Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Gość gość
oby :) na kaszel jeszcze syrop prawoślazowy. Choć jakby tfu tfu mocniej Cię rozłożyło lepiej iść do lekarza,nie leczona choroba gorsza dla maleństwa niż leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam m.in. oscillococcinum... anii jak cie bardziej weźmie to lec do lekarza bo choroba moze bardziej zaszkodzic niż lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, oj dzis mialam ciezki dzien. poklocilam sie z mezem i nadal sie nie odzywamy do siebie. mam do niego wielki zal i na aktualna chwile najchetniej bym uciekla od tego wszystkiego gdzies daleko:( widze ze kafe zawiesza sie chyba gorzej niz w poprzednim temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Witam, co do wypróżnienia po porodzie to u mnie w szpitalu przy wypisie pierwszym pytaniem bylo wlasnie czy sie wypróżnilam, jeśli nie to robiliby kolejna lewatywę. Czy nie wypuszczają wtedy ze szpitala to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______24 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______24 tc________05.12.2014- córka Goalka_____________28 lat______21 tc_______18.12.2014--synek taka tam dziewczyna ____27 lat______17 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______16 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______15 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______9 tc_________06.03.2015 tajska__________________23 lat______7 tc________~19.03.2015 STARACZKI martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______11 cykl staran_______________27.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 olga992________22lata________2 cykl starań____ 06-11.09.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________7 cykl starań____31.08.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08 Mycha32___________3 cykl staran_______11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Dziewczyny testowania nie bedzie. O 2 w nocy obudził mnie ból brzucha i @ przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie dokumenty są konieczne, żeby ubiegać się o becikowe w 2014 roku: 1. Wniosek 2. Zaświadczenie od lekarza, potwierdzające pozostawanie pod opieką lekarską matki od 10. tygodnia ciąży 3. Akty urodzenia wszystkich dzieci w rodzinie 4. Dowód osobisty wnioskodawcy 5. Zaświadczenie urzędu skarbowego o dochodach lub własne oświadczenie 6. Oświadczenie o wysokości dochodów nieopodatkowanych 7. Zaświadczenie z ZUS lub pracodawcy o wysokości faktycznie zapłaconych składek zdrowotnych (może być zastąpione przez oświadczenie) 8. Wyrok ustalający wysokość alimentów (jeśli dotyczy) 9. Zaświadczenie od komornika o stanie egzekucji alimentów (jeśli dotyczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gardło polecam coś innego, naturalnego. Napar z imbiru, jakprzestygnie, ale będzie jeszcze w miarę gorący to dodajesz miód i cytrynę. Do woli - aby było kwaśne i słodkie. Imbir dodaje ostrości. Rozgrzewa i świetnie działa na kaszel - sprawdzona metoda. W ciąży nie szkodzi nic z tych składników. Nie wolno miodu dodawać do wrzątku bo traci właściwości. Z tym wyglądem to oczywiście się wygłupiam trochę. No ale jak to my kobiety - lubimy dobrze wyglądać zawsze. Ja mam taką cerę, że musze podkład na twarz dać bo nie wyjdę. Mam naczynkową cerę i nie lubię jej saute. Tylko jak mnie potną, będę cała połamana i popruta...to będzie mi to zwisać już. Oby z maleńką wszystko było ok. Wczoraj się nie ruszała mi przez 3 godziny wieczorem to myślałam, że do szpitala pojedziemy. Spanikowałam, bo zwykle rusza się wieczorami non stop. Ale potem jak zaczęła walić po brzuchu to i mężowi w ucho się oberwało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Ania a moze to od upałów poprostu. upał klima i tak potem sie wydaje ze cos nas bierze mysle ze jak wstaniesz rano to juz ok bedzie. Martucha cholera co ty gadasz jaka @?;/;/;/;/;/ Evelinka lekarz mówił ze to normalne nawet jak pol dnia dziecko sie nie rusza jeszcze w tym tygodniu w którym my jestesmy. duzo spia te nasze maluchy jeszcze spokojnie. a jak cos to wystarczy mocno poruszac brzuchem kilka razy i sie obudzi spokojnie. ale daj sie małej wyspac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
ja wysiadam nie chce mi się juz tu czytać dopiero teraz zobaczyłam wpisy wczoraj z 21 , bez sensu tu pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha, mowisz powaznie ? Przyszla @ ? :( ahhh przykro mi... chyba NIKT nie spodziewal sie takiego obrotu akcji :( Na to wyglada, ze te 'nieobolale' piersi jednak wskazywaly na brak fasolki, tak jak u mnie... no nic, glowa do gory ! Nie jestes sama ;) ;) a co Tobie wgl lekarz mowi na te Twoje dlugie cykle ? Ani melduj jak tam zdrowko ! ;) mam nadzieje, ze sie wyspalas, zregenerowalas sily i juz wsztstko ok ;) Evilinka, dokladnie tak jak laurka mowi - jak bedziesz sie bala to poruszaj brzuchem, obudz mala a na pewno Ci "odpuka" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z mala czarna ? Daawno jej tu nie widzialam.. a wedlug tabelki jest juz po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha przykro mi :( Dziewczyny jednak to nie przeziębienie bo dzis jest ok. Laurka ostatnio mało przebywam tam gdzie jest klima a wczoraj wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Anii pewnie chwilowe osłabienie, Martucha no musicie jednak zjechać do Polski, rozjazdy , wyjazdy ci nie służą. To kto teraz testuje ? Tajska a ty ile się będziesz urlopować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, myślę że to przez Aspargin też - zmniejsza napięcie mięśniowe, już mam miękki brzuszek. Po 2 dniach - magnezu i potasu miałam mało. Na bąbelka też to wpływa - zmniejsza i u dzidziusia napięcie mięśniowe :/ Ale rano mam rozwolnienie. Jak Was zmęczy zaparcie to łyknijcie sobie aspargin - masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha, a dawalam sobie juz prawie reke obciac ze sie udalo:( przykro mi strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Rozmawiałam z księgową mówi że od przyszłego roku się przepisy zmieniają, i trudniej będzie zakrećić żeby dostać od ZUS wiećej, i bedzie wiecej kotroli i rygorystyczniej beda podchodzic, no jasna dupa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka mam nadzieję że z mężem dziś będzie lepiej. Ja wczoraj z moim też miałam wymianę zdań ale szkoda mi czasu na milczenie wiec już jest ok, planujemy właśnie dzisiejszy dzień bo w tygodniu nie mieliśmy możliwości zeby gdzieś wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, też to słyszałam, nieważne że płacisz kilka lat...to neisprawiedliwe. Znam osobę co 2 mies przed porodem założyła działalność i płaciła sobie 35000 ZUS'u i teraz ponad 5 klocków ma co miesiąc :/ A ja nawet 2000 pewnie mieć nie będę jak mi zabiorą. To nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×