Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem samotną matką, czemu wszyscy myślą że spałam nie wiadomo z kim?

Polecane posty

Gość gość
Wstrętni, mali, podli ludzie PO PROSTU SĄ i trzeba po prostu starać się jakoś zdystansować do ich złośliwości. Sama miałam taka koleżankę -młoda dziewczyna 26 lat, która została sama z małą córeczka bo mąż zginął w wypadku. A, ze była ładna, wesoła (przynajmniej pozornie, na przekór wszystkiemu, chociaż w domowym zaciszu wylewała morze łez) to znalazla sie taka sucz (właśnie w pracy), która za jej plecami opowiadała, ze moja znajoma jest lafirynda ktora....NOSI OBRACZKE NA LEWEJ RECE ABY KUSIC FACETOW... TA WSTRETNA ZOLZA ROBILA TO ZWYCZAJNIE Z ZAZDROSCI (sama wygladala jak kobieta-potwor i miala odpychajace , pesymistyczne usposobienie w zwiazku z czym nikt jej nie adorowal w przeciwienstwie do mojej kolezanki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie plotkary potrafią skutecznie zniszczyć życie... w moim przypadku dziewczyna może nie zniszczyła mi życia ale też skutecznie zniechęciła... dostałam pierwszą "wymarzoną" pracę- po jakimś czasie okazało się jednak że nie jest tak różowo- jednak potem przyszła ona- ładna, naprawdę atrakcyjna, dobrze ubrana (dolcze srolcze:) i się zaczęło.... skłóciła cały zespół, ja natomiast zrezygnowałam po tym jak dowiedziałam się, że dostała umowę na moje stanowisko. Dodam, że miała zero umiejętności i była samotną matką która lubiła kłócić się z ojcem swego dziecka przez tel. Niech ktoś mi to wyjaśni jak ona dostała tę umowę, bo do dzisiaj nie mogę tego pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cóż ja Ci mogę doradzić? Każdy czlowiek jest inny i co innego na niego działa. Na pewno nie warto mieć na oczach różowych okularów i słuchać bliskich, ale rozsądnie, oni też mogą nie mieć racji i np. nie lubić naszego partnera. W mojej ocenie kobieta winna być samodzielna finansowo, wtedy po pierwsze mąż ją bardziej szanuje, bo wie że sobie bez niego poradzi, a po drugie gdy dojdzie do rozwodu nie zostanie z niczym. Nie ma recepty na udane małżeństwo, nawet ogromna milość może się kiedyś skończyć. Ludzie potrafią zmienić się po dwudziestu kilku latach i to są tragedie, gdy dotyczą kobiet będących gospodyniami domowymi bo mężowie nie chcą płacić alimentów i zaczyna się wojna. Trzeba kochać i być kochanym, ale pamiętać o zabezpieczeniu swoich interesów i nie być zbyt butnym, bo życie jest przewrotne. Z drugiej strony bywają gorsze rzeczy niż rozwód, który czasem bywa wybawieniem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to nowa praca,jak sama mówisz wiec nikt Cię nie zna i snują swoje teorie,zazwyczaj te najprostsze.Daj sobie czas,poznacie się lepiej w pracy,napewno z czasem sama coś nie coś napomkniesz w rozmowie i wszystko się wyjaśni.Bez omawiania szczegółów bo jak sama mówisz są bardzo bolesne.Tak na marginesie mój wielki szacunek-to naprawdę ogromne wyzwanie wychowywać dziecko w takich okolicznościach.Niby każde samotne matki mają tę samą trudność -same wychowują,ale każda historia jest inna z innego powodu.A pamietaj Twój powód jest inny godny pochwały a nie wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczą Ci, że sobie tak świetnie radzisz będąc sama i wymyślają teorie. Nie przejmuj się takimi płytkimi ludźmi. Przez Polaków bardzo często przemawia zazdrość, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś samodzielną kobietą, która podjęła decyzję o przeprowadzce do nowego miejsca. Dostałaś propozycję zawodową, bo jesteś dobra- byle kto nie dostaje takich propozycji. Radzisz sobie w trudnej sytuacji. Jesteś super, Kobieto! Olej te durne baby, jeżlei uznasz za stosowne, to opowiedz im swoją historię, ale ja starałabym sie nikomu z niczego nie tłumaczyć, z czasem samo wyjdzie i będzie im głupio. A co do tego, ze ktoś Cię podejrzewa o spanie z kim popadnie z tego powodu, ze samotnie wychowujesz dziecko- to wybacz, jakoś mało to prawdopodobne. Czy nie jest tak, że masz obniżony nastrój (uzasadnione) i sobie to wmawiasz? Masa dzieci wychowywana jest przez smaotne mamy, bo co trzecie małżeństwo w Polsce się rozpada. Znam samotne mamy, ale nigdy nie zauważyłam, zeby ktoś je w jakikolwiek sposób dyskryminował albo oceniał. Trzymaj się, życzę Ci z całego serca spotkania miłego faceta i ułożenia sobie fajnego życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce powiedziec ze 32 lata temu urodzila sie moja kolezanka z klasy. jej matka zaszla w ciaze jak narzeczony byl na przepustce z wojska, mieli sie pobrac jak wroci, niestety zginął postrzelenie czy coś tam.to bylo 32 lata. wśród rowiesników i sąsiadów panowała zlosliwa plotka, ze to dziecko panieńskie, a ojciec zwiał. strasznie obgadywali i matke i corke. w efekcie dziewczyna stala sie tak zlosliwa i robila każdemu świnstwa, dlaczego? bo kazdy byl dla niej swinią. po wielu latach dowiedzialam sie o tym, jak to jej tata cieszyl sie z ciązy i gadal ze chce corke. niestety zginal gdy narzeczona byla w 7miesiacu ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanieńka ludzie są głupi!!! ich poglądy to archeotypy przyjęte z innych wieków! dla nich poglądy od setek dziejów nie uległy zmianie i nie idą z duchem czasu (kobieta, mąż i potem dziecko, matka ma się zajmować domem i dziećmi oraz usługiwać mężusiowi... - koszmar) NIE PRZEJMUJ SIĘ!!! IDZ Z DUCHEM CZASU I POWIEDZ SOBIE JESTEM COOL JAK CI COŚ POWIEDZĄ - TO ODPOWIEDZ SINGIELKA, A CO NIUE ZNASZ SIĘ NA MODZIE? SZKODA POCZYTAJ A NIE ŻYJ W ŚREDNIOWIECZU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli prowo, wdowy wiedzą że są wdowami, otoczenie ich również to wie, nie produkowałaby się pisząc o sobie samotna matka... to przygłup a nie wdowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość definicja samotnej matki
to dla przygłupów co nie wiedzą co to samotna matka - to nie tylko panna z dzieckiem ciemnogrodzie durny Według ustawy o świadczeniach rodzinnych samotny rodzic to "panna, kawaler, wdowa, wdowiec, osoba pozostająca w separacji orzeczonej prawomocnym wyrokiem sądu, osoba rozwiedziona, chyba że wychowuje wspólnie co najmniej jedno dziecko z jego rodzicem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotko swoimi definicjami tylko potwierdzasz że to prowo i jesteś przygłupem, powtórzę, wdowa i jej otoczenie dobrze wiedzą że jest wdową, a nie krtynko samotną matką z ustawy o świadczeniach, życie to nie definicje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilda i kropka
Bardzo ci współczuję, ale ja też stanęłabym na środku i powiedziała wszystkim, ale jak nie masz odwagi to "wypłacz się" jakiejś koleżance z pracy (która na pewno nie utrzyma jezyka za zębami) i takim sposobem wszyscy dowiedzą się że twój mąż nie żyje a nie że się puściłas nie wiadomo z kim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Idiotko swoimi definicjami tylko potwierdzasz że to prowo i jesteś przygłupem, powtórzę, wdowa i jej otoczenie dobrze wiedzą że jest wdową, a nie krtynko samotną matką z ustawy o świadczeniach, życie to nie definicje smiech.gif x może sam/a jesteś idiotą. Autorka się tu nie udziela od wczoraj bo załatwiła sprawę a ty głupio podbijasz temat ktróry uważasz za prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, dlaczego autorko wścibskiej sąsiadce nie powiedziałaś" mąż zmarł, prosze pani". Naprawdę nie rozumiem. Chcesz go wymazać z życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc samotnych matek to panny z dzieckiem co sa puszczalskie alebo te co maja dziecko z zonatym. Podziekuj innym kobietom za to jak sie prowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są nienormalni... Musiałabyś każdemu z osobna opowiadać swoje życie... A g.... ich to obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję, myślę że gdy w pracy dowiedzą się co Cię spotkało to będzie im głupio chociaż różnie u ludzi bywa.. Gadają głupoty bo nie wiedzą ale gdy się dowiedzą i chodź przez chwilę pomyślą jak się czujesz również będą ci współczuć. mam wielką nadzieje że w końcu potrzebujesz się lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafetrii załatwiła sprawę, nie ma buzi czy odwagi powiedzieć komuś kto ją posądza o puszczalstwo że jej mąż umarł, a ma odwagę jęczeć na kafe? Kto kur/wa podbija temat, ja? Ogarnij się babo bo sama jesteś idiotką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj ordynusko wypowiedzi autorki - powiedziała w pracy, że jest wdową i załatwiła temat, nie wypowiada się od dwóch dni, a Ty ewidentnie podbijasz temat, który jest nieaktualny tymi swoimi wypocinami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa87
Hej dziewczyny! Znalazłam super stronę gdzie podobno można wygrać kartę podarunkową do Rossmanna :D Już się zgłosiłam i przyszedł mi sms że weryfikują i zaraz przyjdzie potwierdzenie chyba :P Macie link: http://konkursy-w-sieci.strefa.pl/karta_podarunkowa_rossmann.html . Jak wygram i mi przyjdzie to wyslę wam zdjęcia i napisze co sobie za nią kupiłam. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszne, przeraziło mnie też to, że rodzice mieli wypadek jadąc na twój ślub, no masakra, nawet nie potrafię znaleźć odpowiednich słów, bo takich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to załóż sobie obrączkę na lewą dłoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
was naprawdę obchodzi co gadają tępe głupie pi...zdy zazwyczaj zazdrosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego przejmujesz sie ludzmi?? Ja juz dawno przestałam....Niszczysz sobie przez to zdrowie. TY sama powinnas znac swoja godność a inni powinni Ci zazdroscic ze dajesz sobie rade sama z dzieckiem ze trzymasz sie i masz czas o siebie zadbac zrobic cos dla siebie! Ja mam 20 lat i mam roczna coreczke- nie nie spałam z kazdym a tylko z jej tata którego kochałam ale okazał sie duzym dzieckiem i go zostawiłam. Teraz pracuje, sama utzrymuje siebie i dziecko na poczatku bardzo przejmowałam sie opinia ludzi,ale przestałam.....zyjemy dla siebie nie dla innych!! musisz byc silna kobieta dla swojego dziecka i siebie!! ;) Olac zawistnych ludzi o ich glupie poglady...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 20 lat i mam roczna coreczke- nie nie spałam z kazdym a tylko z jej tata którego kochałam ale okazał sie duzym dzieckiem i go zostawiłam. xxx Skrzywdziłaś dziecko - tak to jest, jak małolaty biora się za seksk nie mysląc o konsekwencjach. zaraz zaczną się piojawiac coraz to nowi tatusiowie, a córeczka życie dorosłe ułozy sobie jak Ty. Naprawdę nie wiem, dlaczego masz dobru humor wiedząc, jakie życie jej przyszykowałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanująca się kobieta nie ma dzieci z nieodpowiedzialnym facetem, się myśli głową a nie tylko dolną częścią ciała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham? to śmieszne co piszesz... na prawdę.;) Skrzywdziłam dziecko,myśle dolną częścią ciała? Bardzo sie oboje kochalismy i poczatki tez były dobre dopiero po jakims czasie okazało sie jaki jest na prawde ze zycie rodzinne go przerosło...widac ze mało wiesz o zyciu i mało widziałaś/łeś. Prztykre! Ile jest związków po slubie majacych dzieci w którch facet znajduje sobie kochanke lub odchodzi po prostu- wtedy tez jest to wina kobiety bo związała sie z niedopowiedzialnym facetem i skrzywidziła przez to dziecko? To załosne co piszesz. Daje mojemu dziecku wszystko co mogę,sama na to pracuję nie prosze sie nikogo! A na takich jak Ty gwizdzę:))Każdy ma prawo do szzcescia,samotna mama również! łatwo jest oceniac jak nie zna sie powodów tej samotnosci. Kretynizm ludzki nie zna granic. :) Pozdrawiam samotne mamy dbajace o swoje dzieci o siebie i niezalezne. PS. czasem nowy facet wiele więcej dobra potrafi wniesc do zycia dla kobiety i jej dziecka ( daje przykład) niz biologiczny ojciec ktory pozostawia rodzine by zylo mu sie wygodniej bez problemow. A wypwoiedz takich pajacy jak ty ludzie nie powinni wgl czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno bardzo ich zaskoczy - tch wszystkich ,ze jesteś wdowa, ps. ja także jestem samotna matka z wysztaceniem wyższym z trzema w zyciu partnerami seksualnymi- patrząć na koleżanki rowiesniczki,ktore miały juzprawie dziesięciu i od 13 rzbiorą tabletki antykoncepcyjne-jestem bardzo porządna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcialeth
DO autorki tematu. Moje współczucie i kondolencje za straty. Ale!! Przestań biadolić i weź się w garść. To nie takie trudne powiedzieć wprost "jestem wdową". Wstydzisz się, że mąż Ci umarł? Wstydzisz się lub boisz, że nie uwierzą? Trudno. Trochę pewności siebie. I nie. Na litość nikogo w POlsce nie weźmiesz. Nawet ksiądz w ambonie Cię wyśmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama z siwbie robisz meczennice; wystarczy powiedziec ze jestes wdowa bez wnikania w szczegoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×