Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość e4eeea

Nie mam pracy i facet zaczął mnie inaczej traktować.

Polecane posty

Gość gość
A z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkarpacie a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e4eeea
zapomniałam się podpisać w ostatniej wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okolic Poznania, ale teraz mieszkam w Szczecinie. Szkoda, że nie bliżej. Ale dogadamy się. Muszę dać mojemu jeszcze szansę na poprawę, jesli nic się nie zmieni to adios amigo i jadę w świat ;) Już byłam za granicą, więc się nie boję a pracę można znaleźć bez problemu i jechać już na ugraną, wiadomo początki są ciężkie, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e4eeea
Szkoda że na drugim końcu Polski :( ja mieszkam na zadupiu tu mnie już nic chyba nie czeka i musze się stąd ruszyć. Za granicą nigdy nie byłam więc tym bardziej się boję wyjechać sama ale Tobie życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczę, ja pisałam, ze przez ten czas mogłaś się czegoś nauczyć. Do nauki nie potrzeba pieniędzy, a chęci. Zamiast siedzieć na forum i pisać posty możesz internet wykorzystać do nauki. Jest pełno różnych DARMOWYCH kursów w necie. Wystarczy poszukać i zabrać się za naukę. W ciągu 9 miesięcy spokojnie byś ogarnęła i robiła sobie zlecenia, może na początku za małą kasę, może tylko od czasu do czasu, ale coś by szło do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam pierdzielisz, czego się nauczysz przez neta sama? zejdz na ziemie. moze nauczylaby sie excela ale pewnie juz potrafi, inne internetowe kursy o d**e rozbic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra ten brak pracy , nigdy mnie to nie dotknęło ... ale gdyby tak się stało ( mało prawdopodobne ) to chyba bym się załamała , współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgelia1
Ja bylam 2 lata bez pracy na utrzymaniu faceta. Nic a nic nie moglam znalezc. I wygladalo to tak, ze tez tylko ciagle sie zadreczalam bo on mnie nie szanowal ze juz nie jestem niezalezna, ale tez mialam takie poczucie, ze nie wiem co w domu musze zrobic i w jaki sposob go wyreczac, zeby jakos dorownac temu, ze on ma prace. Jak tylko nie pomyslalam zanim on powiedzial ze cos ma byc zrobione byla awantura. To byl koszmar. A prace rzucilam dla niego, poza tym przyjechalam do jego kraju bez jezyka i musialam sie skupic, zeby sie go nauczyc. Teraz wreszcie jezyk poznalam i znalazlam prace i powolutku, krok po kroczku odzyskuje szacunek sama do siebie. I nie dam sobie w kasze dmuchac tak jak wtedy, gdy nie mialam pracy. Ludzie moga roznie mowic, ale kobieta musi miec prace zeby miec wlasna kase i poczucie wlasnej wartosci i bycia potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe sorry, ale śmieszy mnie to kiedy ktoś pisze czego można nauczyć się przez neta:D widać osoba pisząca ten post uważa, że nauka sama wchodzi do głowy na dobrze opłacanych kursach:P czego można nauczyć się przez neta..? Podam może przykłady, które znam u siebie i znanych mi osób. Przede wszystkim języki obce, jest mnóstwo materiałów, filmików, a żeby ćwiczyć mówienie to jest mnóstwo możliwości, żeby poznać native speakera i z nim ćwiczyć mówienie, korygować błędy itd. Ja tak robiłam i nauka idzie mi świetnie i nie muszę płacić nikomu za kurs. Ważne jest samozaparcie i codzienna nauka. Z innych przykładów to nauka programów graficznych (tutoriale, poradniki itd) albo języków programowania. Trzeba po prostu poszukać i zacząć coś robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×