Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GU

Poziom Bhcg

Polecane posty

Gość gość
Daj znać co tam po usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gu
U mnie niestety po wszystkim... serduszka już nie ma ;(. W środę Usg aby potwierdzić diagnozę i skierowanie do szpitala na zabieg;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gu
U mnie niestety po wszysykim... nie ma już serduszka... w środę usg aby potwierdzic diagnozę i skierowanie do szpitala na zabieg ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelisQa
Kurcze, szkoda, że wcześniej nie znalazłam tego tematu. Jestem przypadkiem którego szukałaś :) Mogłam Cię wtedy pocieszyć, ale cóż, już życie Cię pocieszyło :) Miałam przyrost po 48h 50kilka%, po kolejnych 48h przyrost 50%, więc przyrost malał. Brak zarodka na USG w 7!!!! tyg. ciąży, tylko za mały pęcherzyk. 2 lekarzy powiedziało mi wprost, że bardzo źle to wygląda i mam być przygotowana na to, że poronię. Po 1,5tyg. czekania (w tym czasie robiłam bety i miałam 3 razy USG) miałam mieć USG potwierdzające obumarcie zarodka lub puste jajo płodowe. Byłam przerażona tym, co usłyszę, a usłyszałam bijące serduszko :) Za 2 miesiące rodzę ten mój malejący przyrost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro słyszeć. A co się stało od twojego ostatniego wpisu dziś? Byłaś na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gu
Tak byłam na Usg dziś serduszka już nie było ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ci lekarz na to powiedział? To chyba najgorsze w tym wszystkim -od początku coś było nie tak, ale jednak pojawiła sie nadzieja a teraz runęło w gruzy. Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gu
Powiedział, że jest pewien swojej diagnozy,alr da mi skierowanie na kolejne Usg abym ja też była pewna. W srode kolejne usg i skierowanie do szpitala;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, kurczę, przykro mi bardzo, trzymałam kciuki za Ciebie od początku, ale to widocznie za mało:(( Wiesz, ja poroniłam kilka razy, miałam też zabiegi łyżeczkowania i chwile załamki, ale jakoś dałam radę. Jakby co, to się odzywaj. Nika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie za wolno. U mnie na początku był słaby przyrost a później spadek i nastąpiło poronienie (po drodze jeszcze "lekarze" błędnie zdiagnozowali u mnie ciążę pozamaciczną i chcieli usunąć zdrowy jajowód). Więcej na melisalis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franmal

Buyhaldolonlinewithoutprescription Keflex Antibiotic Side Effects Lower Price On Finasteride Camber Retin A No Script

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×