Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moulin123

Moja męcząca zazdrość

Polecane posty

no tak i juz na pierwszej stronie przyznalam komus racje, ze faktycznie najnormalnie porozmawiam z nia, jesli jakakolwiek sytuacja sie powtorzy a pozniej kazda osoba pokolei zaczela na mnie naskakiwac i wmawiac mi cos, co nie jest prawda jak juz pisalam, ona nie tylko zachowuje sie tak do mojego chlopaka, tylko do wszystkich naszych kolegow wiec co, ze wszystkimi sypia lub jest zakochana? Boze ludzie ogarnicie sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O co wam chodzi," XXX laska, tu każdy pisze oddzielnie. odnoś się do konkretnych postów, a nie walisz wszystkim per "wy" i w sumie nie wiadomo do kogo. XXX i co co ten raban? przecież sama napisałaś, że lepszej od ciebie nie znajdzie i łączy was miłość idealna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty sie ogarnij. Piszesz ze kobieta jest Angielka , on Anglik i masz pretensje ze ze soba rozmawiaja. Nie mozesz scierpiec ze faceci lubia jej towarzystwo i z nia spedzaja czas . Pewnie tez sie jej zwierzaja. Teraz z nia chcesz rozmawiac. O czym ? Ze nie ma byc mila dla ludzi i nie ma spedzac z facetami czasu bo tobie sie tak nie podoba. Najlepiej zeby byla nieszczesliwa bo ty tak chcesz. Puknij sie w ten swoj pusty leb. Ten facet powinien cie kopnac w dupe . Anglicy sa mili nigdy ich nie zrozumiesz. Oni sie lepiej dogadaja ze soba a ty daj im spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat niestety widzialam tu tylko z dwa czy trzy posty w ktorych nie bylo napisane ze ja to ta zla i ze chlopak mnie zdradza czy takie tam wiec 'wy' to do wiekszosci, czyli tych ktorzy dopisuja wlasna historie :) ale mniejsza juz na poczatku dostalam swoje odpowiedzi tak czy siak czasem jestes zazdrosna albo zla i potrzebujesz kogos zeby Ci wytlumaczyl to, co i tak wiesz po prostu sie chcialam wygadac bo mu truc nie chcialam o takie ze tak powiem gowno, a tu jeszcze dostalam po dupie :P az sie boje ze zaczne byc podejrzliwa ;) zamknijmy juz ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy sobie szczerze i otwarcie - topik nie jest o tym, ze jesteś zazdrosna. Topik jest o tym, jak wywalić z życia twojego faceta inne laski, żeby "lepszej już nie znalazł". Jeśli jest idiotą, to na to pójdzie i pozrywa wszystkie kontakty ze znajomymi kobietami. Jeżeli natomiast ma choć kroplę oleju we łbie, to kopnie cię w dupsko, aż się o księżyc obijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traszczka
Różnie bywa. Piszę tutaj z perspektywy kochanki. Niestety wdałam się w skomplikowaną relację z pewnym chłopakiem. Wiedziałam, że ma dziewczynę ale na początku jej wcale nie znałam. Poznanie tego chłopaka było jak grom z jasnego nieba, namiętność, pożądanie jakiego nigdy nie czułam, seks jakiego nigdy nie miałam, próbowanie nowych rzeczy. Zawsze byłam zdania że z dziewczyną mu się kiepsko układa, że ich związek idzie ku końcowi aż zupełnym przypadkiem znaleźliśmy się na jednej domówce. Oni para zakochana jak z obrazka, jedli sobie z dziubków po prostu, cmokanie, przytulanie, dwa gołąbeczki po prostu. Ludzie są dwulicowi niestety i mężczyźni i kobiety jak chcą potrafią bardzo dobrze grać. Postanowiłam wtedy zakończyć znajomość ale narazie nie mogę sobie z tym poradzić, tzn żeby definitywnie zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porozmawiasz z nia jezeli jakas sytaucja sie powtorzy?? ale jakby to mialo wygladac, ona np. spedza znowu wieczor z chlopakami, bo jest LUBIANA a ty jej powiesz "sorry X, jak mozesz byc tak bezczelnie fajna, ładna, wygadana, masz wiecej taka nie byc i od dzia ja ci mowie z ki spedzasz czas!" no smiech na sali, skreca sie oj skreca ale wystarczy przeczytac kilka twoich postow zeby wiedziec dlaczego ty nie jestes tak traktowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa posty czyli takie co Ci pasowaly. Powiedz sobie do lustra ze jestes glupia bo tak jest i nikt tu nic na to nie poradzi. Najpierw czepiasz sie Anglicy ze soba rozmawiaja potem piszesz ze ona Ci dobrze zyczyla ale tylko patrzysz gdzie jej swinie podlozyc. Jestes podla i ten facet powinien sie Ciebie pozbyc i to jak najszybciej. A czy Cie zdradza tego nie wisz. Nigdy tego do konca nie bedziesz wiedziala i nie opowiadaj tu glupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze co? Nie mam pretensji o to ze on rozmawia z kimkolwiek czy ze ona rozmawia z kimkolwiek. ONA TEZ JEST MOJA BARDZO DOBRA KOLEZANKA! I jak ja pisze, ze to ona sie przyczepila chlopakow, to Ty piszesz ze to oni jej, gdzie tu jest jakiekolwiek polaczenie w tym co piszesz a w tym co ja pisze? Przeciez to jest moje zycie wiec wiem co sie w nim dzieje, jakim cudem mozesz wiedziec lepiej?? Naprawde, po prostu wow... Az przykro ze tacy ludzie sa na tym forum. Ja tu napisalam post, ludzie na mnie naskakuja wiec wiadomo ze bede probowala sie bronic prawda? Zamiast pomoc to tylko potraficie krytykowac i cos niszczyc. Nigdy bym nie chciala zeby mojej/naszej przyjaciolce sie cos zlego stalo a na pewno zeby ktos ja znielubil? haha Daj juz spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie jestes zazdrosna tylko zawistna. Ten facet jak ma jaja to Cie powinien kopnac i to jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, to ona sie do nich przyczepila :D Jacy oni biedni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nigdy bym nie chciala zeby mojej/naszej przyjaciolce sie cos zlego stalo a na pewno zeby ktos ja znielubil? haha Daj juz spokoj " Alez ty jestes zaklamana. Ten facet to jakis niedorozwoj ze do tej pory nie zakumal. Przeciez to widac na odleglosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zamiast pomoc to tylko potraficie krytykowac i cos niszczyc." X To idź się popłakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko, znałam taka laske jak Ty!! A ja byłam na miejscu Twojej koleżanki, byliśmy zgrana grupa zanim sie pojawila, Nienormalna kobieta. Też udawala moja koleżankę- bo ty moulin, udajesz jej przyjaciolke. A za plecami saczyła mojemu kumplowi jad. Ja tez jestem chłopczyca, od zawsze mialam wiecej kumpli. Jesli oni mieli normalne dziewczyny to było spoko, Ale jak przpałętała sie właśnie taka pokroju autorki to wypisz wymaluj to samo! Tez niby sie przyczepialam do chłopakow, a to była bzdura- sami mnie ciągneli na piwo. Całe szczescie kumpel przejrzał na oczy, I wiesz co? Twojemu facetowi też tego życzę. Bo dla mnie jestes zazdrosna, ale nie o chłopaka, ale o to co soba reprezentuje ta dziewczyna, o to, że kumple ją lubią, słuchają, moze się im wypłakać w rękaw. Albo zmień podejście, zaufaj chłopakowi, albo ich zostaw bo nie dorosłaś do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No akurat widze ze ten caly temat za daleko zabrnal. Gdybym chciala, zeby nie mial kolezanek to bym sie czepiala o kolezanki wszystkie prawda? Naprawde, powiem wam szczerze ze moze i z tych postow tak to wywnioskowaliscie, ale naprawde nie jest tak jak to wyglada. Przeczytajcie sobie pierwszy post jaki tu dalam i na tym zakonczymy. Nie jestem typem kobiety ktora usidla swojego chlopaka, nie jestem podejrzliwa ani nie czepiam sie o nic, on uwaza ze w lepszym zwiazku nie byl i jesli tak uwaza to tylko to sie dla mnie liczy. Naprawde. Wy myslicie ze jego 'przyjaciolka' to ze jakas przyjaciolka z ktora ma niewiadomo jaki kontakt. Tak nie jest. Oni nie spedzaja razem czasu sam na sam ani nic. A to, ze ona tam spedza z chlopakami czas sama to bylo wytlumaczenie do tego, dlaczego maja wiecej tematow do obgadania. Probowalam wam powiedziec, ze ja na wszystko mam wytlumaczenie BO JA WIEM, ZE NIE POWINNAM MIEC POWOD DO ZAZDROSCI. Ale jestem tak tyci zazdrosna, bo jestem. Ale ze nigdy zazdrosna nie bylam to to mnie meczy a jemu tego nie powiem bo nie chce robic z tego awantur. Jaki z tego wniosek? Ze nie robie mu wymowek ani nic, to tylko moj taki maly problemik z ktorym sama chcialam sie uporac i skonczylam na kafeterii gdzie dostalam wycisk za to, za co nawet nie napisalam... Nie piszcie ze powinien mnie zostawic bo naprawde jestesmy w bardzo dobrym i zdrowym zwiazku. Nigdy w zyciu o nic nie bylyscie chociaz troszke zazdrosne? Nie mowie tu o chorej zazdrosci tylko takiej zdrowej. Ja nie chce sie nikogo pozbywac ani nic, ale tez nie moge nic poradzic na to co czuje wiec na poczatku sie pytalam, co zrobic zeby sie tak nie czuc. Widze ze pod koniec tutaj ludzie komentuja bez przeczytania wszystich wiadomosci, bo juz pisalam, ze nawet jakbym z nia porozmawiala to normalnie milo, na luzie. Plus tez nie udalo jej sie z jednym facetem bo uwazal ze ona spedza za duzo czasu z chlopakami i byl zazdrosny bo im wiecej uwagi poswiecala niz mu. Wiem, ze nie mam powodow do zazdrosci ale po prostu nie moge nic na to poradzic. Moglabym tez ciagle spedzac czas z nimi wszystkimi ale wiem, ze jak chca sami to sami. W sensie, faceci. Kazdy jest w zwiazku, chca przeciez posiedziec sami wiec to zrozumiale. I dlatego dziwne dla mnie jest ze ona tego nie rozumie no ale nic :) Piszcie nadal, ze jestem zla i facet powinien mnie rzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez ty jestes zawistna o te kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni gosc i wszyscy inni... Przeciez ja mojemu chlopakowi ani jednego zlego slowa na nasza przyjaciolke nie powiedzialam. NIC A NIC on o niczym nie wie i sie nie dowie bo tez nie chce stawiac go w jakiejs glupiej sytuacji gdzie pomysli ze ma wybierac bo tak przeciez nie chce i nigdy tego tu nie napisalam, naprawde, czytajcie wszystko a nie tylko wybrane zdania z kontekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie tylko jestes zaklamana ale i obludna przed chlopakiem. Udajesz ze te przyjaciolke lubisz a naprawde patrzysz gdzie jej szpile wsadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co chcesz sie od niej dowiedziec: jak to robi ze Twoj chlopak ma z nia kontakt czy co o Tobie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAPISALAM NA POCZATKU ZE JEST MI PRZYKRO ZE SIE DOBRZE DOGADUJA, NIGDY NIE NAPISALAM, ZE JEJ NIENAWIDZE! jezu i ja nic od niej sie nie chce dowiedziec???? wow, prawde mowiac to na poczatku nawet napisalam, ze nie chce z nia gadac, nic nie umiecie czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahahaha Jesli ten facet ma jaja to powinien wiac od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slusznie. najlepiej zeby sie nie dogadywal z nikim nie mial zadnych znajomych i z nikim nie mogl gadac. Ten facet musi byc debil bez jaj ze z toba jest.Brzydki czy niedorowiniety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie teraz jest ten twój facet? może znowu gada z przyjaciółeczką a ty siedzisz jak ten młotek przed kompem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko piszesz ze jak sie "sprawa powtorzy" to z nia pogadasz. Ale jaka sprawa. Ze beda razem gadac czy ze sie spotkaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko przeczytałam cały topik i myślę, że problem masz ty, a nie ta dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak możę zarzuty co do tego ze chłopak cię zdradza, może faktycznie są bezpodstawne, ale moim zdaniem, to ty masz problem z tą przyjaciółką, bo piszesz , ze przeszkadza ci żę otacza ją wianuszek mężczyzn, myśle że ty po prostu czujesz się zagrożona jej osobą.. i nie tylko w kwestii twojego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeśli faceci ją adorują i lubia jje towarzystwo ... co z tego? najgorsze jest to jaki masz stosunek do niej, jeśli jesteś taka fair, to powiedz jej wprost co myślisz, pewnie tego nie zrobisz, bo wtedy wyjdzie przed nim i przed nią jakim jesteś k***iszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przywiaz go do kaloryfera żeby się nigdzie nie ruszał bo nie daj boże znajdzie lepszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×