Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Rozumiem Martucha, że do mnie pijesz. Ok, dzięki, ja zamęt tu sieje, a pestka usprawiedliwiona bo się nie zmieni no i nie ważne, że ja napisałam, że kończę tą wymianę zdań i Was przeprosiłam i wytłumaczyłam, że nie mam innej drogi żeby napisać to, co myślę. Czyli pestka może pisać, bo się nie zmieni, a inni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Martusia śluz plodny raczej nie jest rzadki. Owszem jest przezroczysty ale raczej gesty. Ciągnie się jak kurze białko. .. poczekaj jeszcze kilka dni i jak @ nie przyjdzie to jeszcze raz powtórz betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi aż musialam znowu przeczytac to co napisalam... gdzie ja tam o tobie wspomnialam?? która część uważasz tyczy sie ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi86 oczywiście masz rację, ale i czytałam to forum od jakiegoś czasu i potrafiłam po kilkanaście stron przeczytać na raz bo było na temat. A dzisiaj przychodzę z pracy czytam kilka stron i ani wzmianki o ciąży tylko sprzeczki o to kto jaki jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ty też martucha przecież pestce odpisywałaś jak o tych dwudziestolatkach pisałaś. Ja też wiele razy się gryzłam w język, tzn w palce kilka dni temu była dyskusja o zdradzających facetach, to się nie odzywałam. Ale ok, ja odstraszam dziewczyny, niech będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kurde ja was podziwiam człowiek nie wyrabia w tym upale a wciąży jak wy dajecie rady to normalnie szacun . Ja chyba się sprężę we wrześniu żeby na zimę z ciążą wstrzelić, nie wyrabiam już z gorącą a jakbym miała być 2 w 1 to bym ducha wyzionęła . :O Sierpień pewnie i tak stracony, chyba że mój organizm znowu odpali coś nieprzewidzianego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alemtte to normalnie nudno by było jakby coiagle to smao było a tak cos sie dzieje. ile kobiet tyle róznych opini i zdan ;P Martucha cholerka kiedy robisz ten teścior?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
momi ja tez pisalam z pesteczka wiec sie nie przejmuj:) nie lubie sie klocic ale tez nie lubie takich dyskusji i czasami nie potrafie przejsc obok tego obojetnie. no to ciezarowki moze znow zrobmy albumik z brzuchami?:) jakies fotki, ja ostatnia tu wrzucalam swoje. ja swoje usg mam w czwartek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalogowalo, a teraz postu wpisac nie moge:@. U mnie burza od godziny, wiec teraz jest przyjemnieO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bezpośrednio Martucha, ale dzisiaj to ja głównie z pestką dyskutowałam, ok może nad interpretowałam Twoją wypowiedź, ale najpierw pestka zarzucała mi, że ja burdel robię i może dlatego. Jakby to tylko moja wina była. Nikt ze stali nie jest. Almette tak to jest i ściślej pisząc to nie pierwsza taka akcja, już kilka tygodni temu też tak było z udziałem pestki też. Fakt faktem, że do puki się nie pojawiła, tego typu historii tu nie było, bo ja też prześledziłam je od początku, a później dołączyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Momi kółko rożancowe proponuje tobie tam wszyscy myślą jednakowo i jednakowo przytakują sobie pokornie ... to byłoby to czego ocxzekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Zadalam Wam pytanie ale w całej tej kłótni żadna mi nie odpisała :D Na Jakie badania w pierwszej kolejności kierują w celu sprawdzenia czy z płodnością wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mynka ja nie mam pojecia, ale podejrzewam ze badania hormonow u kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi kochana nie mowie o tobie. Nawet nie pomyslalam ze moglas to tak odebrac. Pisalam ogolnikowo. chodzi o te nasze dyskuse. One moga a nawet napewno odstraszaja dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
A to przepraszam :) a możesz napisać jeszcze raz Laurka? Bo ja za tel pisze i ciężko mi się strony przewija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
przy wolniejszej chwili wstawie bo na razie z telefonu korzystam to ciężko jest:)wy też się pochwalcie. Dziewczyny co myślicie o takich chustach ,które zawiązuje się na sobie i tam trzyma się bobasa? Nie wiem jak to się nazywa i czy jakoś się nazywa czy po prostu chusta. Rozczarowanie jest najgorsze ale myślę ze gdy lekarz powie mi że być może chłopak/dziewczynka to będę podchodzić do tego z dystansem bo wiadomo wcześnie jest jeszcze. Ale i tak szybko mi czas mija , jeśli chodzi o mnie no i o was bo pamiętam dobrze kiedy po kolei cieszyłyśmy się z wami że się udało a tu już 23 tydzień co niektóre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Marta kiedy testujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papi moje dwie kolezanki chwala sobie ta chuste ale ja osobiscie narazie nie mysle o jej zakupie. Papi w tym tygodniu ciazy usg jest w stanie pokazac chlopczyka, a dziewczynka jest jeszcze znak zapytania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka fajne łóżeczko ;) my mieliśmy podobne :D Dziewczyny marta nie testuje :p czekam do daty w tabelce czyli do 14 sierpnia :p no moze szybciej 11zrobie :) hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi nie wiem czy juz sie z tobą witalam... :p fajnie ze znowu jesteś z nami ;) Chusty mi sie bardzo podobaja, ale sa różne opinie i na plus i na minus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha to zatestujemy obie? Bo na tez na 11go mam, bedzie razniej. Boziu jaka tu burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Laurka a co Cie skłoniło do takich badań? Przecież krótko się staralas... Po tak krótkim czasie już ginekolog Cie skierowal czy po prostu sama chciałaś.?? Bo wiecie mnie to już różne myśli dopadają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama poszłam prywatnie a lekarza tylko podpytałam co najwanziejsze;) długo nie długo dla mnie to była wiecznosc,a badania wyszły ok a pomógł i tak monitoring u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×