Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem samotną matką, czemu wszyscy myślą że spałam nie wiadomo z kim?

Polecane posty

Gość gość
Niestety już tak wygląda nasz chory świat!! Sama jestem mamą i coś o tym wiem - trochę o moim życiu na moim blogu mammatoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inne osoby myślą że skoro jesteś samotną matką z dzieckiem to chodzi im o to że twoje dziecko to była tylko wpadka a ty nie używałaś prezerwatyw albo antykoncepcji a ludzie myślą że nie wież kto jest ojcem bo sypiałaś z facetami na lewo i na prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Masz na imie bardzo chcialbym sie z Toba zaprzyjaznic jednak od razu zeby nie bylo watpliwosci za stary jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc samotnych matek to zwykle puszczalskie. Kobiety sa znacznie bardziej rozwiazle niz faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem 29 lat mam podobna sytuacje,mam dwie CÓRECZKI ktore są dla mnie wszystkim,dzieki nim chce mi sie życ,a ludzie też platkowali namój temat ze matka pewnie alkoholiczka albo uciekła za granice,ale ja to mam gdzies,nawet nie zwracam na to uwagi,raz sobie kupilem dwa piwa to pozniej cala wies plotkowała ze alkoholikiem jestem i pewnie żona odemnie uciekła.Mam swój nowo wybudowany dom,ktory musze spłacac na szczescie juz mi mało zostało,a mialem takie momenty ze myślalem ze mi bank wszystko zabierze. Nie wolno sie poddawac anie upadac na ziemie bo czasami nie ma kto pomoc by wstac na własne nogi . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponieważ ludzie uprzedzeniu już tak mają chodzi im tylko i wyłącznie byś wpadła w depresje a potem chcą zrobić z tego jakąś furore , nie stresuj się ważne jak ty siebie widzisz a nie jak cie widzą inni świat się na ich opini nie kończy dla uspokojenia nerwów zalecam medytacje z relaksuje cię to i będziesz myślała z rozwagą a nie ze zdenerwowanie na tych uprzedzonych tumanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie dziwie Co Cie obchodzi co ludzie gadaja? Olewaj to niech se gadaja. Ich zdanie jest niewazne. Masz lepsze zajecia niz romyslanie o glupotach ludzi. Ogarnij sie kobieto czyje zdanie jest wazniejsze na Twoj temat Twoje czy innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem takich przejmujacych sie glupotami ludzi. Lepiej miec w nosie zdanie innych a najlepiej wszystkich,wtedy robisz jak chcesz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka i inne kobiety mogą same sobie podziękować. Szlajacie się na prawo i lewo a faceci to widzą a kobiety wiedzą. Wdowy to w zasadzie jedyne kobiety, które są w porządku. rozwódki zwykle poleciały i zaciążyły z burakiem albo zdradzały porządnego faceta ale najgorsze są dziś bardzo liczne panny z dzieckiem. to są puszczalskie na 99% i to przez nie jest taka zła opinia o kobietach samotnie wychowujących dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyzej-glupie stworzenie jestes,chociaz ja nie "panna z dzieckiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×