Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uklad 2 facetow 1 kobieta, poszukuje 2M

Polecane posty

Gość gość
witam jesli jestes zainteresowana napisz renegad22@interia.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jołć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pwinnas byc Ostrozna bo mozesz miec uraz do końca życia po gwalcie brutalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona suczka autorka
Widze,ze temat podupadl...nie odpisywalam,bo bylam zajeta poszukiwaniami niestety bezskutecznymi jak narazie (zadne kandydat nie spelnil moich oczekiwan). Napiszcie moze dowsiwadczenia jak to u was przebiegalo...skusialabym sie nawet na tzw gangbang tylko nie wiem jak to moze wyjsc w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt wiecej sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego oczekujesz od faceta ? Masz jakiś swój typ ? I skąd najlepiej, jakie województwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jak juz napisalam nie jestem w Polsce i ti jest wlasnie problem :( Czego oczekuje...zeby dobrze wygladali, wiedzieli co robia (najlepiej wczesniejsze doswiadczenie w takich ukladach), byli kulturalni, dyskretni i dobrze wyposazeni. Zeby potrafili mnie przeleciec tak jak nigdy nikt mnie nie przelecial. Dodam,ze nie spalam z facetami od ponad 3 lat (same kobiety w tym czasie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałem udział kilka razy w takich układach tak więc na nudę byś nie narzekała. W obie dziurki na raz to dla Ciebie nie problem ? Jak wyglądasz ? Opisz siebie troszeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglad opisalam na poczatku (172cm,54kg, rozmiar biustu c, dlugie nogi, zgrabna pupa i sredniej dlugosci blond wlosy). Tak wlasnie chodzi mi w szczegolnosci o podwojna penetracje, bo tego jeszcze nigdy nie zaznalam a baaardzo bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z opisu wnioskuję, że jest bardzo atrakcyjną kobietą. Pobudziłaś moją wyobraźnię, a pupy kobiet to moja słabość. Szukając faceta do takiego układu musisz zwrócić uwagę, żeby nie miał problemu z kontaktem z innym facetem bo przy podwójnej penetracji nie w sposób uniknąć wzajemnego pocierania się. Szkoda, że nie przebywasz w pl bo z chęcią bym poszedł z Tobą na taki układ. Mogłoby być ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co slysze i widze wzbudzam zainteresowanie mezczyzn i dzialam na nich. Niestety ciezko znalezc kogos odpowiedniego do takiego ukladu :( Ja po prostu chcialabym ostrego rzniecia i ciekawa jestem jak to przebiegalo u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam kobiety, które lubią ostry seks. Kiedy traktuje się je jak d****** Co powiesz o zalaniu twarzy spermą przez 2M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie o czyms takim marze...nie wiem jak to bedzie,bo dlugo nie bylam z facetem zadnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast nie miałem szczęścia na układ 2K i 1M. Dodatkowo jak kobiety zabawiają sie również ze sobą to na sama myśl mi staje. Oj bardzo bym chciał żebym to ja miał przyjemność zalewać Ci twarz cieplutką spermą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kilku lat sypiam tylko z kobietami,ale marzy mi sie taki uklad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys poznalam dwuch wspanialych blizniakow,pare razy sie z nimi pojedynczo pobawilam, az pewnego wieczoru obydwa weszli mi do mojej myszki bylo wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaproponowałam mężowi trójkąt 2M i ja.Mąż zgodził się tylko na czworokąt z wymianą partnerów.Ja pierwsza miałam mieć seks z kochankiem w obecności męża i jego żony.Miał mniejszego członka od męża,lecz miałam dość dobry orgazm chyba z podniecenią tyle,że kochanek był troszkę brutalny bez pieszczot wepchnął członka gwałtownie do pochwy po same jądra,że aż czułam ból z poczatku.Po tym gdy skończyliśmy była zmiana.Jego żona z moim mężem,która nie była do końca przekonana do tego seksu podchodziła z rezerwą do takiego rodzaju seksu.Tyle,że mąż podszedł bardzo delikatnie dość długo pieścił nim w nią wszedł.Po tym dość długim stosunku gdy osboje szczytowali kochanka zaczęła go całować namiętnie w usta z języczkiem.Mało tego zdjęłamężowi prezerwatywę zaczeła ssać członka w tem czasie mąż zaczał robić jej minetkę.Gdy stanął mężowi nadstawiła mu się na analka (nidy wcześniej podobno nie miała takiego seksu ,a swemu mężowi nie robiła nigdy loda) wtedy mąż bardzo delikatnie zaczał w nia wchodzić i dość długo trwało nim miał wytrysk.lecz kochanka miała orgzm dość szybko.Po skończonym seksie zaczęła go całować w usta przytulajac się do niego.Zaproponowała,że chciała by za jakiś czas powtórzyć.Ja nie zgodziłam się nigdy więcej na trójkat,czy czworokat.Nie mialam satysfakcji z tego seksu,a mąż tak i to wielka.Więc trzeba wcześniej Przemysleć o takim seksie,bo mam nie smak po tym seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno zawsze brać pod uwagę kaca psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona byłą bystra bo chciałą miec dwóch facetów i nie miała by kaca !!A co z tego by miał jej facet kaca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ani ja ani żonka nie mielibyśmy kaca.Do tego by nie doszło bo żonkę miałem dziewicę i ja byłem prawiczkiem.A tylko ginekolog dotyka żonke w rękawiczkach przy mnie.To samo z porodem w rękawiczkach też bylem.Nie ma,ze po innych mam lizac cipke czy całować zonnke po lodziku z obcym!Nie jestem Arabem jak dowcipni napiszą lecz realistą i używanego towaru nie biorę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×