Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamienie też płaczą

W obecnych czasach dziewczyny zapominają o tym co świadczy o ich wyjątkowości.

Polecane posty

Gość gość
i nie zapominaj że ludzie często tylko udają,że nie są wrażliwi a tak naprawde w srodku tacy delikatni,romantyczni i kruchutcy ;) czasem im bardziej tacy są tym bardziej starają sie to ukryć a to że czasem nawet kobiecie sie wyrwie przekleństwo albo sie napije nie czyni też z niej od razu jakiejś wulgarnej zdziry,to też człowiek nawet ja płacze na filmach tylko jak oglądam je sama..wtedy rycze jak bóbr. W kinie jakoś trzymam fason,mimo że przeciez wcale nie musze i nieraz nawet faceci płaczą,nie zapomne jak koledzy w gimnazjum rozkleili sie na filmie o Papieżu,a na codzień tak sie popisywali,tacy byli "twardzi"...taaa ;) a ja bardzo sie wzruszyłam w duchu,ale udało mi sie opanować łzy ;) bo tak sie nauczylam po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i myślisz,że kobietom nie sprawia bólu jak faceci powtarzają "jak sie kobiety nie bije to jej wątroba gnije" " przy jednej dziurze to i kot zdechnie " " jak suka nie da to pies nie weżmie" " szarpałbym jak reksio szynke" " do dzioba bym jej wsadził" "siedziałbym jak szpak na czereśni" i inne prymitywne teksty? "ale towar,dupa,suka,ale bym zr****ł" że niby dla was liczy sie tylko seks i oczywiście seks to tylko seks,najlepiej u d***** bo wyjdzie taniej,zdrady jakieś,a jak kobieta mowi że seks to dopełnienie uczucia to szyderstwa i politowanie. Albo jak tu wyjść wieczorem z domu bez strachu że ktoś napadnie i zg*****,zawsze ten strach jak sie przechodzi koło grupki facetów którzy sie gapią i pogwizdują. Kobiety mają nawet gorzej pod tym względem. Ale żeby nie zwariować to trzeba sie zdystansować i wierzyć że jednak są innego rodzaju faceci,którzy są mężczyznami a tamci tylko tak sobie gadali,że to normalne u faceta to co oni robią,żeby sie usprawiedliwić i dlatego że są ograniczeni i nawet nie wiedzą że można inaczej. A to że sie myją raz na tydzień i codziennie piją to wcale normalne nie jest :P i nie każdy facet nazywa kobiete towarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×