Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

studentka 3 roku

To choroba mną streuje

Polecane posty

Gość gość
są wielkie. masz wielkie łapy. mało kobiece. lepiej nie maluj jaskrawymi kolorami, powinnaś je wysmuklać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie lapy jak u babochlopa...Wstrètny kolor pazuròw.Jak zrobic kotlety mielone takimi szponami,,,??? Jak dla mnie zero mozgu i brzydkie pazursk..ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlodziejskie dlugie paluchy...;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentka 3 roku dziś A co ma piernik do wiatraka? Jak zakładanie tematów ma się do bystrości? Czy to jest ze sobą powiązane? smiech.gif x No widzisz. Jesteś za mało bystra by nawet to zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby glupota umiała latac fruwalabys jak golebica.Wez sie babolu w koncu za robote..Kawal baby lapy wielkie a nie klep po klawiaturze.Nikogo nie obchodzi twoja ciaza...Urojona...Nie powinnas sie rozmnazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie.Brzydkie dlonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończcie jej tu wmawiać bzdury! znawcy z du/py się znaleźli :O czarno na białym widać, ze jest borderem właśnie po tej skrajnej niestabilności psychicznej i huśtawkach nastroju zawsze w 100% dobrze rozpoznaję borderlinowców i nigdy się nie pomyliłam :) ale spoko autorko, teraz praktycznie co druga ma bordera nie jesteś sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co studiujesz brzydka lapo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentka, jeszcze z ciekawości zapytam - tniesz się albo kiedyś się cięłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nigdy się nie ciełam i nie zamierzam :) moje dłonie są piękne i gadanie takich bzdur przez was tego nie zmieni :) idźcie lepić mielone lepiej, do garów! Schnell, schnell! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez sie miernoto do roboty..Szpetny babolu ze szpetnymi pazurami.. Co to tu za przekupke wiejska mamy???Wpada chore tematy zaklada sieje zamet i smròd pozostawia??? I nie badz taka do przodu bo ktos urwie ci ten brzydki nochal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosek też mam ładny zawistna żmijo! Mogę pisać co chce, a jak się coś nie podoba to nie czytaj mądralo! Takie trudne? Musisz tu wchodzić i wszczynać awantury? Czepiasz się najpierw moich dłoni, wytykasz jakieś nieistniejące wady! Sama zaczynasz i jeszcze masz czelność mnie pouczać :D Do garów zasrana kuro domowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem studentko jak się nazywa twoja choroba, ale niewątpliwie masz coś z deklem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentko a czemu nie jestes na 4 roku tylko na 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentko a ty umiesz gotowac????i zajmowac sie domem???wiesz czym sie roznisz o d kury??Kura zasra podworko ty komus cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież mówię, że choroba mną steruje!!! Pisanie, że mam coś z deklem jest nie na miejscu! Ale tylko prości ludzie tak to komentują, wiadomo, nie mają wiedzy ani poczucia by wgłębić się trochę w ten temat. Najlepiej jest napisać, że ktoś jest debilem. Tylko po co? Macie z tego przyjemność?! Rozrywka dla plebsu, dalej wytykajcie wady, wyzywajcie nie patrząc na siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że umiem gotować, ale to chyba umie większość ludzi :O Będąc na studiach nauczyłam się samodzielnego życia. Często byłam zdana sama na siebie, nikt mi nie pomogł, musiałam rozwiązywać całkowicie nowe dla mnie problemy! A że mam długie paznokcie to znaczy, że nie umiem przygotować obiadu ani zająć się domem?! :D To jakieś kalectwo czy co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa cierpisz na to samo co cynicfm bo jestes nim!!!Cynik oraz studentka 3roku i singielka to jedna i ta sama osoba...Stad to pier/do/le/nie o Szopenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlonie jak u starej baby:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie studentka to zdecydowanie jakiś projekt. ludzie nie są tak pojebani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×