 48 g 66% i 114 % po 72 g. U ciebie przyrost jest znikomy.ciaza nie rozwija się prawidłowo . Twoja beta powinna już mieć powyżej 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w betę nie wierzę, nie raz przez nią płakałam raz dostałam wynik 2000 a ciąży nie było -pomyłka, a w ciąży w jeden dzień 790 a za 48h 21000!!! Czyli razy 26, czyli przyrost ogromny, już się bałam, że to zaśniad albo ZD, a było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyrost bety wyraźnie zwolnił. Między pierwszą a druga betą było ok 50% przyrostu w ciągu 48godz. Między druga a trzecią betą było ok 28% przyrostu w ciągu 72godz. Niestety ale dobrze to nie wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie tego typu przypadki, które zakończyły się happy endem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babymed.com, w zakładce tools. Można w Google wpisać bhcg calculator, wyskakuje już odpowiednie okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co kombinować. Pójdziesz do gina na wizytę to się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No myślę, że ja jestem tym przypadkiem właśnie. To ja od kalkulatora, jestem w 32 tygodniu. Badałam betę kilka razy, pierwsze dwa, przyrost potrójny w ciągu 48 godzin, a potem już mały. Dodam, że była to wczesna ciąża, więc zwalniać przyrost teoretycznie nie miał prawa. Potem rosło powoli, ale lekarz nie odbierał nadziei, kazał przyjść na usg, raz, drugi i wszystko rozwinęło się dobrze, przynajmniej na ile z badań można ustalić. Idż do lekarza, już powinno być ładnie widać serduszko, jeśli jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma przypadków, że zakończyło się dobrze. Ta ciąża się nie rozwinęła po prostu. Odczekasz trochę i możesz znowu próbować. Nie rób problemu tam gdzie go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu od kalkulatora skoro u ciebie był najpierw bardzo duży wzrost a potem słaby to mogło dojść najpierw do zagnieżdżenia dwóch zarodków a potem jeden obumarł (wówczas beta spada ale z racji że drugi pozostał to był sumarycznie niewielki wzrost).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mogło tak być, tylko, że potem badałam betę kilka razy na przestrzeni dwóch tygodni no i ten przyrost był słaby. Generalnie jestem po wielu poronieniach, więc ten monitoring był raczej dokładny Generalnie, wiadomo, że najlepiej, jak beta ładnie rośnie, ale takie gadanie, że definitywnie się nie udało jest niefajne. Tylko usg może to potwierdzić, ewentualnie spadek tej bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dlatego autorka musi po prostu czekać do kolejnego usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gu
Byłam u gin. Na początąku podejrzenie ciąży pozamacicznej, ale Usg wykluczyło tą opcję. Usg pokazało również prawidłowo rozwijającą się ciążę - 5 tydzień. W stosunku do poprzedniego USG, przyrost pęcherzyka i ciałko żółte. Za tydzień kolejna wizyta. Także ja mam jeszcze nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co gin ci powiedział o przyroście bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gu
Rozpoczela od obejrzenia wyników i powiedziała, że ciązą nie rozwija się prawidlowo. Że być może to ciąża pozamaciczna. Ale po zrobieniu USG, stwierdziła, że ciąża jest dobrze umiejscowiona i wygląda na zdrowo rozwijającą się ciąże 5 tygodnia. Od poprzedniego USG (tydzień temu) pęcherzy urusł i pojawiło się ciałko żółte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka była wielkość pęcherzyka wcześniej i teraz? No i czy wzrost wielkości był prawidłowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gu
W karcie nam wpisane za zeszły tydzień 3mm, powiedziała, że wzrost prawidłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pozostaje czekać na rozwój sytuacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, to ja 32 tydzień. Masz bardzo podobną sytuację. Widzisz, pisałam, że nie ma co tracić nadzieji . Jak dobrze pójdzie, to na następnym usg będzie już serduszko. Trzymam kciuki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gu
Dzięki, nie tracę. Byłam na konsultacji ou innego gina i usłyszałam to samo. Więc pojawiła się nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się, jak będziesz coś dalej wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak tam, autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gu
Jest serduszko! W poniedziałek kolejne usg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, byle do przodu. Cieszę się razem z Tobą:)odezwij się w poniedziałek koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gu
Napewno się odezwę... to usg mam pi w 100% potwierdzic w ktora to stronę idzie ... dziękuję za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co, przechodziłam dokładnie to samo w styczniu/lutym, do tego jeszcze miałam zapalenie płuc, antybiotyki itd. Już chciałabym mieć to dziecko po tej stronie i wiedzieć, że wszystko z nim dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gu
Napewno będzie dobrze... a kiedy spodziewasz się dzieciątka dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i widzisz. Dlatego nie ma sensu zbyt szybko pędzić do lekarza bo nic nie widać a potem tylko stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nika
Dziś skończyłam 33 tydzien, tak więc jeszcze 7 tygodni mi zostało. To moje trzecie dziecko:)podpiszę się może, żeby od innych gości się odróżnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gu
Super, życzę powodzenia! Ja właśnie czekam na usg i mam nadzieję, że u mnie będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×