Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Martucha widze ze z alkoholem masz jak ja dla mnie mógłby wogole nie istniec nigdy nie miałam ochoty na piwko czy winko ble;/ Olga szkoda ale teraz mzoe zadziałącie wiecej i sie uda. Martucha nie odpuszczamy ci jutro testujesz;) Mycha fajny termin akurat jakies 2 tygodnie po Wielkanocy;) my juz bedziemy miały prawie półroczniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Marta napięcie budujesz jak w horrorze, już wszystkie jesteśmy podekscytowane hehe A propos szyjki to ja nie mierzylam nic i jestem tak słaba w tych wszystkich pomiarach ze nawet się za to nie zabieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do hybryd piłuje się płytkę mocno? Laurka - a co na poród trzśniesz sobie? Jakiś french można czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze przed porodem doprowadzić się w miarę do porządku ;) Bo potem różnie może być. Ja tam lubię dobrze wyglądać w każdej sytuacj. A i tak po porodzie będę wymęczona, spocona i brzydka :P A potem to się nie myśli chyba o sobie przez ileś tam dni wcale - a ludzie patrzą, hehehe - taki humorek mam. Akurat o porodówce pogadałam z koleżanką. Pić jej się chciało o 4 nad ranem a ją dali na inną salę i wszystkie rzeczy zostały gdzie indziej. Poprosiła o wodę to kazali jej sobie iść po całą szafkę i wziąć samej :P 4 godziny po porodzie...także pomoc pierwsza klasa. I krew leci po tym porodzie tak że hej, powiedziała mi, żebym sobie jeszcze podkłady do przewijania kładła pod tyłek bo moga mi te podpachy poporodowe przecieknąć. No i co - ludziska przyjdą a ja zakrwawiona...to chociaż włosy i paznokcie se trzeba trzasnąć hehehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam co 2 tyg inne na porod nic bo nie wolno wiec nie bede szalec.ale po porodzie to mysle ze szybko wroce zrobie sobie godzinke dla siebie i wyskocze do kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka znajome 2 godz po sn wstawały i szły do lazienki. włosy mam długie to zepne w szpitalu a po powrocie do domu mozna dbac o siebie jak dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka widzę że Ty kochasz hybrydę jak i ja:) ja niestety na pierwszy trymest zrezygnowałam z robienia i teraz właśnie myślę czy sie juz zapisać :) jestem juz umowiona na farbowanie. Mi jakoś ta hybryda trzyma sie dobrze a paznokcie rosną wolno bo spokojnie 3 tygodnie wytrzyma. Ja do szpitala tez paznokci robić nie będę, juz tak miesiąc przed porodem przestane bo dziękuje za samodzielne ścieranie tego w acetonie znów :) Cafe działa coraz gorzej niestety. Martucha a o której jutro test będziesz robić? :p Olga, w sumie jak ma nie być 2 kresek to juz lepiej jak @ przyjdzie i pójdzie sobie jak najszybciej żeby znów można sie było starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja włosy co miesiac farbuje a hybryde robie od kwietnia czli od I trymestru spokokjnie mozesz robic jest wygoda i zadbane dłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Laurka ja np ide do sklepu mąż kupuje sobie piwo mi jakiegos radlera i później stoi to w lodówce tydzien a jak juz otworze to wezme łyka i koniec. W pl szybciej... jak jedziemy to pare piwek w ciągu tyg wypije ale normalnego nie tkne. Tylko owocowe. Co do wódki to trzy kieliszki i mam kręćka. Z winem znowu jest taki problem że lubie słodkie takie naprawde slodkie :p a nie mogę na takie trafic nigdy :p taka ze mnie pijaczka :D Myńka horror to jutro dopiero bedzie :p Evilinka mi sie marzy taki poród w super fryzurze e pełnym makijarzu paznokciach itp :p ale to raczej niewykonalne :p moze przy drugim to juz latwiej o to zadbac ale przy pierwszym to ja myslalam tylko o tym czy dziecko zdrowe a nie jaka mam fryzurę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewelinka z krawieniem po porodzie to sprawa indywidualna,ja też się bałam i wyobrażałam sobie nie wiadomo co,a leciało tyle o ile,poród sn. A koleżanka po cc jak wstała z łóżka to podłoge musieli myć tak chlusnęło. Więc u każdej inaczej. Co do wypróżniania po porodzie,to pytają czy było ale jeśli się nie zrobiło to przecież nie będą trzymać w szpitalu. To bzdura,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam sobie na kebabika jakos mnie chetka wzięła. Termin to mam super, chyba ze urodze tak jak syna w 38tc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Czemu kiepsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze taki upał a ja nie wiem czy się nie przeziębiłam. Kichałam dziś z 10 minut raz za razem a teraz mam lekki katar i dziwne uczucie w gardle. Mam nadzieje ze to chwilowe i jutro rano będzie ok bo nawet nie wiem co z tym robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani na przeziębienie w ciąży polecam prenalen,prenatal grip care,tantum verde, no i łóżko : ) zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! Chociaż mam nadzieje ze nie będę jednak musiała tego zażywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×